Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5-11-1 "2013-2015 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мәслихатының 2013 жылғы 18 маусымдағы N 5-14-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 шілдеде N 2305 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі N 3.2.3-2/61 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 30.04.2015 N 3.2.3-2/61 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабына, 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5-11-1 "2013-2015 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2064 2013 жылғы 15 қаңтарда тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Айыртау таңы" газетінде, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Айыртауские зори" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының ХIV кезектен тыс
сессиясының төрағасы
Н. Сердалин
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Тілеубаева
"КЕЛІСІЛІДІ":
"Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 5-11-1 "О бюджете Айыртауского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 июня 2013 года N 5-14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 июля 2013 года N 2305. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2015 года N 3.2.3-2/61)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30.04.2015 N 3.2.3-2/61).
В соответствии со статьей 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5-11-1 "О бюджете Айыртауского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2064 от 15 января 2013 года, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Айыртау таңы", 24 января 2013 года в газете "Айыртауские зори") следующие изменения:
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
ХIV внеочередной сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Н. Сердалин
Секретарь
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Р. Тлеубаева
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области"