"2013-2015 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 8-1 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 9-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде N 2245 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2056 2013 жылғы 11 қаңтарда тіркелген және 2013 жылғы 18 қаңтарда «Дала-дидары» № 3 газетінде, және 2013 жылғы 18 қаңтарда «Ақжар-хабар» № 4 газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға мына көлемде:
1) кірістер – 1 828 701 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 264 516 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 1 550 870 мың теңге;
2) шығындар – 1 835 319,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 014 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57 123 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 4 109 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 59 632,7 мың тенге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 59 632,7 мың тенге, оның ішінде мыналар бойынша:
қарыздар түсімі – 57 123 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 4 109 мың тенге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6 618,7 мың тенге;
9-тармақта:
10) және 9) тармақшалары шығарылсын;
10-қосымшаға сәйкес 10-1-тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«10-1. «Көрсетілген шешімге 10-қосымшаға сәйкес аудандық бюджет қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары, республикалық және облыстық бюджеттерден 2012 жылы берілген нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін».
13-тармақ келесі мазмұнда толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Акжарского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 8-1 "О бюджете Акжарского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2013 года N 2245
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Акжарского района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 8-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2056 от 11 января 2013 года и опубликованное от 18 января 2013 года в газете «Дала дидары» за № 3, и от 18 января 2013 года в газете «Акжар-хабар» за № 4) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Акжарского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 828 701 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 264 516 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3 315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 550 870 тысяч тенге;
2) затраты – 1 835 319,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 014 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57 123 тысячи тенге,
погашение бюджетных кредитов – 4 109 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -59 632,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 59 632,7 тысяч тенге в том числе:
поступление займов - 57 123 тысяч тенге;
погашение займов - 4 109 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 6 618,7 тысяч тенге.»
В пункте 9:
подпункты 9) и 10) исключить;
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания согласно приложению 10:
«10-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2012 году, согласно приложению 10 к указанному решению».
Пункт 13 изложить в следующей редакции:

«2013 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 744,3 мың теңге сомада бекітілсін».
Көрсетілген шешімінің 148 және 9-қосымшалары осы шешімінің 123, және 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімінің 5-қосымшасына сәйкес 10-қосымшасымен жоғарыда айтылған шешім толықтырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Әубәкіров
Ақжар аудандық
мәслихаттың хатшысы                        М. Жұмабаев

«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 744,3 тысячи тенге».
Приложения 148 и 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1234 к настоящему решению.
Дополнить вышеуказанное решение приложением 10 согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата             А. Аубакиров
Секретарь
Акжарского районного маслихата             М. Жумабаев