"2013-2015 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы" Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 13/65 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 14/75 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 сәуірде N 2231 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы N 7.2.1-22/45 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 25.02.2014 N 7.2.1-22/45 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 104106109111-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Есіл аудандық бюджеті туралы» Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 13/65 (2013 жылдың 15 қаңтарында № 2063 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2013 жылғы 8 ақпандағы № 7(356) «Есіл таңы» аудандық газетінде, 2013 жылғы 8 ақпандағы № 7(8642) «Ишим» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Есіл аудандық бюджеті 12, сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
кірістер 2 742 450 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер 299 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4 280 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер 10 786 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2 427 536 мың теңге;
2) шығындар 2 755 863,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер 62 935 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 70 106 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7 171 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 2 260 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 2 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер 140 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 78 608,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану)
қаржыландыру 78 608,7 мың теңге:
қарыздардың түсімдері 70106 мың теңге;
қарыздарды өтеу 7171 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары 15 673,7 мың теңге.»;
10-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
10-тармақтың 11) тармақшасы алынып тасталсын;
12-тармақ 7) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«7) «Корнеевка гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің еңбекақы төлеу қорына»;
13-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 20 декабря 2012 года N 13/65 "О Есильском районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 14/75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2013 года N 2231. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года N 7.2.1-22/45)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25.02.2014 N 7.2.1-22/45)
В соответствии со статьей 104106109111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района «О Есильском районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 13/65 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2063 от 15 января 2013 года, опубликовано 8 февраля 2013 года в районной газете «Есіл таңы» № 7(356), 8 февраля 2013 года в районной газете «Ишим» № 7(8642) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить Есильский районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы 2 742 450 тыс. тенге,
в том числе:
налоговые поступления 299 848 тыс. тенге;
неналоговые поступления 4 280 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 786 тыс. тенге;
поступления трансфертов 2 427 536 тыс. тенге;
2) затраты 2 755 863,7 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 62 935 тыс. тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 70 106 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов 7 171 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 2 260 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 2 400 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 140 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 78 608,7 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 78 608,7 тыс. тенге:
в том числе:
поступление займов 70 106 тыс. тенге;
погашение займов 7 171 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 5673,7 тыс. тенге.»;
подпункт 1) пункта 10 исключить;
подпункт 11) пункта 10 исключить;
пункт 12 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) на фонд оплаты труда коммунальному государственному учреждению «Корнеевская гимназия»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:

«13. 2013 жылға Есіл ауданының жергілікті атқарушы органдарының резерві 868 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
13-1, 13-2-тармақтармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«13-1. Аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 9-қосымшаға сәйкес 2 475,9 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылсын.»;
«13-2. «Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару» 4521006000 бюджеттік бағдарламасы бойынша республикалық бюджеттен 13197,2 мың теңге сомасында, ал облыстық бюджеттен 0,6 мың теңге сомасында бөлінген жалпы 13197,8 мың теңгені құрайтын 2012 қаржылық жыл ішінде нысаналы пайдаланылмаған трансферттерді қайтару, аудандық бюджеттің шығыстарында 10 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.».
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 34-қосымшаларына сәйкес 9, 10-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрағасы                            Н. Плетнев
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихаттың хатшысы            Т. Мұқашев
«КЕЛІСІЛДІ» 2013 жылғы 28 наурыз
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі» ММ бастығы     Г. Стороженко
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 28 наурызындағы
№ 14/75 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 13/65 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға Есіл аудандық бюджеті
са-
на-
ты
сы-
нып
ішкі
сы-
нып
Атауы
Сомасы
(мың
тенге)
Кірістер

«13. Утвердить резерв местного исполнительного органа Есильского района на 2013 год в сумме 868 тыс. тенге.»;
дополнить пунктами 13-1, 13-2 следующего содержания:
«13-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 2475,9 тыс. тенге, согласно приложению 9.»;
«13-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат неиспользованных в течение 2012 финансового года целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 13197,2 тыс. тенге, областного бюджета в сумме 0,6 тыс. тенге по бюджетной программе 4521006000 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» в сумме 13197,8 тыс. тенге, согласно приложению 10.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 9, 10 согласно приложениям 34 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области               Н. Плетнев
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области               Т. Мукашев
«СОГЛАСОВАНО» 28 марта 2013 года
Начальник
ГУ «Отдел экономики и бюджетного
планирования Есильского района
Северо-Казахстанской области»              Г. Стороженко
Приложение 1
к решению маслихата Есильского района
от 28 марта 2013 года № 14/75
Приложение 1
к решению маслихата Есильского района
от 20 декабря 2013 года № 13/65
Бюджет Есильского района на 2013 год
Категория
Сумма (тыс. тенге) 2013 год
класс
подкласс
Наименование
Доходы

1 461
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 360
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 792
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 792
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 350
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 242
12
Көлiк және коммуникация. Автомобиль көліктері
12 282
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 282
023
Автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз ету
12 282
13
Өзгелер
37 443
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 555
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 555
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл,(село), ауылдық (селолық ) округ әкімінің аппараты
21 182
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
21 182
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
868
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
868
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 838
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 799
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39
15
Трансферттер
15329,8
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
15329,8
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
13197,8
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 132
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
62935
Бюджеттік кредиттер
70106
функционалды топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
70 106
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

1 461
006
Землеустройство,проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2 360
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 792
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 792
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8 350
015
Капитальные расходы государственного органа
200
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 242
12
Транспорт и коммуникации. Автомобильный транспорт
12 282
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 282
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
12 282
13
Прочие
37 443
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 555
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 555
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21 182
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
21 182
452
Отдел финансов района (города областного значения)
868
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
868
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района ( города областного значения)
8 838
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 799
013
Капитальные расходы государственного органа
39
15
Трансферты
15 329,8
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15 329,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
13 197,8
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
2 132
III.Чистое бюджетное кредитование
62935
Бюджетные кредиты
70106
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения.
70106
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)