"2013-2015 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 13/65 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 18/96 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде N 2324 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы N 7.2.1-22/45 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 25.02.2014 N 7.2.1-22/45 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109111-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Есіл аудандық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 13/65 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылдың 15 қаңтарында № 2063 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 8 ақпанында «Есіл таңы» газетінде, 2013 жылғы 8 ақпанында «Ишим» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Есіл ауданының бюджеті, соның ішінде 123-қосымшаларға сәйкес 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2 739 624 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 299 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4 280 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 11 786 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 2 423 710 мың теңге;
2) шығындар - 2 752 898 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер - 63 074,7 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 70 245,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 7 171 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 2260 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 2400 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен қаржылық активтерді сатып алу - 140 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) - -78 608,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру - 78 608,7 мың теңге;
қарыздардың түсімі - 70 106 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 7 171 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары - 15673,7 мың теңге».
12-тармақтың 8) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«8) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалар мен селолық елді мекендерді дамыту шегінде объектілерді жөндеуге және абаттандыруға.».

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 13/65 "О Есильском районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2013 года N 18/96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июля 2013 года N 2324. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года N 7.2.1-22/45)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25.02.2014 N 7.2.1-22/45)
В соответствии со статьей 106109111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 13/65 «О Есильском районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2063 от 15 января 2013 года, опубликовано 8 февраля 2013 года в газете «Есіл таңы», 8 февраля 2013 года в газете «Ишим») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить Есильский районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 739 624 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 299 848 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4 280 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11 786 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 423 710 тысяч тенге;
2) затраты - 2 752 898 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 63 074,7 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 70 245,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7 171 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2 260 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 2 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 140 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -78 608,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 78 608,7 тысяч тенге:
поступление займов - 70 106 тысяч тенге;
погашение займов - 7 171 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 15673,7 тысяч тенге.»;
пункт 12 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«8) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020».»;

5 277
Шаштараз, моншаға баруға Ұлы Отан Соғыс ардагерлері мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек
115
Аз қамтамасыз етілген отбасылардан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек
360
Санаториялы-курорттық емделуге жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек
2 148
Ұлы Отан Соғысына қатысушылары мен мүгедектерге көрсетілетін коммуналдық төлемдер
1 994
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тағамдармен қамтамасыз етуге әлеуметтік көмек
560
Ұлы Отан Соғыс ардагерлері мен мүгедектерге теңестірілген тұлғалардың тістерін протездеуге әлеуметтік көмек
100
Есіл ауданы мәслихатының
2013 жылғы 5 шілдесіндегі
№ 18/96 шешіміне 4-қосымша
Есіл ауданы мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 13/65 шешіміне 9-қосымша
2013 жылдың 1 қаңтарында құрылған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын бағыттау
функционалды топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

5277
Социальная помощь участникам и инвалидам ВОВ на посещение бань, парикмахерских
115
Социальная поддержка студентам из малообеспеченных семей
360
Социальные выплаты отдельным категориям граждан на санаторно-курортное лечение
2148
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на оплату расходов на коммунальные услуги
1994
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан, больным активным туберкулезом туберкулезом
560
Социальная помощь на льготное зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, а также лицам приравненным к ним
100
Приложение 4
к решению маслихата Есильского района
от 5 июля 2013 года № 18/96
Приложение 9
к решению маслихата Есильского района
от 20 декабря 2012 года № 13/65
Направление свободных остатков бюджетных средств сложившихся на 1 января 2013 года
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера

1 224
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 224
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету бойынша қызмет
1 224
соның ішінде: Заречный с/о
1 224
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1 112,2
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
860,3
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
860,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
251,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
251,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғат аумақтары, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін, жер қатынастарын қорғау
139,7
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
139,7
009
Мамандарды әлеуметтік қолдау іс-шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер
139,7
Барлығы:
2475,9

1224
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1224
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа
1224
в том числе: Заречный сельский округ
1224
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 112,2
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
860,3
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
860,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
251,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
251,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
139,7
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
139,7
009
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
139,7
Итого:
2 475,9