"Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 404 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 31 қазандағы N 439 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада N 2403 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы N 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 11.05.2016 N 132 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 404 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 13 желтоқсанда № 13-6-155 тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Есіл таңы" және "Ишим" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
Кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасары Айнагүл Кәкімжолқызы Бектасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Әбішев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы соты жанындағы
соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің
Солтүстік Қазақстан облыстық
Сот кеңсесінің басшысы
2013 жылғы 31 қазан
Сайран Қайыржанұлы Ақтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша "Халыққа қызмет
көрсету орталығы"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорын филиалының
Есіл ауданы бойынша
бөлімінің басшысы
2013 жылғы 31 қазан
Жасұлан Серікұлы Бұжықаев
"Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2013 жылғы 31 қазан
Мақсот Жәкияұлы Мұқанов

О внесении изменения в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2010 года № 404 "Об организации общественных работ"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 октября 2013 года N 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 ноября 2013 года N 2403. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2016 года N 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.05.2016 N 132 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2010 года № 404 "Об организации общественных работ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 декабря 2010 года под № 13-6-155, опубликовано в районных газетах от 31 декабря 2010 года "Есіл таңы" и "Ишим"), следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области Бектасову Айнагул Какимжоловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель канцелярии
Северо-Казахстанского
областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов
при Верховном суде
31 октября 2013 года
Актанов Сайран Каиржанович
Руководитель отдела
по Есильскому району
Филиала Республиканского
государственного предприятия
"Центр обслуживания
населения по
Северо-Казахстанской области"
31 октября 2013 года
Бужукаев Жаслан Серикович
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Есильского района
Северо-Казахстанской области"
31 октября 2013 года
Муканов Максот Жакиевич