"2013-2015 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 13/65 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 24/143 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 2440 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы N 7.2.1-22/45 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 25.02.2014 N 7.2.1-22/45 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Есіл аудандық бюджеті туралы» Есіл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 13/65 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 2063 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 8 ақпанда «Есіл таңы» газетінде, 2013 жылғы 8 ақпанда «Ишим» газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Есіл ауданының бюджеті, соның ішінде 123-қосымшаларға сәйкес 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2 751 148,2 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 300 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3 296,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 11 786 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 2 435 217,7 мың теңге;
2) шығындар - 2 764 422,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер - 63 241,6 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 69 412,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 6 171,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 2260 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 2 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен қаржылық активтерді сатып алу - 140 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) – -78 775,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру - 78 775,6 мың теңге;
қарыздардың түсімі - 69 273 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 6 171,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары - 15 673,7 мың теңге»;
аталған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 13/65 "О Есильском районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года N 24/143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2013 года N 2440. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года N 7.2.1-22/45)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25.02.2014 N 7.2.1-22/45)
В соответствии со статьей 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 13/65 «О Есильском районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2063 от 15 января 2013 года, опубликовано 8 февраля 2013 года в газете «Есіл таңы», 8 февраля 2013 года в газете «Ишим») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить Есильский районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 751 148,2 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 300 848 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3 296,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11 786 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 435 217,7 тысяч тенге;
2) затраты - 2 764 422,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 63 241,6 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 69 412,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 6 171,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2 260 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 2 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 140 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -78 775,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 78 775,6 тысяч тенге:
поступление займов - 69 273 тысяч тенге;
погашение займов - 6171,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 15 673,7 тысяч тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрағасы                            В. Шкодин
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы           Т. Мұқашев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі басшысының м.а.                   Г. Стороженко
2013 жылғы 10 желтоқсан
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 24/143 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық мәслихаттың

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области                      В. Шкодин
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области                      Т. Мукашев
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. руководителя
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Есильского района
Северо-Казахстанской области»                    Г. Стороженко
10 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 10 декабря 2013 года № 24/143
Приложение 1
к решению маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области

7 776
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық жабдықтау
1 461
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 360
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 663
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 663
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 593
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 870
12
Көлiк және коммуникация. Автомобиль көліктері
15 445,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 445,2
023
Автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз ету
15 445,2
13
Өзгелер
36 484,7
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 367
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 367
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл,(село), ауылдық (селолық ) округ әкімінің аппараты
20 575,7
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
20 575,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 522
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 483
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39
14
Қарызды күту
16,5
452
Ауданның қаржы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
16,5
013
Облыстық бюджеттен қарыздар бойынша өзге төлемдер және сыйақыларды төлеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың қарызын күту
16,5
15
Трансферттер
15329,8
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
15329,8
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
13197,8
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 132
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу

7 776
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 461
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 360
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 663
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 663
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8 593
015
Капитальные расходы государственного органа
200
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 870
12
Транспорт и коммуникации. Автомобильный транспорт
15 445,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 445,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15 445,2
13
Прочие
36 484,7
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 367
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 367
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 575,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
20 575,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 483
013
Капитальные расходы государственного органа
39
14
Обслуживание долга
16,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16,5
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
16,5
15
Трансферты
15 329,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 329,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
13 197,8
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
2 132
III.Чистое бюджетное кредитование