2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі N 74 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 мамырда N 2265 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімінің 2013 жылғы 12 қазандағы N 02-05-1.4-12/898 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімінің 12.10.2013 N 02-05-1.4-12/898 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Қағидасының 12-тармағына, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, 2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің ауыл шаруашылық және әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Әшімов
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 8 сәуіріндегі № 74 қаулысына
Қосымша
2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 17.05.2013 N 162 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 27 мамырдағы пайда болған құқықтық қатынастарға таралады)
Р/
с
Жер өңірі
Ауданның селолық округтері
Дақыл
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдері
Ауыл шаруашылығы дақылдарының егісін өткізудің оңтайлы мерзімдері
1.
I-орман-
далалы
Железный
Кладбинка
Новорыбинка
Күздік бидай
14 мамырға дейін
25 тамыздан 8 қыркүйек аралығы
Күздік қарабидай
14 мамырға дейін
25 тамыздан 8 қыркүйек аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кеш пісетін сорттары
14 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области в 2013 году
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2013 года N 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 мая 2013 года N 2265. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 12 октября 2013 года N 02-05-1.4-12/898)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 12.10.2013 N 02-05-1.4-12/898)
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области в 2013 году согласно приложению.
2. Контроль, за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области по сельскому хозяйству и социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ашимов
Приложение
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 8 апреля 2013 года № 74
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области в 2013 году
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 17.06.2013 N 162
п/п
Земледель-ческая зона
Сельские округа
района
Культура
Сроки предоставления заявки на включение в список получения субсидий
Оптимальные
сроки сева сельскохозяйственных культур
1.
I-Лесостепная
Железен-
ский
Кладбин-
ский
Новорыбин-
ский
Озимая пшеница
до 14 мая
с 25 августа по 8 сентября
Озимая рожь
до 14 мая
с 25 августа по 8 сентября
Яровая мягкая пшеница, среднепозд-
ние сорта
до 14 мая

17 мамырдан 30 мамыр аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа пісетін сорттары
14 мамырға дейін
20 мамырдан 2 маусым аралығы
Жаздық жұмсақ бидай орташа ерте пісетін сорты
14 мамырға дейін
25 мамырдан 6 маусым аралығы
Жаздық қатты бидай
14 мамырға дейін
20 мамырдан 30 мамыр аралығы
Арпа - орташа кеш пісетін сорты
14 мамырға дейін
25 мамырдан 4 маусым аралығы
Арпа – орташа пісетін сорты
14 мамырға дейін
30 мамырдан 8 маусым аралығы
Сұлы
14 мамырға дейін
25 мамырдан 4 маусым аралығы
Қарақұмық
14 мамырға дейін
20 мамырдан 30 мамыр аралығы
Тары
14 мамырға дейін
25 мамырдан 4 маусым аралығы
Нут
14 мамырға дейін
12 мамырдан 23 мамыр аралығы
Бұршақ
14 мамырға дейін
20 мамырдан 1 маусым аралығы
Соя
14 мамырға дейін
22 мамырдан 30 мамыр аралығы
Жасымық
14 мамырға дейін
22 мамырдан 2 маусым аралығы
Рапс – дәстүрлі пар бойынша егу
14 мамырға дейін
12 мамырдан 25 мамыр аралығы
Рапс – минималды – нөлдік пар бойынша егу
14 мамырға дейін
18 мамырдан 2 маусым аралығы
Зығыр, қыша
14 мамырға дейін
15 мамырдан 27 мамыр аралығы
Майлы күнбағыс тұқымы
14 мамырға дейін
15 мамырдан 23 мамыр аралығы
Рыжик
14 мамырға дейін
20 мамырдан 30 мамыр аралығы
Картоп
14 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамыр аралығы
Жүгері сүрлемі дәнді дақылдар технология бойынша
14 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамыр аралығы
Күнбағыс сүрлемі
14 мамырға дейін
18 мамырдан 24 мамыр аралығы
Бір жылдық өсімдіктері көк жемшөптікке: (сұлы + бұршақ; бұршақ + сұлы + арпа), шөпке: (судан шөбі; тары; итқонақ; сұлы + сиыржоңышқа), пішендемеге: (сұлы + арпа + бұршақ + бидай; сұлы + бұршақ; тары + бұршақ)
14 мамырға дейін
5 маусымнан 10 маусым аралығы
Көк конвейер (бір жылдық өсімдіктері): I мерзім (бұршақ + сұлы)
14 мамырға дейін
8 мамырдан 10 мамыр аралығы
II мерзім (сұлы + арпа + бұршақ; судан шөбі + бұршақ; тары + бұршақ)
14 мамырға дейін
23 мамырдан 25 мамыр аралығы
III мерзім (бұршақ + сұлы + арпа; судан шөбі + бұршақ; сұлы + бұршақ)
14 мамырға дейін
8 маусымнан 10 маусым аралығы
IV мерзім (рапс, сұлы)
14 мамырға дейін
8 шілдеден 10 шілде аралығы
Көп жылдық шөптер (жонышқа, түйе жоңышқа, эспарцет, ешкібұршақ, арпабас, еркекшөп) I мерзім
14 мамырға дейін
5 мамырдан 15 мамыр аралығы
II мерзім
14 мамырға дейін
5 шілдеден 20 шілде аралығы
Күздік қарабидай (көк жемшөпке)
14 мамырға дейін
10 тамыздан 15 тамыз аралығы
Сәбіз (тұқым)
14 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамыр аралығы
Пияз (тұқым)
14 мамырға дейін
10 мамырдан 20 мамыр аралығы
Қызылша
14 мамырға дейін
25 мамырдан 5 маусым аралығы
Қияр
14 мамырға дейін
16 мамырдан 5 маусым аралығы
Қырық қабат көшеті
14 мамырға дейін
25 мамырдан 12 маусым аралығы
Томат көшеті
14 мамырға дейін
28 мамырдан 12 маусым аралығы
2.
II-
далалық, жазық, шоқтық далалық
Архангелка
Баянауыл
Благовещенка
Жамбыл
Казанка
Қайранкөл
Майбалық
Мирный
Новорыбинка
Озерный
Пресноредут
Первомай
Преснов
Троицк
Күздік бидай
14 мамырға дейін
25 тамыздан 8 қыркүйек аралығы
Күздік қарабидай
14 мамырға дейін
25 тамыздан 8 қыркүйек аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кеш пісетін сорттары
14 мамырға дейін

с 17 мая по 30 мая
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта
до 14 мая
с 20 мая по 2 июня
Яровая мягкая пшеница среднеранние сорта
до 14 мая
с 25 мая по 6 июня
Яровая твердая пшеница
до 14 мая
с 20 мая по 30 мая
Ячмень - среднепозд-
ние сорта
до 14 мая
с 25 мая по 4 июня
Ячмень - среднеспелые сорта
до 14 мая
с 30 мая по 8 июня
Овес
до 14 мая
с 25 мая по 4 июня
Гречиха
до 14 мая
с 20 мая по 30 мая
Просо
до 14 мая
с 25 мая по 4 июня
Нут
до 14 мая
с 12 мая по 23 мая
Горох
до 14 мая
с 20 мая по 1 июня
Соя
до 14 мая
с 22 мая по 30 мая
Чечевица
до 14 мая
с 22 мая по 2 июня
Рапс – посев по тради-
ционному пару
до 14 мая
с 12 мая по 25 мая
Рапс – посев по минимальному нулевому пару
до 14 мая
с 18 мая по 2 июня
Лен,горчица
до 14 мая
с 15 мая по 27 мая
Подсолнечник на маслосемена
до 14 мая
с 15 мая по 23 мая
Рыжик
до 14 мая
с 20 мая по 30 мая
Картофель
до 14 мая
с 15 мая по 30 мая
Кукуруза на силос по зерновой технологии
до 14 мая
с 16 мая по 20 мая
Подсолнечник на силос
до 14 мая
с 18 мая по 24 мая
Однолетние травы на зеленый корм:
(овес+горох,
горох+овес+
ячмень),
сено: (суданская трава; просо; могар;
овес+вика),
сенаж: (овес+ячмень+горох+
пшеница; овес+горох; просо+горох)
до 14 мая
с 5 июня по 10 июня
Зеленый конвейер (однолетние травы): I срок (горох + овес)
до 14 мая
с 8 мая по 10 мая
II срок (овес+ячмень+горох;
суданская трава+горох;
просо+горох)
до 14 мая
с 23 мая по 25 мая
III срок
(горох+овес+ ячмень;
суданская трава+горох;
овес+горох)
до 14 мая
с 8 июня по 10 июня
IV срок (рапс, овес)
до 14 мая
с 8 июля по 10 июля
Многолетние травы (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
I срок
до 14 мая
с 5 мая по 15 мая
II cрок
до 14 мая
с 5 июля по 20 июля
Озимая рожь (на зеленый корм)
до 14 мая
с 10 августа по 15 августа
Морковь (семена)
до 14 мая
с 10 мая по 20 мая
Лук (семена)
до 14 мая
с 10 мая по 20 мая
Свекла
до 14 мая
с 25 мая по 5 июня
Огурцы
до 14 мая
с 16 мая по 5 июня
Рассада капусты
до 14 мая
с 25 мая по 12 июня
Рассада томатов
до 14 мая
с 28 мая по 12 июня
2.
II- степная,
равнинная,
колочно-
степная
Архангель-
ский
Баянауль-
ский
Благовещенский
Жамбылский
Казанский
Кайранкульский
Майбалык-
ский
Мирный
Новорыбин-
ский
Озерный
Пресноре-
дутский
Первомай-
ский
Преснов-
ский
Троицкий
Озимая пшеница
до 14 мая
с 25 августа по 8 сентября
Озимая рожь
до 14 мая
с 25 августа по 8 сентября
Яровая мягкая пшеница, среднепозд-
ние сорта
до 14 мая