"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында 2013 жылға арналған субсидия берілетін ауыл шаруашылық дәнді-дақылдардың оңтайлы әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарының тиімді мерзімдері мен субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі N 88 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 7 маусымдағы N 199 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 маусымда N 2295 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 10.1.5-7/9 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 10.1.5-7/9 хаты)
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 88 «Мағжан Жұмабаев ауданында 2013 жылға арналған субсидия берілетін ауыл шаруашылық дәнді-дақылдардың оңтайлы әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарының тиімді мерзімдері мен субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімін анықтау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2267 бойынша тіркелді, 2013 жылғы 7 мамырдағы аудандық «Вести» және «Мағжан Жұлдызы» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
«Мағжан Жұмабаев ауданында 2013 жылға арналған субсидия берілетін ауыл шаруашылық дәнді-дақылдардың оңтайлы әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарының тиімді мерзімдері мен субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімдері» қосымша жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 27 мамырдағы пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының әкімі            В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 7 маусымдағы
№ 199 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 9 сәуірдегі
№ 88 қаулысымен
бекітілді
Мағжан Жұмабаев ауданында 2013 жылға арналған субсидия берілетін ауыл шаруашылық дәнді дақылдардың оңтайлы әрбір түрі бойынша егіс жұмыстарының тиімді мерзімдері мен субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімдері
Аймақтың атауы
Дақылдың атауы
ЖЖМ бойынша субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімі
Себу мерзімі
1
Мағжан Жұмабаев ауданының Солтүстік орманды далалы аймағы
Орта ерте сортты жаздық жұмсақ бидай
25 мамырға дейін

О внесении изменений в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2013 года № 88 "Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013 год"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 7 июня 2013 года N 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июня 2013 года N 2295. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2014 года N 10.1.5-7/9)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2014 года N 10.1.5-7/9)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах»,акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2013 года № 88 «Обопределении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева на 2013 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2267, опубликовано 7 мая 2013 года в районных газетах «Вести» и «Мағжан Жұлдызы») следующие изменения:
приложение «Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Магжана Жумабаева на 2013 год» изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 27 мая 2013 года.
Аким района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                   В. Бубенко
Приложение
к постановлению
акимата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 7 июня 2013 года № 199
Утверждено
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 9 апреля 2013 года № 88
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Магжана Жумабаева на 2013 год
Наименование зон
Наименование культур
Сроки пре-
доставления заявки на включение в список получения субсидий по ГСМ
Сроки сева
1
Лесостепная зона Север района Магжана Жумабаева
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 25 мая

25 мамыр – 6 маусым
Орта пісетін жаздық бидай сорты
20 мамырға дейін
20 мамыр – 2 маусым
Орта – кеш пісетін жаздық бидай сорты
17 мамырға дейін
17 мамыр – 30 мамыр
Жаздық қатты бидай
20 мамырға дейін
20 мамыр – 30 мамыр
Орта кеш сортты арпа
25 мамырға дейін
25 мамыр – 4 маусым
Орта пісетін сортты арпа
30 мамырға дейін
30 мамыр – 8 маусым
Сұлы
25 мамырға дейін
25 мамыр – 4 маусым
Қара құмық
20 мамырға дейін
20 мамыр – 30 мамыр
Тары
25 мамырға дейін
25 мамыр – 4 маусым
Нут
12 мамырға дейін
12 мамыр – 22 мамыр
Асбұршақ
20 мамырға дейін
20 мамыр – 1 маусым
Соя
22 мамырға дейін
22 мамыр – 25 мамыр
Жасымық
22 мамырға дейін
22 мамыр – 28 мамыр
Дәстүрлік буда рапс себу
12 мамырға дейін
12 мамыр – 20 мамыр
Ең аз нөлдік буда рапс себу
18 мамырға дейін
18 мамыр – 28 мамыр
Зығыр, қыша
15 мамырға дейін
15 мамыр – 22 мамыр
Майтұқымның күнбағысы
15 мамырға дейін
15 мамыр – 18 мамыр
Арыш
20 мамырға дейін
20 мамыр – 25 мамыр
Картоп
15 мамырға дейін
15 мамыр – 30 мамыр
Астық технологиясы бойынша жүгері сүрлеу
16 мамырға дейін
16 мамыр – 20 мамыр
Күнбағыс сүрлеу
18 мамырға дейін
18 мамыр – 24 мамыр
Күздік бидай
25 тамызға дейін
25 тамыз – 8 қыркүйек
Күздік қара бидай
25 тамызға дейін
25 тамыз – 8 қыркүйек
Сәбіз (тұқым)
10 мамырға дейін
10 мамыр – 20 мамыр
Пияз (тұқым)
10 мамырға дейін
10 мамыр – 20 мамыр
Қызылша
25 мамырға дейін
25 мамыр – 5 маусым
Қияр
16 мамырға дейін
16 мамыр – 5 маусым
Орамжапырақ көшеті
25 мамырға дейін
25 мамыр – 12 маусым
Қызанақ көшеті
28 мамырға дейін
28 мамыр – 12 маусым
Шөпке жұмасалатын біржылдық шөптер (сұлы + асбұршақ, асбұршақ + сұлы + арпа), пішен (судан шөбі, тары, итқонақ, сұлы + сиыржоңышқа) және пішендеме (сұлы + арпа + асбұршақ + бидай, сұлы + асбұршақ, тары + асбұршақ)
5 маусымға дейін
5 маусым – 10 маусым
Жасыл конвейер: (біржылдық шөптер)
I мерзім (асбұршақ + сұлы)
8 мамырға дейін
8 мамыр – 10 мамыр
II мерзім (сұлы + арпа + асбұршақ, судан шөбі + асбұршақ, тары + асбұршақ)
23 мамырға дейін
23 мамыр – 25 мамыр
III мерзім (асбұршақ + сұлы + арпа, судан шөбі + асбұршақ, сұлы + асбұршақ)
8 маусымға дейін
8 маусым – 10 маусым
IV мерзім (рапс, сұлы)
8 шілдеге дейін
8 шілде – 10 шілде
Көпжылдық шөптер:
I мерзім (жоңышқа, донник, эспарцет, ешкішөп, мықын бидайық шөп)
5 мамырға дейін
5 мамыр – 15 мамыр
II мерзім (жоңышқа, донник, эспарцет, ешкішөп, мықын бидайық шөп)
5 шілдеге дейін
5 шілде – 20 шілде
2
Жазықты дала, масақты дала аймағы
Орта ерте сортты жаздық жұмсақ бидай
25 мамырға дейін
25 мамыр – 8 маусым
Орта ерте сортты жаздық жұмсақ бидай
20 мамырға дейін
20 мамыр – 2 маусым
Орта – кеш пісетін жаздық бидай сорты
17 мамырға дейін
17 мамыр – 1 маусым
Жаздық қатты бидай
20 мамырға дейін

25 мая – 6 июня
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта
до 20 мая
20 мая – 2 июня
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сорта
до 17 мая
17 мая – 30 мая
Яровая твердая пшеница
до 20 мая
20 мая – 30 мая
Ячмень - среднепоздние сорта
до 25 мая
25 мая – 4 июня
Ячмень - среднеспелые сорта
до 30 мая
30 мая – 8 июня
Овес
до 25 мая
25 мая – 4 июня
Гречиха
до 20 мая
20 мая – 30 мая
Просо
до 25 мая
25 мая – 4 июня
Нут
до 12 мая
12 мая – 22 мая
Горох
до 20 мая
20 мая – 1 июня
Соя
до 22 мая
22 мая – 25 мая
Чечевица
до 22 мая
22 мая – 28 мая
Рапс - посев по традиционному пару
до 12 мая
12 мая – 20 мая
Рапс - по минимальному нулевому пару
до 18 мая
18 мая – 28 мая
Лен, горчица
до 15 мая
15 мая – 22 мая
Подсолнечник на маслосемена
до 15 мая
15 мая – 18 мая
Рыжик
до 20 мая
20 мая – 25 мая
Картофель
до 15 мая
15 мая – 30 мая
Кукуруза на силос по зерновой технологии
до 16 мая
16 мая – 20 мая
Подсолнечник на силос
до 18 мая
18 мая – 24 мая
Озимая пшеница
до 25 августа
25 августа – 8 сентября
Озимая рожь
до 25 августа
25 августа – 8 сентября
Морковь (семена)
до 10 мая
10 мая – 20 мая
Лук (семена)
до 10 мая
10 мая – 20 мая
Свекла
до 25 мая
25 мая – 5 июня
Огурцы
до 16 мая
16 мая – 5 июня
Рассада капусты
до 25 мая
25 мая – 12 июня
Рассада томатов
до 28 мая
28 мая – 12 июня
Однолетние травы на зеленый корм (овес + горох, горох + овес + ячмень), сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика) и сенаж (овес + ячмень + горох + пшеница, овес + горох, просо + горох)
до 5 июня
5 июня – 10 июня
Зеленый конвейер: (однолетние травы)
I срок (горох + овес)
до 8 мая
8 мая – 10 мая
II срок (овес + ячмень + горох, суданская трава + горох, просо + горох)
до 23 мая
23 мая – 25
мая
III срок (горох + овес + ячмень, суданская трава + горох, овес+ горох)
до 8 июня
8 июня – 10 июня
IV срок (рапс, овес)
до 8 июля
8 июля – 10
июля
Многолетние травы:
I срок (люцерна, донник, эспарцет, козлятник,
кострец, житняк)
до 5 мая
5 мая – 15 мая
II срок (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
до 5 июля
5 июля – 20 июля
2
Степная равнинная, колочностеп-
ная зона
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 25 мая
25 мая – 8 июня
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта
до 20 мая
20 мая – 2 июня
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сорта
до 17 мая
17 мая – 1 июня
Яровая твердая пшеница
до 20 мая