Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 28 "2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 шілдедегі N 241 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 шілдеде N 2340 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 10.1.5-7/9 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 10.1.5-7/9 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің «2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 28 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2184 бойынша тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандадағы «Вести», «Мағжан жұлдызы» аудандық газеттерінде № 8 жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
бекітілген «2013 жылға арналған қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыс көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі» (қосымшаға сәйкес) жаңа редакциясында жариялансын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының әкімі            Қ.Пішенбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
сот актілерін орындау комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін орындау департаменті»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Р. А. Базылов
17 шілде 2013 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы
Құқықтық статистика және
арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
басқармасының бастығы әділет кеңесшісі     Ж.М. Ілияс
17 шілде 2013 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті
М. Жұмабаев ауданының
әділет басқармасының басшысы               С.К.Есілбаев
17 шілде 2013 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасының
қаржы министрлігі салық комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
салық департаментінің Мағжан
Жұмабаев ауданы бойынша салық
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    А.Т. Кемелев
17 шілде 2013 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы төтенше
жағдайлар министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
төтенше жағдайлар департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
төтенше жағдайлар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.К. Баймышев
17 шілде 2013 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев атындағы ауданның
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы    Д.М.Кеженев
17 шілде 2013 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев аудандық
прокуратурасы» әділет кеңесшісі прокурор   А.В. Трикачев
17 шілде 2013 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысының
Мағжан Жұмабаев аудандық
соты» мемлекеттік мекемесінің төрағасы     А.А. Смағұлов
17 шілде 2013 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысының
ішкі істер департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданының
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Қ. Нұрпейісов
17 шілде 2013 жыл
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2013 года N 28 "Об организации общественных работ в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области в 2013 году"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17 июля 2013 года N 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2013 года N 2340. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2014 года N 10.1.5-7/9)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2014 года N 10.1.5-7/9)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «Об организации общественных работ в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области в 2013 году» от 31 января 2013 года № 28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2184, опубликовано 22 февраля 2013 года в районных газетах «Мағжан жұлдызы», «Вести» № 8) следующие изменения и дополнения:
утвержденный «Перечень организаций района Магжана Жумабаева, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год» изложить в новой редакции (согласно приложению).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области               К. Пшенбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Департамент по
исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области
комитета по исполнению судебных
актов министерства юстиции
Республики Казахстан»                       Базылов Р.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления Комитета
по правовой статистике и специальным
учетам генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области
советник юстиции                              Ілияс Ж.М.
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель управления юстиции
района М. Жумабаева Департамента
юстиции Северо-Казахстанской
области Республики Казахстан                  Есильбаев С.К.
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Налоговое управление
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
налогового комитета Северо-Казахстанской
области министерства финансов
Республики Казахстан»                          Кемелев А.Т.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по
чрезвычайным ситуациям
района Магжана Жумабаева
департамента Северо-Казахстанской области
министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан»                          Баймышев Е.К.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны имени
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области»                  Кеженев Д.М.
«СОГЛАСОВАНО»
«Прокуратура
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области»
советник юстиции
прокурор                                      Трикачев А.В.
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель государственного
учреждения «Суд района Магжана
Жумабаева Северо-Казахстанской области»       Смагулов А.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
района Магжана Жумабаева
департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области                  Нурпеисов М.Х.
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области

5. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
1000 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 1000 -шаршы метр қазу.
12
2
Аудандық бюджет
6. Молалар мен қоқыс тастайтын жерді аббаттандыруға көмек көрсету.
Қоқыс тастайтын жер- 1 гектар, № 1 Мола - 1 гектар, № 2 Мола - 0,08 гектар.
12
2
Аудандық бюджет
2. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард ауылдык округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет

5. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 1000 квадратных метров, ручейков для стока воды - 1000 квадратных метров
12
2
Районный бюджет
6. Оказание помощи в благоустройстве свалок, кладбищ
Свалка - 1 гектар, кладбище № 1 - 1 гектар, кладбище № 2 - 0,08 гектар
12
2
Районный бюджет
2. Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
2
1
Районный бюджет

2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
3. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Александров ауылдык округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр,
ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
3. Государственное учреждение «Аппарат акима Александровско-
го сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев 40 штук
2
1
Районный бюджет

2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
4. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
4. Государственное учреждение «Аппарат акима Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук
2
1
Районный бюджет

2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
5. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1 Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
6
2
Аудандық бюджет

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
5. Государственное учреждение «Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
6
2
Районный бюджет

Отынды - 5 текше метр, көмір - 5 тонна
6
1
Аудандық бюджет
6. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Золотонив ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.

Дрова - 5 кубических метров, уголь - 5 тонн
6
1
Районный бюджет
6. Государственное учреждение «Аппарат акима Золотонивского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
2
1
Районный бюджет
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками

900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
7. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1 Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр,
ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
3
1
Аудандық бюджет
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
8. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
11 Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
3
6
Аудандық бюджет
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600-шаршы метр қазу.
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
101 үйді аралап шығу.
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 – шаршы метрде.
9. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылдық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету.

Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
7. Государственное учреждение «Аппарат акима Карагандинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
3
1
Районный бюджет
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
8. Государственное учреждение «Аппарат акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
3
6
Районный бюджет
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйст-
венных книг
Подворный обход - 101 двор
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1000 квадратных метров
9. Государственное учреждение «Аппарат акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа

Қоқыстарды жинау - 3 тонна, қардан тазалау - 1000 шаршы метр, ағаштарды ақтау - 80 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана.
2
1
Аудандық бюджет
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу.
900 - шаршы метр су орларын қазу, су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өндеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
1

Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук
2
1
Районный бюджет
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды - 600 квадратных метров
3. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 100 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
1

4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 - шаршы метрде.
23. «Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды сақтауға дайындық және айналысуына көмек көрсету, жылжымайтын мүліктің тіркеу құқығы және олармен мәмілеге отыруына көмек көрсету».
3500 құжат.
12
4
Аудандық бюджет

4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1000 квадратных метров
23. Государственное учреждение «Управление юстиции района Магжана Жумабаева Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерство юстиции Республики Казахстан»
1. Оказание помощи в обслужива-
нии, регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа-
ции
3500 документов
12
4
Районный бюджет

24. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік-
мәдениетті мағыналы объектілерді, ғимараттар мен құрылыстарды, сондай-ақ аудан әкімдігінің коммуналдық меншігінде тұрған бос ғимараттарды көркейтуге және қорғауға көмек көрсету.
1. Қоқыстарды жинау - 3 тонна, 1000 шаршы метр қардан тазалау, ағаштарды ақтау - 80 дана, ағаштарды отырғызу - 40 дана, әлеуметтік-мәдениетті мағыналы объектілерді, ғимараттар мен құрылыстарды, сондай-ақ аудан әкімдігінің коммуналдық меншігінде тұрған бос ғимараттарды сақтау бойынша қызметтер ұсыну.
12
2
Аудандық бюджет

24. Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и охране значимых объектов социально-культурного значения, здания и сооружения, а также пустующие здания, находящихся в ком-
мунальной собственности акимата
Уборка мусора - 3 тонны, очистка снега -1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев - 40 штук, предоставление услуг по сохранности и сбережений, а также пустующих зданий, находящихся в коммунальной собственности акимата
12
2
Районный бюджет

25. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Жалғыз басты қарт адамарға көмек көрсету бойынша әлеуметтік жұмысшыға көмек көрсету.
100 үй.
12
1
Аудандық бюджет
2. Әлеуметтік көмекке мұқтаж халықтың түрлі топтарының дерек базасын жүргізу бойынша техникалық жұмыстар жүргізу, қажетті құжаттарды өңдеуде және құруда көмек көрсету.

25. Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи социальному работнику по уходу за одинокими престарелы-
ми людьми
100 дворов
12
1
Районный бюджет
2. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите

90 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмысына көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
4
Аудандық бюджет
26. «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша сот актілерін орындау жөніндегі Департаментінің Мағжан Жұмабаев аумақтық бөлімі»
1. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмыстарда, өндірістерді тігуге хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
хат-хабардың 1500 бірлігі
12
1
Аудандық бюджет
27. «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша құқықтық статистика жөніндегі Комитетінің басқармасы»
1. Мемлекеттік органдар мен халыққа шапшаң және сапалы қызмет көрсету үшін көмек көрсету.
хат-хабардың 2000 бірлігі
12
1
Аудандық бюджет
28. «Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Булаев қаласының жеке тұлғаларына салықтың есептелген сомалары туралы хабарламаларды беру бойынша көмек көрсету.
4396 иеліктегі үйлер
12
2
Аудандық бюджет
29. «Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
3
Аудандық бюджет
30. «Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
2
Аудандық бюджет
31. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
1000 – 1500
ісін ресімдеу,
ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
4
Аудандық бюджет
32. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының прокуратурасы»
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100 - 150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
2
Аудандық бюджет
33. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының соты» мемлекеттік мекемесі
1. Шақыру қағаздарын тарату, істерді құрастыруға көмек көрсету және т.б.
1200 – 1500
ісін ресімдеу,
1500 шақыру қағазы
12
2
Аудандық бюджет
34. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы қорғаныс істері бойынша бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Азаматтарды әскерге шақырылуын ұйымдастыруға техникалық көмек көрсету (жеке істерді тігу, шақыру қағаздарын тарату)

Оформление 90 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
4
Районный бюджет
26. «Департамент по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документа-
ми, в подшивке произ-
водств, доставка корреспон-
денции
1500 единиц корреспонденции
12
1
Районный бюджет
27. «Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи для оперативно-
го и ка-
чественного обслужива-
ния госу-
дарственных органов и населения
2000 единиц корреспонденции
12
1
Районный бюджет
28. Государственное учреждение «Налоговое управление района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи по вручению уведомлений об исчисленных суммах налогов физическим лицам по г. Булаево
4396 домовладений
12
2
Районный бюджет
29. Государственное учреждение «Отдел внутренних дел района Магжана Жумабаева департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 100 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
3
Районный бюджет
30. Государственное учреждение «Отдел по чрезвычайным ситуациям района Магжана Жумабаева департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 100 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
2
Районный бюджет
31. Государственное учреждение «Аппарат акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 1000 - 1500 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
4
Районный бюджет
32. «Прокуратура района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 100 - 150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
2
Районный бюджет
33. Государственное учреждение «Суд района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Разнос повесток, оказание помощи в формировании дел и т.д.
Оформление 1200 - 1500 дел, 1500 повесток
12
2
Районный бюджет
34. Государственное учреждение «Отдел по делам обороны имени района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание технической помощи в организации призыва граждан (подшивка личных дел, разноска повесток)

700 - 800 жеке іс
12
2
Аудандық бюджет
35. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
800 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау.
12
1
Аудандық бюджет

700 - 800 личных дел
12
2
Районный бюджет
35. Государственное учреждение «Отдел экономики и финансов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в формирова-
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ
Оформление 800 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
12
1
Районный бюджет