"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 8-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 қазандағы N 18-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда N 2385 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 тіркелген, аудандық «Вести», «Мағжан жұлдызы» газеттерінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 250 353,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 369 092,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 171,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 851 789,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 285 536,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5731,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 6 500,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 768,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 40 915,0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40 915,0 мың теңге;
қарыз түсімдері – 6 294,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 768,5 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 35 389,5».

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 8-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 октября 2013 года N 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 октября 2013 года N 2385. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 8-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059, опубликовано 18 января 2013 года в районных газетах «Мағжан Жұлдызы», «Вести» № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 250 353,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 369 092,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 171,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 851 789,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 285 536,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 731,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 6 500,1 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 768,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -40 915,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 915,0 тысяч тенге;
поступления займов – 6 294,0 тысячи тенге;
погашение займов – 768,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 389,5 тысяч тенге»;

6-тармақта 2) тармақша және 11) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«2) 2 973,0 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;»;
«11) 6 294,0 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер (республикалық бюджет қарыздарынан);
7-тармақта 3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«3) 5 952,3 мың теңге – «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру».
Нұсқалған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы             В. Чернышов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы                       Т. Әбілмәжінов
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
экономика және қаржы
бөлімінің басшысы                          М.И. Омарова
2013 жыл 18 қазан
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 18 қазандағы
№ 18-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8-1 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1) Кірістер

в пункте 6 подпункт 2) и подпункт 11) изложить в следующей редакции:
«2) 2 973,0 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;»;
«11) 6 294,0 тысячи тенге – бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов (под займы республиканского бюджета);»;
в пункте 7 подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) 5 952,3 тысяч тенге – по администратору бюджетной программы «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020».».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                   В. Чернышов
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                  Т. Абильмажинов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель отдела экономики и финансов
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                  М. Омарова
Приложение
к решению маслихата района
от 18 октября 2013 года № 18-1
Приложение 1
к решению маслихата района
от 20 декабря 2012 года № 8-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2013 год
Категория
Кл
Под-
кл.
Наименование
Сумма тыс. тенге
Доходы

020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
350,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
93 862,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 310,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
127 533,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 533,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 063,7
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22 890,0
004
Ауылдық жерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 327,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 695,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5 713,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
907,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
624,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 122,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21 680,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 329,2
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 180,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
493700,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімнің аппараты
31 108,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
18 843,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5 200,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
1 060,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
6 005,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7547,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1 400,0
012
Сумен жабдықтау және су жүйесінің қызмет етуі
195,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5952,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 536,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
350,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
93 862,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 310,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
127 533,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 533,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 063,7
002
Программа занятости
22 890,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 327,0
005
Государственная адресная социальная помощь
6 695,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5 713,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
907,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
624,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 122,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21 680,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 329,2
021
Капитальные расходы государственного органа
1 180,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
493 700,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 108,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
18 843,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5 200,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
1 060,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6 005,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 547,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 400,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
195,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 952,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 536,0
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020