Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 18/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 2334 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат аппараты 2014 жылғы 3 наурыздағы N 11.24.3.9/44 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат аппараты 3.03.2014 N 11.24.3.9/44 хаты)
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына және 109 бабы 1, 5 тармақтарына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2065 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Солтүстік жұлдызы», «Знамя труда» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2403164 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 260313 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7949 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 12800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2122102 мың теңге;
2) шығыстар – 2423471,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20002,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23437,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3435 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – -40309,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40309,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 23368 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3435 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20376,7 мың теңге;»;
7-тармақта:
3), 8) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«3) 5325 мың теңге - қорғаншыларға (қамқоршыларға) және жетім-баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін асыраушыларына ай сайын ақша қаражатын төлеуге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 10/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2013 года N 18/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июля 2013 года N 2334. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2014 года N 11.24.3.9/44)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 3.03.2014 N 11.24.3.9/44)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/1 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2065, опубликовано 1 февраля 2013 года в районных газетах «Знамя труда», «Солтүстік жұлдызы», следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 2403164 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 260313 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7949 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2122102 тысяч тенге;
2) затраты – 2423471,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20002,3 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 23437,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3435 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40309,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40309,7 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 23368 тысяч тенге;
погашение займов – 3435 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20376,7 тысяч тенге;»;
в пункте 7:
подпункты 3), 8) изложить в следующей редакции:
«3) 5325 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;

8) 3091 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;»;
8-тармақта:
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«5) 13553 мың теңге - ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;»;
келесі мазмұндағы 6) тармағымен толықтырылсын:
«6) 6759 мың теңге - Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көлік инфрақұрылымы және әлеуметтік-мәдениет объектілерінің жөндеуін және елді мекендерді абаттандыруды бірлесіп қаржыландыру;» (Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 Қаулысымен бекітілген);
нұсқалған шешімнің 14-қосымшалары 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Н. Серикова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы (МАМ)                 Р. Нұрмұқанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттiк мекемесi
басшысы міндетін атқарушы (ЭҚБ)
2013 жыл 5 шілде                           А. Яковенко
Мамлют аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 5 шілдедегі
№ 18/1 шешіміне 1-қосымша
Мамлют аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/1 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға Мамлют аудандық бюджет
Са-
на-
ты
Кла-
сс
Iшкi
кла-
сс
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5

8) 3091 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов;»;
в пункте 8:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«5) 13553 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;»;
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) 6759 тысяч тенге – на софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;» (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»);
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района (ММР)
Северо-Казахстанской области               Н. Серикова
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области               Р. Нурмуканова
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области» (ОЭФ)
5 июля 2013 года                           А. Яковенко
Приложение 1
к решению маслихата Мамлютского района
от 5 июля 2013 года № 18/1
Приложение 1
к решению маслихата Мамлютского района
от 20 декабря 2012 года № 10/1
Мамлютский районный бюджет на 2013 год
Ка-
те-
го-
рия
Кла-
сс
Под-
кла-
сс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5