Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қыркүйектегі N 20/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 қыркүйекте N 2355 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат аппараты 2014 жылғы 3 наурыздағы N 11.24.3.9/44 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат аппараты 3.03.2014 N 11.24.3.9/44 хаты)
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 3-тармағына, 2-тармағы 4) тармақшасына және 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2065 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Солтүстік жұлдызы», «Знамя труда» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2409299 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 260313 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7949 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 12800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2128237 мың теңге;
2) шығыстар – 2429606,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20002,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23437,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3435 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – -40309,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40309,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 23368 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3435 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20376,7 мың теңге;»;
7-тармақ:
келесі мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
«15) 5289 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;»;
8-тармақ:
келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 9 сентября 2013 года N 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 сентября 2013 года N 2355. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2014 года N 11.24.3.9/44)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 3.03.2014 N 11.24.3.9/44)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 10/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2065, опубликовано 1 февраля 2013 года в районных газетах «Солтүстік жұлдызы», «Знамя труда», следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 2409299 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 260313 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7949 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2128237 тысяч тенге;
2) затраты – 2429606,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20002,3 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 23437,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3435 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40309,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40309,7 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 23368 тысяч тенге;
погашение займов – 3435 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20376,7 тысяч тенге;»;
пункт 7:
дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
«15) 5289 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;»;
пункт 8:
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:

21338
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7700
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4109,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25049
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
631
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
134
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
529429,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4759
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4759
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
353810,3
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
95063,9
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
251988
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
6758,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5002
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
5002
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1584
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1584
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
149099
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
149099
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13174,8
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7312
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1891,4
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
90
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3881,4
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
101159
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29834
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау

21338
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7700
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4109,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25049
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
631
021
Капитальные расходы государственного органа
134
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
529429,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2000
464
Отдел образования района (города областного значения)
4759
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4759
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
353810,3
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
95063,9
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
251988
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
6758,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5002
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5002
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1584
028
Развитие коммунального хозяйства
1584
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
149099
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
149099
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13174,8
008
Освещение улиц населенных пунктов
7312
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1891,4
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
90
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3881,4
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
101159
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29834
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне