2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 24/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда N 2486 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 29 қаңтардағы N 17 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты аппаратының 29.01.2015 N 17 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 12 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1993159,8 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 274952,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13625,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 22282 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1682299,4 мың теңге;
2) шығыстар – 2076693,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6612,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10386 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3773,7 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – -90146,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90146,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 10386 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3773,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 83533,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 17.11.2014 N 37/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексiне сәйкес төмендегі салықтық түсімдер есебінде белгіленсін:
аудандық бюджетке 100 пайызда мөлшерде есептелетін әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалардың, жеке кәсіпкерлердің мүлігіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бензинге (авиациялықтан басқа) және дизелді жанармайға акциздер;
жер телімдерін пайдалануға ақы;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
консулдық жинақтардан және республикалық бюджетке есептелетін жинақтардан басқа мемлекеттік баж.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года N 24/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 января 2014 года N 2486. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года N 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2015 N 17).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы –1993159,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 274952,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13625,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22282 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1682299,4 тысяч тенге;
2) затраты – 2076693,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6612,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3773,7 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -90146,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90146,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 10386 тысяч тенге;
погашение займов – 3773,7 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83533,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17.11.2014 N 37/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2014 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога в размере 100 процентов зачисляемого в районный бюджет;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
единого земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

3. Аудандық бюджеттің кірістері салықтық емес түсімдер есебінде белгіленсін:
ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
ауданның коммуналдық меншігінен басқа да кірістер;
аудандық бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірістері негізгі капиталды сатудан түсетін төмендегі түсімдер есебінен сатудан белгіленсін:
ауыл шаруашылық тағайындаудағы телімдерінен басқа, жер телімдерін сатудан түсімдер;
жер телімдерін жалға беру құқығын сатудан төлем.
5. Аудандық бюджеттің кірістері төмендегіден қалыптастырылатынын белгілеу:
мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді төлеуден түскен түсімдерден.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен тапсырылатын 1487699 мың теңге соманы ескеру.
7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер төмендегі мөлшерде ескерілсін:
1) 50585 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2) 8194 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға (Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген), соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 8194 мың теңге;
3) 14910 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
4) 6212,1 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
5) 291,2 мың теңге – 18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
6) 74679 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 14.04.2014 N 30/1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер төмендегі мөлшерде ескерілсін:
1) 16417,2 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көлік инфрақұрылымы және әлеуметтік-мәдениет объектілерінің жөндеуін және елді мекендерді абаттандыруды бірлесіп қаржыландыру (Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 Қаулысымен бекітілген);

3. Установить, что доходы районного бюджета формируется за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района;
другие доходы от коммунальной собственности района;
другие неналоговые поступления в бюджет района.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.
5. Установить, что поступления районного бюджета формируются за счет:
поступлений от погашения бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета.
6. Учесть в бюджете субвенцию, передаваемую из областного бюджета в бюджет района на 2014 год в сумме 1487699 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 50585 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 8194 тысяча тенге – на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы (утверждена Указом Президента Республики Казахстан от 07 декабря 2010 года № 1118 "Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы"), в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 8194 тысяч тенге;
3) 14910 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) 6212,1 тысяча тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
5) 291,2 тысячи тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
6) 74679 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.04.2014 года N 30/1 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 16417,2 тысяч тенге – на софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020);

2) 2466,9 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайғастыру және (немесе) сатып алу;
3) 17373,7 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 Жол картасының шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алу;
4) 3471,3 мың теңге – жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізуге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 17.11.2014 N 37/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 10386 мың теңге сомада республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі іс-шараларды іске асыруға бюджеттік несиелер ескерілсін.
10. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық маңызды қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалар тізімі 45 және 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
11. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті орындау үрдісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізімі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2014 жылға арналған шығындар түрлер бойынша мұқтаж азаматтардың бөлек санаттарына әлеуметтік көмекті көрсетуге 6692 мың теңге сомада 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін;
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 17.11.2014 N 37/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12-1. Бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 2014 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан сомасы 83533,9 мың теңге, бос бюджеттік қаржының қалдықтарын, 9-қосымшаға сәйкес бағытталсын.
Ескерту. 12-1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 26.06.2014 N 33/4 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2014 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 280 мың теңге сомада бекітілсін.
14. Бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақыны толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
15. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақысы мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға көтеру белгілесін. Осы тармақтың күші ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын ветеринария пункттерінің ветеринария мамандарына қолданылады.
16. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Қошанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
хатшысы
Р. Нұрмұқанова
КЕЛІСІЛДІ
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттiк
мекемесi басшысы м.а.
А. Яковенко

2) 2466,9 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3) 17373,7 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020;
4) 3471,3 тысячи тенге – на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17.11.2014 N 37/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Учесть в районном бюджете на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 10386 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.
10. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2014-2016 годы согласно, приложениям 45 и 6 соответственно.
11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 7.
12. Утвердить расходы на оказание социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по видам на 2014 год в сумме 6692 тысяч тенге, согласно приложению 8;
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17.11.2014 N 37/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
12-1. Направить свободные остатки бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2014 года в сумме 83533,9 тысяч тенге на расходы по бюджетным программам, согласно приложению 9.
Сноска. Пункт 12-1 в редакции решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26.06.2014 N 33/4 (вводится в действие с 01.01.2014).
13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 280 тысяч тенге.
14. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
15. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях. Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
А. Кошанов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
СОГЛАСОВАНО
И.о. руководителя
государственногоучреждения
"Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
А. Яковенко

4375,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24238
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
290
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
101639,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1017,2
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді
мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1017,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11195
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11195
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4205
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4205
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
68157
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
23891,2
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
23154,3
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алу және жастарға арналған жатақханаларды салу, сатып алу, салып бітіру
21111,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2619
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2619
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1801,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1801,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12644
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7684
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
670
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4290
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
106844,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32625,7
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
32625,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

4375,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24238
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
290
021
Капитальные расходы государственного органа
50
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
101639,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1017,2
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1017,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11195
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11195
464
Отдел образования района (города областного значения)
4205
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4205
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
68157
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
23891,2
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23154,3
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020";
21111,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2619
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2619
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1801,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1801,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12644
008
Освещение улиц населенных пунктов
7684
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
670
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4290
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
106844,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32625,7
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
32625,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

11440
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11440
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
55149
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
55149
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
114071
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
114071
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19052
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
232
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
229
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18591
02
Қорғаныс
6728
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6728
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6220
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
254
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
254
04
Білім беру
1295137
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31325
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
31325
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1998
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1998
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1261814
003
Жалпы білім беру
1191648
006
Балаларға қосымша білім беру
49809
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7180
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6915
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5964
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
298
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
78310
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

11440
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
11440
122
Аппарат акима района (города областного значения)
55149
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
55149
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
114071
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
114071
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19052
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
232
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
229
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18591
02
Оборона
6728
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6728
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6220
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города обласного значения)
254
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
254
04
Образование
1295137
464
Отдел образования района (города областного значения)
31325
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
31325
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1998
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1998
464
Отдел образования района (города областного значения)
1261814
003
Общеобразовательное обучение
1191648
006
Дополнительное образование для детей
49809
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7180
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6915
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5964
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
298
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
78310
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)