"2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 тамыздағы N 124 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 қыркүйекте 2349 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 25.12.2013 N 152 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабының 1-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 68 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтарда № 2062 тіркелген, «Тайынша Таңы» 2013 жылғы 1 ақпандағы, «Тайыншинские вести» 2013 жылғы 1 ақпандағы газеттерде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2013-2015 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының бюджеті (әрі қарай аудан бюджеті) тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3729701 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 715000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 92554 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2916538 мың теңге;
2) шығындар – 3791280,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 14486 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 15620 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1134 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 15350 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 15350 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91415,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 91415,8 мың теңге.
займдардың түсімі – 15579 мың теңге;
займдарды өтеу – 1134 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдығы – 76970,8 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 123456-қосымшалары осы шешімнің 123456-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 68 "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2013 года N 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 сентября 2013 года N 2349
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25.12.2013 N 152
В соответствии c подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области «О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 68 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 2062 от 15 января 2013 года, опубликовано в газетах от 1 февраля 2013 года «Тайынша таңы», от 1 февраля 2013 года «Тайыншинские вести») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2013-2015 (далее - бюджет района) годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 3729701 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 715000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5609 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала - 92554 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2916538 тысяч тенге;
2) затраты – 3791280,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14486 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 15620 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 15350 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1134 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15350 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91415,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 91415,8 тысяч тенге;
поступление займов - 15579 тысяч тенге;
погашение займов - 1134 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76970,8 тысяч тенге».
приложения 123456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению.