Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы аумағында үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар және шығып қалған депутаттардың орнына кандидаттардың сайлаушыларымен кездесулер өткізуге рналған үй-жайды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 қыркүйектегі N 474 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қыркүйекте N 2373 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 20.10.2014 N 521 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 27-бабы 3-тармағына, 28-бабының 46-тармақтарына, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тайынша аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шығып қалған депутаттардың орнына барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шығып қалған депутаттардың орнына барлық кандидаттардың сайлаушыларымен кездесулер өткізуге Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында 2-қосымшаға сәйкес келісім негізінде үй-жай берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тайынша ауданы әкімі аппаратының басшысы Бейсембаев Уақыт Бегайдарұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
Тайынша аудандық
сайлау комиссиясының төрайымы
2013 жылғы 20 қыркүйек
С. Салтықов
Ю.И. Солунина
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 474 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шығып қалған депутаттардың орнына барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с№
Елдімекеннің атауы
Үгіттік материалдарды орналастыруға арналған орындар
Алабота селолық округі
1
Ақ құдық ауылы
«Племзавод Алабота» ЖШС кеңсесінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
2
Золоторунное ауылы
Бастауыш мектеп ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
3
Целинное ауылы
Бастауыш мектеп ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Амандық селолық округі
4
Амандық ауылы
Орта мектеп ғимаратының, «Дәстүр» дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
5
Ильичевка ауылы
Орта мектеп ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
6
Аймақ ауылы
Орталау мектеп ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Тихоокеан селолық округі
7
Тихоокеанское ауылы
Селолық мәдениет үйі ғимаратының, орта мектеп ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
8
Шункырколь ауылы
Орта мектеп, медициналық пункт ғимараттарының жанындағы ақпараттық стенд
9
Алабота ауылы
Орталау мектеп ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Чкалов селолық округі
10
Новоберезовка ауылы
Бастауыш мектеп ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Яснополян селолық округі
11
Новодворовка ауылы
«Ландман» АШК кеңсесі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд (келісім юойынша)
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 474 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шығып қалған депутаттардың орнына кандидаттардың сайлаушыларымен кездесулер өткізуге арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында үй-жай
р/с №
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізетін орындар
Алабота селолық округі
1
Ақ құдық ауылы
Ақ құдық орта мектебінің мәжіліс залы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты вместо выбывшего на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 20 сентября 2013 года N 474. Зарегистрировано Департаментом юситиции Северо-Казахстанской области 30 сентября 2013 года N 2373
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 20.10.2014 N 521.
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тайыншинской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Северо-Казахстанского областного маслихата вместо выбывшего, на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить для всех кандидатов в депутаты Северо-Казахстанского областного маслихата вместо выбывшего на договорной основе помещение для проведения встреч с избирателями на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Тайыншинского района Бейсембаева Уакыт Бегайдаровича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Тайыншинской
районной избирательной комиссии
С. Салтыков
Ю.И. Солунина
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 20 сентября 2013 года № 474года
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Северо-Казахстанского областного маслихата вместо выбывшего на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных материалов
Алаботинский сельский округ
1
село Ак-кудук
Информационный стенд у здания офиса ТОО «Племзавод Алабота» (по согласованию)
2
село Золоторунное
Информационный стенд у здания начальной школы
3
село Целинное
Информационный стенд у здания начальной школы
Амандыкский сельский округ
4
село Амандык
Информационный стенд у здания средней школы, здания магазина «Дастур» (по согласованию)
5
село Ильичевка
Информационный стенд у здания средней школы
6
село Аймак
Информационный стенд у здания неполной средней школы
Тихоокеанский сельский округ
7
село Тихоокеанское
Информационные стенды у здания сельского Дома культуры, у здания средней школы
8
село Шункырколь
Информационные стенды у зданий средней школы, медицинского пункта (по согласованию)
9
село Алабота
Информационный стенд у здания неполной средней школы
Чкаловский сельский округ
10
село Новоберезовка
Информационный стенд у здания начальной школы
Яснополянский сельский округ
11
село Новодворовка
Информационный стенд у здания офиса СХП «Ладман» (по согласованию)
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 20 сентября 2013 года № 474
Помещение для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Северо-Казахстанского областного маслихата вместо выбывшего на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование населенного пункта
Места для проведения встреч
Алаботинский сельский округ
1.
село Ак-кудук
Актовый зал Аккудукской средней школы