Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тіралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 149 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қаңтарда 2499 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 2 ақпандағы N 12.2.6-18/23 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихаты аппаратының 02.02.2015 N 12.2.6-18/23 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 149 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 21 қаңтарда № 2499 болып тіркелген, "Тайынша Таңы" 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5 аудандық газетінде, "Тайыншинские вести" 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5 аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті (әрі қарай аудандық бюджет) тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4919088,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 683077 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17130,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 159695 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4059185,6 мың теңге;
2) шығындар – 4955982,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 11312,6 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12982 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1669,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 768 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 768 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 48975 мың теңге.
займдардың түсімі – 12982 мың теңге;
займдарды өтеу – 1669,4 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдығы – 37662,4 мың теңге.

О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года N 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2014 года N 2499. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 2 февраля 2015 года N 12.2.6-18/23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 02.02.2015 N 12.2.6-18/23).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 (далее бюджет района) годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы– 4919088, 3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 683077 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17130,7 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 159695 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4059185,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4955982,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11312,6 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 12982 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1669, 4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 768 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 768 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 48975 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 48975 тысяч тенге;
поступление займов - 12982 тысяч тенге;
погашение займов - 1669, 4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37662, 4 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 11.12.2014 N 242 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес келесі салықтық түсімдері есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салықтан;
жеке және заңды тұлғалардың, жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салықтардан;
жер салығынан;
бірыңғай жер салығынан;
көлік құралдарына салынатын салықтан;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздерден;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдерден;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдардан;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баждан.
3. Аудан бюджетінің кірістері мынадай салықтық емес түсімдерден қалыптасатыны белгіленсін:
ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерден;
ауданның бюджетінен берілген кредиттер бойынша сыйақылардан;
ауданның коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістерден;
4. Аудан бюджетінің кірістері негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдерден қалыптасатыны белгіленсін.
5. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 367,3 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 3.07.2014 N 202 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2014 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақыларын толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
7. 2014 жылы ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қызметтің осы түрлермен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін. Осы тармақтың қолданысы ветеринария саласында қызметін жүзеге асыратын ветеринарлық пункттердің ветеринария мамандарына таратылады.
8. 2014 жылға арналған республикалық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер мынадай көлемдерде есепке алынсын:
1) 10974,2 мың теңге сомасында "Қазақстан Республикасының 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.12.2014 N 242 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что доходы бюджета района на 2014 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
единого земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизов на:
бензин (за исключением авиационного) и дизельного топлива;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы бюджета района формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества коммунальной собственности района:
вознаграждений по кредитам, выданным из бюджета района;
других доходов от коммунальной собственности района.
4. Установить, что доходы бюджета района формируются за счет поступлений от продажи основного капитала;
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 367,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 3.07.2014 N 202 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Обеспечить в 2014 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
7. Установить в 2014 году специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях. Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов, ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
8. Учесть целевые трансферты из республиканского бюджета на 2014 год в следующих размерах:
1) на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011- 2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 "Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 - 2020 годы" в сумме 10974, 2 тысяч тенге, в том числе:

негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға – 10974,2 мың теңге;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 75121 мың теңге;
3) үш деңгейлік жүйе бойынша біліктіліктерін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтеруге - 25504 мың теңге;
4) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 166788 мың теңге;
5) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 104264 мың теңге;
6) тұрғын үйді жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 181254 мың теңге;
7) сумен жабдықтау және су бұрғыш жүйесін дамытуға - 700000 мың теңге;
8) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 5691,1 мың теңге;
9) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеміне – 315,8 мың теңге;
10) мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сонымен қатар жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық жалақыларына еңбектің ерекше жағдайы үшін ай сайынғы үстеме ақы төлеміне - 121123,2 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 11.12.2014 N 242 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер есептелсін, оның ішінде:
1) сумен жабдықтау және су бұрғыш жүйесін дамытуға - 69878 мың теңге;
2) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға – 15791 мың теңге;
3) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 17226,7 мың теңге;
4) тұрғын үйді жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 99002 мың теңге;
5) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 7209,9 мың теңге;
6) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге - 3633,7 мың теңге;
7) "Арман" денсаулық нығайту орталығы" Коммуналдық Мемлекеттіқ Мекемесін ұстауға - 11521 мың теңге;
8) оқулықтар мен оқу-әдістемелік құралдар сатып алуға – 2000 мың теңге;
9) "Тайынша-Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық қорын ұлғайтуға - 768 мың теңге.

10974, 2 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
2) 75121 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3) 25504 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах - 166788 тысяч тенге;
5) 104264 тысяч тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) 181254 тысяч тенге - на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
7) на развитие системы водоснабжения и водоотведения - 700000 тысяч тенге;
8) на выплату государственной адресной социальной помощи - 5691, 1 тысяч тенге;
9) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет - 315, 8 тысяч тенге;
10) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 121123, 2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.12.2014 N 242 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Учесть в бюджете района на 2014 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на развитие системы водоснабжения и водоотведения - 69878 тысяч тенге;
2) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020" - 15791 тысяч тенге;
3) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах- 17226,7 тысяч тенге;
4) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья - 99002 тысяч тенге;
5) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 7209, 9 тысяч тенге;
6) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных - 3633,7 тысяч тенге;
7) на содержание Коммунального Государственного Учреждения "Оздоровительный центр "Арман" - 11521 тысяч тенге;
8) на приобретение учебников и учебно - методических пособий - 2000 тысяч тенге;
9) на увеличение уставного капитала Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Тайынша Жылу" - 768 тысяч тенге.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 11.12.2014 N 242 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 12982 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер есептелсін.
11. Облыстық бюджеттен 2014 жылға арналған аудан бюджетіне берілетін 2441120 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар есептелсін.
12. Тайынша қаласы және ауылдық округтер аппараттарының бөлігінде 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 456 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
12-1. 8-қосымшаға сәйкес 2013 қаржы жылы ағымында толық пайдаланылмаған, 2014 қаржы жылының басына қалыптасқан қаражаттардың еркін қалдықтарын бағыттау және республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару аудандық бюджеттің шығыстарында қарастырылсын.
Ескерту. 12-1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 3.07.2014 N 202 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2014 жылға арналған аудан бюджетін атқару процессінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар 7 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
14. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
XXII сессиясының төрағасы
Т. Сәрсембаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
хатшысы
Қ. Шәріпов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
N 149 шешімі 1 қосымша
2014 жылға арналған Тайынша ауданының бюджеті

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.12.2014 N 242 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Учесть в бюджете района на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 12982 тысяч тенге.
11. Учесть бюджетную субвенцию, передаваемую из областного бюджета в бюджет района на 2014 год в сумме 2441120 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе аппаратов города Тайынша и сельских округов на 2014-2016 годы согласно приложений 456.
12-1. Предусмотреть в расходах районного бюджета направление свободных остатков средств, сложившихся на начало 2014 финансового года и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, недоиспользованных в течение 2013 финансового года согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 12-1 - в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 3.07.2014 N 202 (вводится в действие с 01.01.2014).
13. Установить, что в процессе исполнения бюджета района на 2014 год не подлежат секвестру бюджетные программы, согласно приложению 7.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
ХХII сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Т. Сарсембаев
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов
Приложение 1 к решению маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 149
Бюджет Тайыншинского района на 2014 год

11785
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің қызмет етуі
793,5
017
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
70
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
46,1
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
769878
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9291
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9291
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
611278,2
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
312227
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
112013,9
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
184993
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1044,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
140423
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
18482
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
18482
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
76949
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8227
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
17341,1
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
49882,9
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1498
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
23923,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7305
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11534
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5084,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
13690,5
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8135
006
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
246
007
Әр түрлі спорт түрлері бойынша (аудан, облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

11785
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
793,5
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
70
028
Развитие коммунального хозяйства
46,1
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
769878
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4500
464
Отдел образования района (города областного значения)
9291
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9291
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
611278,2
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
312227
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
112013,9
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
184993
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
1044,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
140423
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18482
006
Поддержка культурно- досуговой работы на местном уровне
18482
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
76949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8227
003
Поддержка культурно- досуговой работы
17341,1
006
Функционирование районных (городских) библиотек
49882,9
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1498
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23923,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7305
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11534
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5084,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
13690,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8135
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
246
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

5309,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
7378,1
011
Мәдениет объектілерін дамыту
7378,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
116533,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10026,7
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9926,7
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
106506,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19784,4
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
710,6
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6750
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3633,7
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
500
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71618
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2510,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16935,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16935,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8088,1
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8847
12
Көлік және коммуникация
24384,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20870
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20870
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3514,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
214,5
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
580,8
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2719,2
13
Басқалар
53793
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты

5309,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7378,1
011
Развитие объектов культуры
7378,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
116533,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10026,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9926,7
007
Капитальные расходы государственного органа
100
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
106506,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
19784,4
006
Организация санитарного убоя больных животных
1000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
710,6
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6750
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3633,7
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
500
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71618
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2510,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16935,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16935,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8088,1
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8847
12
Транспорт и коммуникации
24384,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20870
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
20870
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3514,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
214,5
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
580,8
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2719,2
13
Прочие
53793
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

194303
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
194303
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20770
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау, бюджеттi атқару және коммуналдық меншiкті басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
19300
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
670
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
011
Коммуналдық меншiкке түскен мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және сату
400
02
Қорғаныс
7800
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала ) әкімінің аппараты
7800
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердiң алдын алу және оларды сөндiру жөнiндегi iс-шаралар
800
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5800
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5800
04
Білім беру
2446866
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2446866
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13620
003
Жалпы білім беру
2315863
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19100
006
Балаларға қосымша білім беру
23956
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
302
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
55831
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17414
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
298
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
482
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

194303
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
194303
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20770
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19300
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
670
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
400
02
Оборона
7800
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7800
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
800
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5800
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5800
04
Образование
2446866
464
Отдел образования района (города областного значения)
2446866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13620
003
Общеобразовательное обучение
2315863
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19100
006
Дополнительное образование для детей
23956
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
302
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
55831
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17414
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
298
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
482
06
Социальная помощь и социальное обеспечение