2014 жылға арналған Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы N 675 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қаңтарда N 2542 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 19 наурыздағы N 12.1.7-1/518 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімі аппаратының 19.03.2015 N 12.1.7-1/518 хаты).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5) тармақшасына20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға жергілікті бюджет есебінен қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұранысы мен ұсынысы анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 330 жұмыс орны, жұмыс орындарында бекітілген қажеттілігінің саны – 330 жұмыс орны.
3. Қоғамдық жұмыстарда жұмыспен қамтылған жұмысшылар еңбекақысының төлемі, минималды еңбекақысының мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № Заңына сәйкес жүргізілсін.
4. 2014 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыс түрлері мен көлемінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
5. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары бір жұмыс аптасымен белгіленеді: екі демалысы (сенбі, жексенбі) бар бес күн, ұзақтығы бір сағаттық түскі ас үзілісі бар сегіз сағаттық жұмыс күні. Жұмыс жағдайларына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шартымен қаралған жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
6. Еңбекті қорғау және техника қаіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықпен қамтамасыз ету, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақылар төлеу, жұмыста денсаулығына тиген зақымның орнын толтыру, зейнетақылық және әлеуметтік аударымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
7. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, қоғамдық жұмыстарды жүргізуге аудан бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді іске асырсын.

Об организации общественных работ в Тайыншинском районе на 2014 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31 декабря 2013 года N 675. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 января 2014 года N 2542. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2015 года N 12.1.7-1/518)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19.03.2015 N 12.1.7-1/518).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы из средств местного бюджета на 2014 год.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 330 рабочих мест, в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 330 рабочих мест.
3. Оплату труда работников, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы".
4. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2014 год.
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели: пять дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час. Исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
7. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ.

8. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі бөлінген қаражаттар шегінде аудандық бюджеттен қоғамдық жұмыстарды уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің орынбасары Иван Иванович Турковқа жүктелсін.
10. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 6 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
С. Салтықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Солтүістік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Тайынша ауданының
әділет басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2013 жыл 28 желтоқсан
Ю. Кочелабова
Қазақстан Республикасы
әділет министрлігі сот
актілерін орындау комитетінің
сот актілерін орындау
Департаментінің
"Тайынша аумақтық бөлімі"
филиалының басшысы
2013 жыл 28 желтоқсан
К. Жақыпов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
салық комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2013 жыл 28 желтоқсан
Р. Аңбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан облысының
мәдениет, мұрағаттар және
құжаттамалар басқармасының
"Тайынша аудандық мұрағаты"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
2013 жыл 28 желтоқсан
Д. Тастемірова
"Солтүістік Қазақстан облысы
Тайынша аудандық соты"
мемлекеттік мекемесінің
төрағасы
2013 жыл 28 желтоқсан
Т. Жәкенов
"Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2013 жыл 28 желтоқсан
Т. Тұрабай
Тайынша ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 675
қаулысымен бекітілген
2014 жылға ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстың көлемі
Жұмыс
орында-
рының
саңы
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
5 - километр көшелерді жинау, ағаштарды кесу
6
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
532 аулаға бару
4
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
100 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
2
"Алабота селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау

8. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" обеспечить своевременное финансирование общественных работ из районного бюджета в пределах выделенных средств.
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Туркова Ивана Ивановича.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 6 января 2014 года.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Салтыков
"СОГЛАСОВАНО"
государственного учреждения
"Управление юстиции
Тайыншинского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
28 декабря 2013 года
Ю. Кочелабова
Руководитель филиала
"Тайыншинский
территориальный отдел"
Департамента по исполнению
судебных актов
Комитета по исполнению
судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан
28 декабря 2013 года
К. Жакупов
Руководитель
государственного учреждения
"Налоговое управление
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
налогового комитета
Северо-Казахстанской области
министерства финансов
Республики Казахстан"
28 декабря 2013 года
Р. Анбаев
Директор коммунального
государственного учреждения
"Тайыншинский районный
архив" управления культуры,
архивов и документации
Северо-Казахстанской области
акимата
Северо-Казахстанской области
28 декабря 2013 года
Д. Тастемирова
Председатель
государственного учреждения
"Тайыншинский районный суд
Северо-Казахстанской области"
28 декабря 2013 года
Т. Жакенов
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
28 декабря 2013 года
Т. Турабай
Утвержден
постановлением акимата
Тайыншинского района
от 31 декабря 2013 года № 675
Перечень организаций, виды и объем общественных работ на 2014 год
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-
Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 5 километров, подрезка деревьев
6
Помощь в переписи домашнего подсобного хозяйства
Обход 532 дворов
4
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 100 дел
1
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алаботинского сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

12 километр көшелерді жинау, 50 ағашты егу
6
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
400 ауларға бару
2
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
150 кв. метр-қоқыс жинайтын жерлерді көгаландыру, 400 кв. метр – зираттарды абаттандыру
2
3
"Амандық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Селолық округ әкімі аппартының ғимараты – 64 метр квадрат
2
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
450 аулаға бару
2
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
20 километр көшелерді жинау, 35 ағаштарды отырғызу
4
4
"Большеизюм селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
20000 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, 5000 шаршы метр – зираттарды абаттандыру
3
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
16 километр көшелерді жинау, 175 ағашты егу
3
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
656 аулаға бару
2
5
"Драгомиров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жұмыспен қамту мәселелері жөне 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 30 іс
4
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
8 километр көшелерді жинау, 50 ағашты кесу
15
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
80 аулаға бару
4
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
өлшемі 19 см-дан 25 сантиметрге дейін 5000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын салу
7
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 іс құжаттарды сақтауға дайындау
5
6
"Донецк селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
8 километр көшелерді жинау, 110 ағашты кесу
12
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
60 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру

Уборка улиц 12 километров, посадка деревьев – 50 шт.
6
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 400 дворов
2
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 150 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 400 квадратных метров
2
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Амандыкского сельского округа"
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 64 квадратных метров
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 450 дворов
2
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 20 километров, посадка деревьев – 35 шт.
4
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Большеизюмовского сельского округа"
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 20000 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 5000 квадратных метров
3
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 16 километров, подрезка 175 деревьев
3
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 656 двор
2
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Драгомировского сельского округа"
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 30 дел
4
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 8 километров, подрезка 50 деревьев
15
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 80 дворов
4
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Строительство ледовых городков
из ледовых
кирпичей – 5000
штук размером 19 на 25 сантиметров
7
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
5
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Донецкого сельского округа"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 8 километров, подрезка 130 деревьев
12
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 60 дел
1
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов

8 километр көшелерді жинау, 250 ағашты кесу
6
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
1100 бет, 100 іс құжаттарды сақтауға дайындау
2
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Селолық округ әкімі аппартының ғимараты – 110 шаршы метр
1
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
өлшемі 19 см-дан 25 сантиметрге дейін 5000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын салу
3
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
150 шаршы метр қоқыс жинау орындарда қоқысты жинау, 1700 шаршы метр зиратты абаттандыру
3
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, жаңа келген оралмандарға, сондай–ақ, қала және аудан әкімдерінің коммуналдық меншігіндегі кәсіпорындар мен әлеуметтік–тұрмұстық мәдениет нысандарына отын және жемазық дайындауға көмек көрсету
10 куб метр отындарды дайындау,
4
18
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі"
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
40 километр көшелерді жинау, ағашты кесу
12
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
815 аулаға бару
4
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
45000 шаршы метр қоқыс жинау орындарда қоқысты жинау, 6000 шаршы метр зиратты абаттандыру
8
19
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
47,6 километр көшелерді жинау, 360 ағашты кесу гүлзарлар егу, орман пакрі шаруашылығының, демалық аймақтарының дамуын сақтау
34
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
34486 бет құжаттарды сақтауға дайындау
1
20
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемсі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
30000 бет құжаттарды сақтауға дайындау
6
21
"Қазақстан Республикасың Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаментінің Тайынша ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
3000 бет құжаттарды сақтауға дайындау
2
22
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы "Тайынша аудандық мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 іс құжаттарды сақтауға дайындау
3
23
Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесі
есепік - әскери құжаттар тексерісіне көмек көрсету
3686 аулаға бару
4
24
"Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі, Қазақстан Республикасының сотттар қызметін қамтамасыз ету Департаментінің Тайынша аудандық соты мемлекеттік мекемесі"
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
5000 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
300 шаршы метр аумағанды жинау, ағашты егу
1
25
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
26
"Қазақстан Республикасы әділет министрлігі сот актілерін орындау комитеті Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау Департаментінің Тайынша аумақтық бөлімі" филиалы
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 іс құжаттарды сақтауға дайындау
3

Уборка улиц 8 километров, подрезка 250 деревьев
6
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 100 дел, 1100 листов
2
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 110 квадратных метров
1
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей – 5000 штук размером 19 на 25 сантиметров
3
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 150 квадратных метров, благоустройство кладбищ – 1700 квадратных метров
3
Оказание помощи в заготовке дров и кормов, помощь в доставке и загрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкульбыта города и районов
Заготовка дров – 10 кубических метров
4
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-
Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 40 километров, подрезка деревьев
12
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 815 дворов
4
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 45000 квадратных метров, благоустройство кладбищ – 60000 квадратных метров
8
19
Государственное учреждение "Аппарат акима города Тайынша Тайыншинского района Северо-
Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Уборка улиц 47,6 километров, подрезка 360 деревьев, разбивка цветников, развития лесопаркового хозяйства, зоны отдыха
34
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 34486 листов
1
20
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо–
Казахстанской области"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 30000 листов
6
21
Государственное учреждение "Управление юстиции Тайыншинского района Департамента юстиции Северо-
Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 3000 листов
2
22
Коммунальное государственное учреждение "Тайыншинский районный архив" управления культуры, архивов и документации Северо–
Казахстанской области акимата Северо–
Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
3
23
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тайыншинского района Северо–
Казахстанской области Министерства обороны Республики Казахстан"
Оказание помощи в проверке учетно–воинских документов
Обход 3686 дворов
4
24
Государственное учреждение "Канцелярия Северо–
Казахстанского областного суда, Департамента обеспечения деятельности судов Республики Казахстан" Тайыншинский районный суд
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 5000 дел
1
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников
Уборка территории 300 квадратных метров, подрезка деревьев
1
25
Государственное учреждение "Налоговое управление Тайыншинского района Северо-
Казахстанской области Министерства финансов Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
1
26
Филиал "Тайыншинский территориальный отдел" Департамента по исполнению судебных актов Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 3000 дел
3