"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 9 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда N 2182 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 22 мамырдағы N 128 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 22.05.2013 N 128 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары Е.В.Худяковқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі            Қ. Қасенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 11 қаңтардағы № 9
қаулысымен бекітілген
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) білім мекемесі – меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасының орта білім беру мекемесі;
2) жергiлiктi атқарушы орган (әкiмдiк) - облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкiмi басқаратын, өз құзыретi шегiнде тиiстi аумақта жергiлiктi мемлекеттiк басқаруды және өзiн-өзi басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган (әрі қарай - ЖАО);
3) ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірліктер: уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың ішкі жүйелері;

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 февраля 2013 года N 2182. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2013 года N 128
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2013 N 128
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан «Об административных процедурах» от 27 ноября 2000 года  акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской  области Худякова Е.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие  по истечении   десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района          К. Касенов
Утвержден
постановлением акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от 11 января 2013 года № 9
Регламент
государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) организация образования - организация среднего образования Республики Казахстан, реализующая общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности;
2) местный исполнительный орган (акимат) - коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области, города республиканского значения и столицы, района (города областного значения), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории (далее – МИО);
3) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;

4) мемлекеттік қызметті алушы – жеке тұлға;
5) уәкілетті орган – «Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
6) экстернат – білім алушы сабаққа үнемі қатыспай-ақ тиісті білім беру бағдарламасының оқу пәндерін өз бетімен оқитын оқыту нысандарының бірі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4 тармағына сәйкес әзірленген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Регламенттің 12 қосымшасы келісімімен «Шал ақын ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) және Шал ақын ауданының білім мекемелерімен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 21-3) тармақшасына 6 бабы 4 тармағына, «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 бекітілген қаулысы ұсынылған.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі экстернат нысанында оқуға рұқсат беруді немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
8. Мемлекеттік қызмет азаматтық тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы).
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдары ғимараттарының ақпараттық стендтерінде, сондай-ақ shal@edu-sko.kz уәкілетті органның ресми сайтында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі алушы осы Регламенттің  13-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
11. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп қызмет көрсету қарастырылмаған.

4) получатель государственной услуги – физическое лицо;
5) уполномоченный орган – государственное учреждение «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»;
6) экстернат Ғ – одна из форм обучения, при которой обучающийся без регулярного посещения занятий самостоятельно изучает учебные дисциплины соответствующей образовательной программы.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» (далее – уполномоченный орган) и организациями образования Тимирязевского района согласно приложениям 12 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии
с подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандартом государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга предоставляется - физическим лицам (далее - получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация о прядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальном сайте уполномоченного органа www.roo-tim.edu-sko.kz и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан www.edu.gov.kz.
10. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего Регламента, составляют пятнадцать рабочих дней.
11. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.

12. Мемлекеттік қызмет көрсету уәкілетті органның көрсетуімен алушы экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру үшін уәкілетті органның көрсетуімен анықталатын білім беру мекемелерінің ғимаратында іске асады.
Ғимараттың ішіндегі қызмет көрсетілетін орынжайлар көлемі, орналасуы және кескіні жағынан сапалы қызмет көрсетуге арналған талаптарға сай келеді. Күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға қолайлы болуы үшін креслолар мен орындықтар қойылған.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішке жататындар:
1) білім алушылардың денсаулығы туралы медициналық-әлеуметтік сараптаманың анықтама-қорытындысын (бұдан әрі – МӘС);
2) білім алушылардың ата-аналары немесе оларды алмастыратын тұлғалардың шетелде уақытша тұратындығы туралы анықтаманы, оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде білім алғандығын растайтын құжатты;
3) білім алушылардың соңғы оқыған сыныбында берілген үлгерім табелінің көшірмесін (нотариалды расталған) ұсынады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырған кезде алушыға алынған күні туралы белгі қойылған тізімдеме беріледі:
1) сұранысты қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратқан мемлекеттік қызметтің түрлері;
3) қосымшада берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күндері (уақыты) мен орындары;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызмет алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс телефоны.
15. көрсетілген қызмет нәтижесін жеткізу – алушының жеке қатысуымен болады.
16. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тартудың негізі болып келеді:
1) алушы осы Регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда;
2) денсаулық жағдайына байланысты жалпы білім беру ұйымдарында оқуға мүмкіндігі жоқ тұлғаларға;
3) шетелде уақытша тұратын немесе тұрақты тұруға кеткен, немесе оқушылардың халықаралық алмасу желісінде шетелде білім алушыларға;
4) негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында уақытында оқуын аяқтамаған тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
17. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн алушыдан өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттік қызмет алушы ағым оқу жылының 1 қыркүйегіне дейін кешіктірмей білім ұйымы жетекшісінің атына еркін нысанда өтінішті және Регламенттің 13-тармағында қарастырылған құжаттарды ұсынады, білім ұйымының жауапты тұлғасы келіп түскен өтініштерді журналға тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені береді;

12. Государственная услуга осуществляется в здании организаций образования, которые определяются по указанию уполномоченного органа, куда получатель государственной услуги обратился для получения разрешения на обучение в форме экстерната.
Помещение внутри здания, где предоставляется услуга, по размерам, расположению и конфигурации соответствует условиям для предоставления качественных услуг. Для приемлемости условий ожидания и подготовки необходимых документов помещения оборудованы креслами и стульями.
13. Для получения государственной услуги к заявлению прилагаются:
1) справка-заключение медико-социальной экспертизы (далее - МСЭ) о состоянии здоровья обучающегося;
2) справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом по линии обмена школьниками;
3) копии табелей (нотариально заверенные) успеваемости за последний класс обучения обучающегося.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
15. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения получателя государственной услуги.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) предоставление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего Регламента;
2) лица, не имеющие возможности обучаться в общеобразовательных организациях образования по состоянию здоровья;
3) обучающиеся, временно проживающие за рубежом или выезжающие на постоянное место жительства, либо обучающиеся по линии международного обмена школьниками:
4) лица, не завершившие своевременное обучение в организациях основного среднего и общего среднего образования.
17. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года и документы, предусмотренные  пунктом 13 настоящего Регламента, в организацию образования, ответственное лицо организации образования регистрирует заявление в журнале и выдает получателю государственной услуги опись с отметкой о дне получения документов;

2) білім беру ұйымның бастығы қарар қойып, білім ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді;
3) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді;
4) уәкілетті органның маманы келіп түскен хатты тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді;
5) уәкілетті органның басшысы қарар қойып, орындау үшін уәкілетті органның жауапты маманына жібереді;
6) уәкілетті органның жауапты маманы келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды немесе дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын дайындайды;
7) жергiлiктi атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат береді немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тартады;
8) уәкілетті органның маманы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын білім беру ұйымына жібереді;
9) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын тіркейді және мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісiндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртiбiнiң сипаттамасы
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде мынадай ҚФБ әрекет етеді:
1) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы;
2) білім беру ұйымының басшысы.
3) уәкілетті органның маманы;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) ЖАО;
6) уәкілетті органның жауапты маманы.
19. Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
20. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiндегі әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлға регламенттің 18 тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету (бұдан әрi – лауазымды тұлға) қолданысындағы барлық тұлғалар жатады.
Қызметтік тұлғалар мемлекеттік қызметті сапалы және тиімді көрсетуге жауапты болады, сонымен қатар мемлекеттік қызмет көрсетуде қабылданған шешімдері мен іс-әрекеттеріне (жауапсыздығына) жауапты, мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес көрсетілген тәртіппен және мерзімінде орындауға міндетті.
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында
оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1- қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша уәкілетті орган
Білім бөлімінің атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс тәртібі
Байланыс телефоны
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
151100, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев селосы,
Уәлиханов көшесі, 25
Күнделікті сағат 9.00-ден
18.30–ге дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс күндері – сенбі және жексенбі

2) руководитель организации образования налагает резолюцию и направляет ответственному лицу организации образования для исполнения;
3) ответственное лицо организации образования отправляет сопроводительным письмом весь пакет документов в уполномоченный орган;
4) специалист уполномоченного органа регистрирует письмо, направляет для наложения резолюции руководителю уполномоченного органа;
5) руководитель уполномоченного органа накладывает резолюцию и передает для исполнения ответственному специалисту уполномоченного органа;
6) ответственный специалист уполномоченного органа осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
7) местный исполнительный орган разрешает получателю государственной услуги обучение в форме экстерната либо отказывает в предоставлении государственной услуги;
8) специалист уполномоченного органа направляет результат государственной услуги в организацию образования;
9) ответственное лицо организации образования регистрирует результат оказания государственной услуги и выдает получателю государственной услуги разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
4.Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) ответственное лицо организации образования;
2) руководитель организации образования;
3) специалист уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа;
5) МИО
6) ответственный специалист уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
21. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются все должностные лица задействованные в оказании государственной услуги (далее – должностные лица), указанные в пункте 18 Регламента.
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего,
общего среднего образования»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
отдела образования
Юридический
адрес
График работы
Контактные
данные
Государственное учреждение «Отдел образования Тимирязевского района Северо-
Казахстанской области»
151100 Северо-
Казахстанская область Тимирязевский район, село Тимирязево,
улица Валиханова, 25
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.30, выходные -
суббота и
воскресенье

8(71537)2-15-85
timyrroo66@mail.ru
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында
оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім беру ұйымдары
Білім бөлімінің атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс тәртібі
Байланыс телефоны
1
«Тимирязев ауданының Ақсуат орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151114, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ақсуат селосы, Гагарина көшесі, 13 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 22575
2
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ақжан негізгі орта мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151111, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ақжан селосы, Мир көшесі, 6 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537)21565
3
«Тимирязев ауданының Белоградов орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151102, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Белоградовка селосы, Ученическая көшесі, 2 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537)52005
4
«Тимирязев ауданының Дмитриев орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151103, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Дмитриевка селосы, Абай көшесі, 22 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537)23237
5
«Тимирязев ауданының Докучаев орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151104, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Докучаев селосы, Школьная көшесі, 23 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 23339
6
«Тимирязев ауданының Дзержинский орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151100, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Дзержинский селосы, Школьная көшесі, 16 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 51548
7
«Тимирязев ауданының Жарқын орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151103, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Жарқын селосы, Школьная көшесі, 30 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі

8-(71537)-2-15-85
timyrroo66@mail.ru
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги «Выдача
разрешений на обучение в форме экстерната
в организациях основного среднего, общего
среднего образования»
Организации образования по оказанию государственной услуги
Наименование организации образования
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
1
Государственное учреждение «Аксуатская средняя школа Тимирязевского района»
151114, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Аксуат, улица Гагарина, дом 13
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 22575
2
Коммунальное государственное учреждение «Акжанская основная средняя школа Тимирязевского района» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
151111, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Акжан, улица Мира, дом 6
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8(71537) 21565
3
Государственное учреждение «Белоградовская средняя школа Тимирязевского района»
151102, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Белоградовка, улица Ученическая, дом 2
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 52005
4
Государственное учреждение «Дмитриевская средняя школа Тимирязевского района»
151103, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дмитриевка, улица Абая, дом 22
Ежедневно с Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8(71537) 23237
5
Государственное учреждение «Докучаевская средняя школа Тимирязевского района»
151104, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Докучаево, улица Школьная, дом 23
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 23339
6
Государственное учреждение «Дзержинская основная средняя школа Тимирязевского района»
151100, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дзержинское, улица Школьная, дом 16
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 51548
7
Государственное учреждение «Жаркенская средняя школа Тимирязевского района»
151103, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Жаркен, улица Школьная, дом 30
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье

8 (71537) 52202
8
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ленинский орта мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151108, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ленинский селосы, Лесная көшесі, 36 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 51967
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Комсомольский орта мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151107, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Комсомольский селосы, Комсомольская көшесі, 14 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 52035
10
«Тимирязев ауданының Мичуринский орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151109, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Мичурино селосы
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 24531
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Москворецкий орта мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151110, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Москворецкий селосы, Школьная көшесі, 16 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 51842
12
«Тимирязев ауданының Ишим негізгі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151114, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ишимское селосы
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 51707
13
«Тимирязев ауданының Ынтымақ бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
151103, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ынтымақ селосы
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 51504
14
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Интернационал орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151103, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Дружба селосы, Мир көшесі, 49 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі

8 (71537) 52202
8
Коммунальное государственное учреждение «Ленинская средняя школа Тимирязевского района» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
151108, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Ленинское, улица Лесная, дом 36
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 51967
9
Коммунальное государственное учреждение «Комсомольская средняя школа Тимирязевского района» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
151107, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Комсомольское, улица Комсомольская, дом 14
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 52035
10
Государственное учреждение «Мичуринская средняя школа Тимирязевского района»
151109, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Мичурино
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 24531
11
Коммунальное государственное учреждение «Москворецкая средняя школа Тимирязевского района» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
151110, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Москворецкое, улица Школьная, дом 16
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 51842
12
Государственное учреждение «Ишимская основная средняя школа Тимирязевского района»
151114, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Ишимское
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 51707
13
Государственное учреждение «Интымакская начальная школа Тимирязевского
района»
151103, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Интымак
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 51504
14
Государственное учреждение «Интернациональная средняя школа Тимирязевского района» Северо-Казахстанской области»
151103, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дружба
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье

8 (71537) 51364
15
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Степной орта мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151111, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Степное селосы, Элеваторная көшесі, 5 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 52325
16
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Сулы-станция негізгі орта мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев селосы, Школьная көшесі, 16 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 21069
17
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Сулы-элеватор негізгі орта мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев селосы, Североморская көшесі, 36 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 21707
18
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Сәбит Мұқанов атындағы Тимирязев жалпы білім беру мектеп-гимназиясы» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151100, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев селосы, Бөкетов көшесі, 24 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 21193
19
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев жалпы білім беретін қазақ мектеп-интернаты» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151100, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев селосы, Жұмабаев көшесі, 10 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі

8 (71537) 51364
15
Коммунальное государственное учреждение «Степная средняя школа Тимирязевского района» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
151111, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село, Степное, улица Элеваторная, дом 5
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 52325
16
Коммунальное государственное учреждение «Сулы-станционная основная средняя школа Тимирязевского района» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Школьная, дом 16
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 21069
17
Коммунальное государственное учреждение «Сулы-элеваторная основная средняя школа Тимирязевского района» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Североморская, дом 36
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 21707
18
Коммунальное государственное учреждение «Тимирязевская общеобразовательная школа-гимназия имени Сабита Муканова» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
151100, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Букетова, дом 24
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 21193
19
Коммунальное государственное учреждение «Тимирязевская казахская общеобразовательная школа-интернат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» государственного учреждения «Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области»
151100, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Жумабаева, дом 10
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье

8 (71537) 20278
20
«Тимирязев ауданының Целинный бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі
151113, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Целинное селосы, Школьная көшесі, 8/1 үй
Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 52195
21
«Тимирязев ауданының Хмельницкий орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
151112, Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Хмельницкое селосы Комсомольская көшесі, 12 үй

8 (71537) 20278
20
Государственное учреждение «Целинная начальная школа Тимирязевского района»
151113, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Целинное, улица Школьная, дом 8/1
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 52195
21
Государственное учреждение «Хмельницкая средняя школа Тимирязевского района »
151112, Северо-
Казахстанская область, Тимирязевский район, село Хмельницкое, улица Комсомольская, дом 12

Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ге дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс-
сенбі және жексенбі
8 (71537) 24104
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында
оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3-қосымша
1. Әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің сипаттамасы
Негiзгi үдерістiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекет-
тің №
1
2
4
5
6
7
8
9
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымның бастығы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілет-
ті органның басшысы
Уәкілет-
ті органның жауапты маманы
ЖАО
Уәкі-
летті орган-
ның маманы
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
3
Әрекет-
тің (үдеріс-
тiң, рәсiм-
нiң, опера-
цияның) атауы және олардың сипат-
тамасы
Өтініш пен құжат-
тарды қабылдау және өтінішті тіркеу
Қарар қойып, уәкілет-
ті органына жіберу үшін білім ұйымының жауапты тұлға-
сына орындау үшін жібереді
Уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді
Ілеспе хатты тіркейді, қарар қою үшін уәкілет-
ті орган басшысына жібереді
Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібе-
реді.
Келіп түскен құжат-
тардың және деректер-
дің толықты-
ғын және сенімді-
лігін тексеру-
ді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды немесе дәйекті себептері көрсетіл-
ген қызмет көрсету-
ден бас тарту құжатын дайын-
дайды.
Мемле-
кеттік қызмет алушыға экстер-
нат-
пен оқуға рұқсат береді немесе себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсетуден бас тартады
Мемле-
кеттік қызмет көрсету қоры-
тынды-
сын білім беру ұйымына жібе-
реді
Мемле-
кеттік қызмет көрсету қоры-
тынды-
сын тіркей-
ді және мемле-
кеттік қызмет алушыға экстер-
нат-
пен оқуға рұқсат беру немесе себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау нысаны
Мемлекет-
тiк қызметті алушыға құжат-
тардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімде-
мені беру
Қарар
Түскен құжаттар
Түскен құжаттар
Қарар
экстернатпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себептері көрсетіл-
ген қызмет көрсету-
ден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсе-
туден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсетуден бас тарту құжаты
экстер-
натпен оқуға рұқсат немесе дәйекті себеп-
тері көрсе-
тілген қызмет көрсетуден бас тарту құжаты
5
Орындау мерзім-
дері
Құжат-
тарды тапсыр-
ғанда бірден беріледі
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
15 минут ішінде
1 сағат ішінде
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
1 жұмыс күні мерзі-
мінде
10 жұмыс күні мерзі-
мінде
Мемле-
кеттік қызмет алушы келген-
де құжат-
тарды бірден бері-
леді
6
Келесі әрекет-
тің нөмірі
2
3
4
5
6
7
8
9
2. сызба Пайдалану нұсқалары (негізгі үдеріс)
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет Қарар қойып, уәкілетті органына жіберу үшін білім ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді
4 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
5 әрекет Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
6 әрекет
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды
7 әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат береді
3 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
8 әрекет
Білім беру ұйымына рұқсат етуге жібереді
9 әрекет
оқуға рұқсат етуді тіркейді және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
3 сызба. Пайдалану нұсқалары ( альтернативті үдеріс)
Беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет
Тұлғаны экстернат нысанында аттеста-
цияға жіберу туралы бұйрыққа қол қойылады
4 әрекет
Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
5 әрекет Қарар қойып, орындау үшін
жауапты маманға жібереді
6 әрекет
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады және дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын дайындайды
7 әрекет
себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тартады
3 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
8 әрекет
Білім беру ұйымына дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап жібереді
9 әрекет
дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауапты тіркейді, және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында
оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттің логикалық жүйелілігі арасындағы байланысты көрсететін кесте

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00-до 14.30, выходные – суббота и воскресенье
8 (71537) 24104
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего, общего среднего
образования»
1. Описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур)
1
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2
Наимено-
вание СФЕ
Ответ-
ственное лицо органи-
зации образо-
вания
Руково-
дитель органи-
зации образо-
вания
Ответ-
ственное лицо органи-
зации образо-
вания
Специа-
лист уполно-
моченного органа
Руководи-
тель уполномо-
ченного органа
Ответ-
ствен-
ный специ-
алист уполно-
мочен-
ного органа
МИО
Специа-
лист уполно-
мочен-
ного органа
Ответ-
ствен-
ное лицо органи-
зации образо-
вания
3
Наимено-
вание действия (процес-
са, проце-
дуры, операции) и их описание
Прием регис-
трация заявле-
ния и докумен-
тов с выдачей описи
Налагает резолюцию и направ-
ляет ответ-
ственному лицу органи-
зации образо-
вания для направ-
ления в уполно-
моченный орган
Отправ-
ляет сопрово-
дительным письмом весь пакет докумен-
тов в уполно-
моченный орган
Регист-
рирует письмо, направ-
ляет для наложения резолюции руководи-
телю уполно-
моченного органа
Наклады-
вает резолюцию и направляет для исполнения ответ-
ственному специалис-
ту для исполнения
Осущес-
твляет провер-
ку полноты и досто-
вернос-
ти посту-
пивших доку-
ментов данных и готовит разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната, либо мотиви-
рован-
ный ответ об отказе в предо-
став-
лении услуги
Разре-
шает получа-
телю госу-
дарст-
венной услуги обуче-
ние в форме экстер-
ната либо отка-
зывает в предос-
тавле-
нии госу-
дарст-
венной услуги
Направ-
ляет резуль-
тат госу-
дарст-
венной услуги в органи-
зацию образо-
вания
Регис-
трирует резуль-
тат оказа-
ния госу-
дарст-
венной услуги и выдает получа-
телю госу-
дарст-
венной услуги разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната, либо мотиви-
рован-
ный ответ об отказе в предос-
тавле-
нии услуги
4
Форма заверше-
ния
Выдача получа-
телю государ-
ственной услуги описи с отметкой о дне получе-
ние докумен-
тов
Резолюция
Поступив-
шие докумен-
ты
Поступив-
шие документы
Резолюция
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната, либо мотиви-
рован-
ный ответ об отказе в предос-
тавле-
нии услуги
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната в органи-
зациях образо-
вания либо мотиви-
рован-
ный ответ об отказе в предос-
тавле-
нии услуги
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-ната в органи-
зациях образо-
вания либо мотиви-
рован-
ный ответ об отказе в предос-
тавле-
нии услуги
разре-
шение на обуче-
ние в форме экстер-
ната в органи-
зациях образо-
вания либо мотиви-
рован-
ный ответ об отказе в предос-
тавле-
нии услуги
5
Сроки исполне-
ния
Выдается незамед-
лительно при сдаче докумен-
тов
В течении 1 рабочего дня
В течении 1 рабочего дня
В течении 15 минут
В течении 1 часа
В течении 1 рабоче-
го дня
В течении 10 рабочих дней
В течении 1 рабоче-
го дня
Выдает-
ся незаме-
дли-
тельно при обраще-
нии получа-
теля госу-
дарст-
венной услуги
6
Номер следую-
щего действия
2
3
4
5
6
7
8
9
Таблица 2. Вариант использования (основной процесс)
Ответственное лицо организации образования
Руководи-
тель организа-
ции образова-
ния
Специалист уполномочен-
ного органа
Руководитель уполномочен-
ного органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
МИО
Действие 1 Прием регистрация заявления и документов и выдача получателю государственной услуги описи с отметкой о дне получение документов
Действие 2 Налагает резолюцию и направляет ответ-
ственному лицу организа-
ции образова-
ния для направле-
ния в уполномо-
ченный орган
Действие 4 Регистрирует документы, направляет для наложения резолюции руководителю уполномочен-
ного органа
Действие 5 Накладывает резолюцию и направляет для исполнения ответствен-
ному специалисту для исполнения
Действие 6 осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната
Действие7
разрешает получателю государственной услуги обучение в форме экстерната
Действие 3 отправляет весь пакет документов сопроводительным письмом в уполномоченный орган
Действие 8 направляет разрешение в организацию образования
Действие 9
регистрирует разрешение и выдает получателю государственной услуги
Таблица 3. Вариант использования (альтернативный процесс)
Ответственное лицо организации образования
Руководи-
тель организа-
ции образова-
ния
Специалист уполномо-
ченного органа
Руководитель уполномочен-
ного органа
Ответственный специалист уполномочен-
ного органа
МИО
Действие 1 Прием регистрация заявления и документов и выдача получателю государственной услуги описи с отметкой о дне получение документов
Действие 2 Налагает резолюцию и направляет ответ-
ственному лицу организа-
ции образова-
ния для направле-
ния в уполномо-
ченный орган
Действие 4 Регистри-
рует документы, направляет для наложения резолюции руководи-
телю уполномо-
ченного органа
Действие 5 Накладывает резолюцию и направляет для исполнения ответственному специалисту для исполнения
Действие 6 осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит мотивированный ответ об отказе
Действие7
отказывает в предоставлении государственной услуги
Действие 3 отправляет сопроводительным письмом весь пакет документов в уполномоченный орган
Действие 8 направляет мотивированный ответ об отказе в организацию образования
Действие 9
регистрирует мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего,
общего среднего образования»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий