Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы аумағындағы ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру және үй-жай орындарды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 9 шілдедегі N 167 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде N 2323 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 6 қыркүйектегі N 244 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 06.09.2013 N 244 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңның 28-бабының 46-тармақтарына, 27-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 «Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы» Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы аумағындағы ауылдық округтер әкімдеріне барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын ретінде Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев селосындағы Мәдениет үйі алдындағы алаңдағы стенд: Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев селосы, Жеңіс көшесі, № 11 үй мекенжайы бойынша белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы аумағындағы ауылдық округтер әкімдеріне барлық кандидаттар таңдаушылармен кездесу өткізу үшін келісім шарт негізінде үй-жай ретінде: Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев селосы, Жеңіс көшесі, № 11 үй, екінші қабат мекенжайы бойынша орналасқан орталық аудандық кітапхананың оқу бөлмесі ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Ә.К. Мырзалинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 23 шілдеден бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының әкімі                  Е. Базарханов
«КЕЛІСІЛДІ»
Тимирязев аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы                     Ж. Макенова

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2013 года N 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июля 2013 года N 2323. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2013 года N 244
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 06.09.2013 N 244
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 «О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа», акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тимирязевской районной избирательной комиссией (по согласованию) местом для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов в акимы сельских округов Тимирязевского района Северо-Казахстанской области стенд на площади перед районным Домом культуры по адресу: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Женис, дом № 11.
2. Предоставить на договорной основе для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов Тимирязевского района Северо-Казахстанской области помещение читального зала центральной районной библиотеки, расположенной по адресу: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Женис, дом № 11, второй этаж.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Мурзалину А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 23 июля 2013 года.
Аким Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области               Е. Базарханов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Тимирязевской
районной избирательной комиссии            Ж. Макенова

2013 жылғы 9 шілде

9 июля 2013 года