Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына кандидаттар сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 6 қыркүйектегі N 242 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қыркүйекте N 2371 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 387 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 26.12.2013 N 387 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес орындар (келісім бойынша) Тимирязев аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп анықталсын.
2. Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттарға Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Л.А. Плотниковаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 2 қазаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Е. Базарханов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Тимирязев аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Ж. Мәкенова
2013 жылғы 6 қыркүйек
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 6 қыркүйектегі № 242
қаулысына 1-қосымша
Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/н
Ауылдық округ, елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Дмитриевский ауылдық округі, Дмитриевка ауылы
Дмитриевка орта мектебінің ғимаратына жанайтын аумақта орналасқан стенд, Абай көшесі, 22
2
Дмитриевский ауылдық округі, Жарқын ауылы
Жарқын орта мектебінің ғимаратына жанайтын аумақта орналасқан стенд, Школьная көшесі, 30
3
Дмитриевский ауылдық округі, Ынтымақ ауылдық
Ынтымақ бастауыш мектебінің ғимаратына жанайтын аумақта орналасқан стенд, Центральная көшесі, 11
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 6 қыркүйектегі № 242
қаулысына 2-қосымша
Шығып қалғанның орнына Тимирязев аудандық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттарға Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде ұсынылған үй-жай
р/с №
Ауылдық округ, елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай
1
Дмитриевский ауылдық округі, Дмитриевка ауылы
Дмитриевка орта мектебінің мәжіліс залы, Абай көшесі, 22

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Тимирязевского районного маслихата, вместо выбывшего
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2013 года N 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 сентября 2013 года N 2371. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года N 387
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26.12.2013 N 387
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тимирязевской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Тимирязевского районного маслихата, вместо выбывшего, на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Тимирязевского районного маслихата, вместо выбывшего, на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Плотникову Л.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие со 2 октября 2013 года.
Аким района                              Е. Базарханов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Тимирязевской
районной избирательной комиссии          Ж. Макенова
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 6 сентября 2013 года № 242
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Тимирязевского районного маслихата, вместо выбывшего, на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа, населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Дмитриевский сельский округ, село Дмитриевка
Стенд на территории, прилегающей к зданию Дмитриевской средней школы, улица, Абая, 22
2
Дмитриевский сельский округ, село Жаркен
Стенд на территории, прилегающей к зданию Жаркенской средней школы, улица Школьная, 30
3
Дмитриевский сельский округ, село Интымак
Стенд на территории, прилегающей к зданию Интымакской начальной школы, улица Центральная, 11
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 6 сентября 2013 года № 242
Помещение для проведения встреч с избирателями, предоставляемое на договорной основе всем кандидатам в депутаты Тимирязевского районного маслихата, вместо выбывшего, на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа, населенного пункта
Помещение для встреч с избирателями
1.
Дмитриевский сельский округ, село Дмитриевка
Актовый зал Дмитриевской средней школы, улица Абая, 22