2013 жылы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы N 58 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 19 наурызда N 2226 болып тіркелді
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2013 жылға арналған (бұдан әрі мәтін бойынша Тізбе) қаржыландыру көздері және қоса берілген қоғамдық жұмыс көлемі, түрлері, ұйымдар Тізбесі бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың қоса берілген еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі бекітілсін.
4. «Уәлиханов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында - 214 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында – 214 адам.
6. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
7. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен белгіленеді: аптасына 5 жұмыс күнімен және екі демалыс күндерімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күнімен, түскі үзіліс 1 сағат ұзақтығымен, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу–түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасары Д. Бейсембинге жүктелсін.

Об организации общественных работ в Уалихановском районе в 2013 году
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2013 года N 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 марта 2013 года N 2226
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения» акимат Уалихановского района Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Уалихановском районе в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год (далее по тексту Перечень).
3. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Уалихановского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 214 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 214 человек.
6. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
7. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан: продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовым рабочим днем, обеденным перерывом 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уалихановского района Северо–Казахстанской области Д.Бейсембина.

5. Қамту сұрақтар бойынша және мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау үшін қажетті мәліметтерді даярлауға көмек көрсету
35 істі қалыптастыру
1
6
Ауданның бюджеті
6. Кітапхана мен клубтың ғимараттарында ағымдағы
жөндеу жүргізуге көмек көрсету
Кітапха-
на – 180 шаршы метр
Клуб – 70 шаршы метр
2
6
Ауданның бюджеті
8. Сырқат жалғыз басты қарт адамдарға күтіп жасауна (азық-түлік, дәрідәрмек сатып әперу, үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау) көмек көрсету
3 (үш) жалғызбас-
ты аз қамтама-
сыз етілген азаматтар-
ға күтіп жасау (азық-
түлік, дәрідәр-
мек сатып әперу, үй-жайды жиысты-
ру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-
көкөніс отырғызу, олардың арамшөп-
терін отау)
1
6
Ауданның бюджеті
9. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-
күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
3 (үш) жалғызбас-
ты азаматтар-
дың үйлерін қардан тазарту
1
6
Ауданның бюджеті
2
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы «Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аз қамтамасыз отбасылардың балаларына ыстық тамақ даярлауның ұйымдастырылуына көмек көрсету
88 оқушыға ыстық тамақ даярлау
2
6
Ауданның бюджеті
2. Қамту сұрақтар бойынша және мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау үшін қажетті мәліметтерді даярлауға көмек көрсету
30 істі қалыптастыру
2
6
Ауданның бюджеті
3. Іс қағаздарын жүргізуге көмек көрсету
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу 180 өтініш
2
6
Ауданның бюджеті
4.Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-
күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
3 (үш) жалғызбас-
ты аза-
маттардың үйлерін қардан тазарту
3
6
Ауданның бюджеті

5. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирова-
ние дел - 35 дел
1
6
Бюджет района
6. Оказание помощи в ремонтных работах в зданиях сельского клуба и библиотеки
Побелка потолков и стен в сельском клубе - 70 квадратных метров, в библиотеке - 180 квадратных метров
2
6
Бюджет района
7. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района
Колка и складирова-
ние в поленницу - 25 кубов дров, разгрузка 30 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
4
6
Бюджет района
8. Оказание помощи в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за 3-мя одиноко проживающи-
ми престарелы-
ми гражданами (покупка продуктов, медикамен-
тов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей) округа
1
6
Бюджет района
9. Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-
осенними паводками
Очистка от снега домов – трех одиноко проживающих граждан
1
6
Бюджет района
2
Государственное учрежде-
ние «Аппарат акима Амангель-
динского сельского округа» Уалихановского района Северо-
Казахстан
ской
области
1. Оказание помощи в организации горячего питания в школах района для учащихся из малообеспеченных семей
Организация горячего питания на 88 учащихся
2
6
Бюджет района
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 30 дел
2
6
Бюджет района
3. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям
Помощь в делопроизводстве - 180 обращений
2
6
Бюджет района
4. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-
осенними паводками
Очистка от снега домов трех одиноко проживающих граждан
3
6
Бюджет района

5. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету (ағаш отырғызу, гүлзар егу)
20 түп ағаш отырғызу, 3 гүлзар егу, 2 ескерткіш-
ті сылау, ақтау, сырлау
2
6
Ауданның бюджеті
6. Қанғыбас иттерді мен мысықтарды аулауға көмек көрсету
қаңғыбас иттер мен мысықтарды анықталға-
нына қарай аулау
1
6
Ауданның бюджеті
7. Зираттарды абаттандыруға көмек көрсету
2 зират – 20 шаршы метр
1
6
Ауданның бюджеті
8. Шаруашылық кітаптарындағы жазуларын түзету үшін аула аралау
280 аула аралау
3
6
Ауданның бюджеті
9. Кітапхана мен клубтың ғимараттарында ағымдағы жөндеу жүргізуге көмек көрсету
Кітапхана – 120 шаршы метр
Клуб – 60 шаршы метр
1
6
Ауданның бюджеті
10. Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттык шаралардың, мерей–той салтанаты мен шаралардың дайындауына қатысу, алаңның аумағын қардан тазалау
спорттық шараларды, мерейтой-
лық салтанаттарды дайындау, алаңның аумағын қардан тазалау
2
6
Ауданның бюджеті
3
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы «Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
істерді қалыптастыру - 45 іс
2
6
Ауданның бюджеті
2. Аз қамтамасыз отбасылардың балаларына ыстық тамақ даярлауның ұйымдастырылуына көмек көрсету
234 оқушыға ыстық тамақ даярлау
3
6
Ауданның бюджеті

5. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, побелка, покраска двух памятников
2
6
Бюджет района
6. Оказание помощи в отлове бродячих собак и кошек
Отлов бродячих собак и кошек по мере выявления
1
6
Бюджет района
7. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
уборка двух кладбищ от мусора - 20 квадратных метров
1
6
Бюджет района
8. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 280 дворов
3
6
Бюджет района
9. Оказание помощи в ремонте зданий сельского клуба и библиотеки
Побелка потолков и стен библиотеки - 120 квадратных метров, сельского клуба - 60 квадратных метров
1
6
Бюджет района
10. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, очистка снега с территории площади
Подготовка спортивных мероприя-
тий, юбилейных торжеств, очистка снега с территорий площади
2
6
Бюджет района
3
Государственное учрежде-
ние «Аппарат акима Бидайкского сельского округа» Уалихановского района Северо-
Казахстан
ской
области
1. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 45 дел
2
6
Бюджет района
2. Оказание помощи в организации горячего питания в школах района для учащихся из малообеспеченных семей
Организация горячего питания на 234 учащихся
3
6
Бюджет района

3. Қанғыбас иттерді мен мысықтарды аулауға көмек көрсету
қаңғыбас иттер мен мысықтарды анықталға-
нына қарай аулау
1
6
Ауданның бюджеті
4. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету (ағаш отырғызу, гүлзар егу)
көшелерді қоқыстар-
дан тазалау - 1710 метр, көлдердің жағалаула-
рын қоқыстан тазалау, ағаштарды отырғызу - 20 дана, 3 дана ескерткіш-
ті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау, дуалдарды ағарту және жөндеу
3
Ауданның бюджеті

3. Оказание помощи в отлове бродячих собак и кошек
Отлов бродячих собак и кошек по мере выявления
1
6
Бюджет района
4. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий (посадка и уход за деревьями, цветами) населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы побелка, покраска двух памятников
3
6
Бюджет района

5. Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттык шаралардың, мерей–той салтанаты мен шаралардың дайындауына қатысу, алаңның аумағын қардан тазалау
спорттық шараларды, мерей-той-
лық салтанаттарды дайындау, алаңның аумағын қардан тазалау
2
6
Ауданның бюджеті
6. Кітапхана мен клубтың ғимараттарында ағымдағы жөндеу жүргізуге көмек көрсету
Кітапхана – 120 шаршы метр
Клуб – 60 шаршы метр
1
6
Ауданның бюджеті
7. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай–ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік–
мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету

5. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, очистка снега с территории площади
Подготовка спортивных мероприя-
тий, юбилейных торжеств, очистка снега с территорий площади
2
6
Бюджет района
6. Оказание помощи в ремонте зданий сельского клуба и библиотеки
Побелка потолков и стен библиотеки - 120 квадратных метров, сельского клуба - 60 квадратных метров
1
6
Бюджет района
7. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района
Колка и складирова-

9. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай–ақ коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және ауданның әлеуметтік–
мәдени тұрмыстық объектілеріне отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
25 текше метр отын дайындау, 35 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 18 тонна азық дайындау
1
6
Ауданның бюджеті
10. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-
күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
3 (үш) жалғызбас-
ты аза-
маттардың үйлерін қардан тазарту
1
6
Ауданның бюджеті
11. Мемлекеттік мерекелерге арналған спорттык шаралардың, мерей–той салтанаты мен шаралардың дайындауына қатысу, алаңның аумағын қардан тазалау
спорттық шараларды, мерейтой-
лық салтанаттарды дайындау, алаңның аумағын қардан тазалау
1
6
Ауданның бюджеті
11
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы «Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Сырқат жалғыз басты қарт адамдарға күтіп жасауына (азық-түлік, дәрідәрмек сатып әперу, үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-
көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау) көмек көрсету
жалғызбас-
ты аз қамтамасыз етілген азаматтарына көмек көрсету
3
6
Ауданның бюджеті
2. Іс қағаздарын жүргізуге көмек көрсету
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу 200 өтініш
4
6
Ауданның бюджеті
3. Шаруашылық кітаптарындағы жазуларын түзету үшін аула аралау
1679 аула аралау
2
6
Ауданның бюджеті
4. Шалғайдағы елді мекендерде тұратын тұрғындарды құжаттандыру жөніндегі ұйымдастыру жұмыстарына уақытша көмек көрсету (тұрғындарды төп құжаттандыру үшін қажетті құжаттарды жинауға және толтыруға көмектесу)
1000 сұрау салуларды рәсімдеу, ай сайын 500 жеке істі құрастыру
2
6
Ауданның бюджеті
5. Ауданның Мәдениет үйі ғимаратында ішкі тәртіпті сақтауға көмек көрсету (гардероб жұмысы жөнінде)
3000 адамға арналған
1
6
Ауданның бюджеті
6. Аймақты абаттандыру мен көғалдандыруға көмек көрсету (ағаштарды өтырғызу, гүлзар егу)
көшелерді қоқыстар-
дан тазалау,
көлдердің жағалаула-
рын қоқыстан тазалау, ағаштарды отырғызу - 45 дана, 2 дана ескерткіш-
ті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау, дуалдарды ағарту және жөндеу
12
6
Ауданның бюджеті
7. Қанғыбас иттерді мен мысықтарды аулауға көмек көрсету
қаңғыбас иттер мен мысықтарды анықталға-
нына қарай аулау
2
6
Ауданның бюджеті
8. Аз қамтамасыз отбасылардың балаларына ыстық тамақ даярлауның ұйымдастырылуына көмек көрсету
1255 оқушыға ыстық тамақ даярлау
3
6
Ауданның бюджеті

9. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также предприятий коммунальной собственности района
Колка и складирова-
ние в поленницу - 25 кубов дров, разгрузка 35 тонн угля, 18 тонн кормов для подсобного хозяйства
1
6
Бюджет района
10. Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка от снега домов одиноко проживающих граждан
1
6
Бюджет района
9. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, очистка снега с территории площади
Подготовка спортивных мероприя-
тий, юбилейных торжеств, очистка снега с территорий площади
1
6
Бюджет района
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Кишкенекольского сельского округа» Уалихановского района Северо-
Казахстан
ской
области
1. Оказание помощи в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за одиноко проживающими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикамен-
тов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей) округа
3
6
Бюджет района
2. Оказание помощи в делопроизводстве
Помощь в делопроизводстве - 400 обращений
4
6
Бюджет района
3. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1679 дворов
2
6
Бюджет района
4. Оказание временной помощи в организационной работе по паспортизации населения, проживающего в отдаленных населенных пунктах (помощь по сбору и оформлению необходимых документов для паспортизации населения)
Оформление 1000 запросов, помощь в формирова-
нии 500 личных дел, ежемесячно
2
6
Бюджет района
5. Оказание помощи в соблюдении внутреннего распорядка в здании Дома культуры района (работа по гардеробу)
Гардероб - обслуживание 3000 человек
1
6
Бюджет района
6. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий (посадка и уход за деревьями и цветами) населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 50 штук, разбивка цветников - 6 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы
14
6
Бюджет района
7. Оказание помощи в отлове бродячих собак и кошек
Отлов бродячих собак и кошек по мере выявления
2
6
Бюджет района
8. Оказание помощи в организации горячего питания в школах района для учащихся из малообеспеченных семей
Организация горячего питания на 1255 учащихся
3
6
Бюджет района

9. Қамту сұрақтар бойынша және мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау үшін қажетті мәліметтерді даярлауға көмек көрсету
494 істі қалыптастыру
3
6
Ауданның бюджеті
10. Көң-қоқыс төгетін орындарды жинастыруына (қалдықтарды жинауды) көмек көрсету
2 қоқыс төгетін орын – 280 шаршы метр шаршы метр
3
6
Ауданның бюджеті
11. Саябақтар мен бау-бақшаларды көріктендіру және қорғауға көмек көрсету (жеке меншік объектілерінен басқа)
Кішкенекөл селосында-
ғы 2 саябақ – 1200 шаршы метр
2
6
Ауданның бюджеті

9. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 494 дел
3
6
Бюджет района
10. Оказание помощи в благоустройство свалок, в том числе организация сбора отходов
2 мусо-
росвалки - 280 квадратных метров
3
6
Бюджет района
11. Благоустройство и охрана территорий парков, скверов (кроме объектов частной собственности)
Два парка в селе Кишкенеколь - 1200 квадратных метров
2
6
Бюджет района

1. Мұрағаттық іс жүргізу, мұрағаттық істерді қалыптастыру, құжаттарды сақтауға өңдеу және дайындауға көмек көрсету
1000 іс (түскен құжаттама-
ларды сұрыптау, желімдеу және тігу)
5
6
Ауданның бюджеті
Бекітілген
2013 жылғы 20 ақпандағы № 58
аудан әкімдігінің қаулысымен
Қоғамдық жұмыстарға жұмылдырылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі
№ р/с
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбек ақы төлемінің мөлшерлері
Жұмыс тәртібі
5 апта жұмыс күні
1
Ашық ауада және қол күшінің салмағына байланысты жұмыстар (абаттандыру, қаланы тазалау, құрылыс және жөндеу жұмыстары
1 ең төменгі еңбек ақы төлемі
Жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат
2
Дене күшінің салмағына байланысты емес және ғимаратын ішінде орындалатын жұмыстар
1 ең төменгі еңбек ақы төлемі
Жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат

1. Оказание помощи в ведении архивного делопроизводст-
ва, формирование архивных дел, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1000 дел - сортировка поступающей документа-
ции, под-
клеивание и подшивание
5
6
Бюджет района
Утвержден
постановлением акимата района
от 20 февраля 2013 года № 58
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы
№ п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя, рабочий день - 8 часов
2
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя, рабочий день - 8 часов