2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 5 ақпандағы N 22 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 наурызда N 2203 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 19 наурыздағы N 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 19.03.2014 N 47 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке салу мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес, 2013 жылға арналған қаржыландыру көздері және қоса берілген қоғамдық жұмыс көлемі, түрлері, ұйымдар Тізбесі (бұдан әрі мәтін бойынша-Тізбе) бекітілсін.
3. «Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында - 167 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында – 167 адам.
5. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары екі демалыс күнмен (сенбі, жексенбі) ұзақтығы 5 күн жұмыс аптасы, сегіз сағаттық жұмыс күн, түскі үзіліс 1 сағат. Жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар тиеу – түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.

Об организации общественных работ в районе Шал акына Северо-Казахстанской области в 2013 году
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года N 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 марта 2013 года N 2203. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19 марта 2014 года N 47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19.03.2014 N 47
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 19 июня 2001 года «О занятости населения», в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в районе Шал акына Северо-Казахстанской области в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год (далее по тексту Перечень) согласно приложению.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района Шал акына Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 167 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 167 человек.
5. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
6. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час. Исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн откен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі                   М. Омаров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша сот актілерін орындау
комитеті Шал ақын ауданының
аумақтық бөлімі» бөлім
филиалының бастығы –
аға сот орындаушысы                        М.С. Байтеленов
2013 жыл 5 ақпан
Шал ақын ауданы әкімдігінің
2013 жылғы ақпандағы № 5 қаулысына
қосымша
2013 жылға арналған қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыс көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі
р/
с
Мекеменің атауы
Төленетін қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Адам-
дар
саны
Қоғам-
дық
жұмыс-
тардың
ұзақ-
тығы
(ай-
лар)
Қаржы-
ландыру көздері
1
«Сергеевка қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Тұрмыстық шаруашылық ұйымдарына қалалардың, елді мекендердің аулаларын жинауға көмек көрсету.
Ескерткіш маңын, орталық алаңды қоқыстан жинау – 3790 шаршы метр, көшелерді қоқыстардан жинау - 20000 метр, қалаға кіре беріс – 40000 метр, 6 дана ескерткіштерді жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, кішкене қоршауларды жөндеу – 100 метр, ағаштарды әқтау- 1000 дана, діңгектерді ақтау – 1000 дана, қала көшесі жол бойын шауып тастау - 20000 метр, ағаштарды кесу - 1000 дана.
80
12
Аудандық бюджет
2. Мелиоративтік жұмыстар, сондай-ақ көктемгі-күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын трубаларды, көшедегі траншеяларды қардан тазалау-500 метр, топырақты қаптармен дайындау-3000 дана.
12
Аудандық бюджет

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области               М. Омаров
«Согласовано»
Старший судебный исполнитель -
Начальник отдела
Филиал «Территориальный отдел
района Шал акына по
исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению
судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      М.С. Байтеленов
5 февраля 2013 года
Приложение
к постановлению акимата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 5 февраля 2013 года № 22
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2013 год
п/
п
Наименование организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Коли-
чество
чело-
век
Продол-
житель-
ность
общест-
венных
работ
(меся-
цев)
Источник
финанси-
рования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Сергеевка»
1. Помощь организациям жилищно-комму-
нального хозяйства в уборке территорий городов, населенных пунктов.
Уборка от мусора и грязи площади в центре, вокруг памятников-3790 квадратных метров, уборка от мусора территорий улиц - 20000 квадратных метров, по кюветам на въезде в город - 40000 квадратных метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников -6 штук, ремонт изгороди -100 метров, побелка деревьев - 1000 штук, побелка столбов - 1000 штук, обкашивание кюветов по улицам города - 20000 квадратных метров, обрезка деревьев - 1000 штук.
80
12
Районный бюджет
2. Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам 500 метров, заготовка мешков с грунтом – 3000 штук.
12
Районный бюджет

3. Елді мекендер аймақтарының экологиялық сауықтыруы (ағаш отырғызу, гүлшаттар егу), орман шаруашылығын сақтау және жетілдіру, қаңғырма жануарларды аулау.
Гүлшаттар дайындау, гүл отырғызу, суару, арам шөбін жұлу – 500 шаршы метр. Қаңғырма иттерді мүмкіндігінше аулау.
12
Аудандық бюджет
4. Спорттық іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салудағы қосалқы жұмыстарды да орындау.
Киіз үйді орнату, орталық алаңды қоқыстан және қардан тазалау – 200 шаршы метр, спорттық іс-шаралар, мерейтой салтанаттар және мемлекеттік мерекесіне арналған іс-шараларды даярлауға көмек көрсету. Мүсіндер үшін қарды жәшіктерге құю және дайындау – 16 дана.
12
Аудандық бюджет

3. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Разбивка клумб, посадка цветов, полив, прополка - 500 квадратных метров, помощь в отлове бродячих собак по мере их выявления.
12
Районный бюджет
4. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков.
Установка юрты, уборка центральной площади от снега и мусора – 200 квадратных метров. Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государственным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 16 штук.
12
Районный бюджет

5. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды жүргізуге қатысу (сауалнама жүргізу, халық санағы, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі статистикалық тексеріс).
2600 - үй басын аралау.
12
Аудандық бюджет
6. Халықтың аз қамтамасыз етілген және жалғызбасты қарттар, жаңадан қоныс аударған оралмандар, сондай-ақ қала мен аудандардың әлеуметтік-тұрмыстық мәдениет объектілері үшін отын дайындауға, көмірді жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.

5. Участие в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, переписи населения, статобследования по вопросам занятости и социальной защиты населения).
Подворный обход - 2600 дворов.
12
Районный бюджет
6. Заготовка дров и кормов, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкультбыта города и района.

Дайындау, кесу, жару, тасу, жинау – 36 кубтық метр отын, көмір жинау – 5 тонна.
12
Аудандық бюджет
7. Саябақтарды, скверлерді, зираттарды, қоқыс тастайтйн жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қоқыс жинауды ұйымдастыру.
Зират аумағын қоқыстан жинау – 2000 шаршы метр, парктерді көркейту - 2000 шаршы метр, көшедегі қоқыстарды жинау - 2000 шаршы метр.
12
Аудандық бюджет
8. Қала әкімшілігінің ғимаратын жөндеуге көмек көрсету.
Жұмыс бөлмелерін ағарту, сырлау – 1900 шаршы метр
12
Аудандық бюджет
2
«Солтүстік Қазақстан обылысы сот актілерін орындау департаментінің Шал ақын аудандық территориялық бөлім» филиалы
1. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмысқа өнімді тігуге, хаттамаларды әкелуге көмектесу.
700 дана хаттама.
2
12
Аудандық бюджет
3
«Шал ақын ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Іс жүргізу жұмысына көмек көрсету.
250 құжатты өңдеу.
1
12
Аудандық бюджет
5
«Аютас селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендер аймақтарының экологиялық сауықтыруы (ағаш отырғызу, гүлшаттар егу), орман шаруашылығын сақтау және жетілдіру, қаңғырма жануарларды аулау.
Гүлшаттар дайындау, гүл отырғызу, суару, арам шөбін жұлу – 100 шаршы метр. Қаңғырма иттерді мүмкіндігінше аулау.
10
12
Аудандық бюджет
2. Спорттық іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салудағы қосалқы жұмыстарды да орындау.
Спорттық іс-шаралар, мерейтой салтанаттар және мемлекеттік мерекесіне арналған іс-шараларды даярлауға көмек көрсету. Мүсіндер үшін қарды жәшіктерге құю және дайындау – 5 дана.
12
Аудандық бюджет
3. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды жүргізуге қатысу (сауалнама жүргізу, халық санағы, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі статистикалық тексеріс).
730 - үй басын аралау.
12
Аудандық бюджет
4. Халықтың аз қамтамасыз етілген және жалғызбасты қарттар, жаңадан қоныс аударған оралмандар, сондай-ақ қала мен аудандардың әлеуметтік-тұрмыстық мәдениет объектілері үшін отын дайындауға, көмірді жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Дайындау, кесу, жару, тасу, жинау – 20 кубтық метр отын, көмір жинау – 3 тонна.
12
Аудандық бюджет
5. Саябақтарды, скверлерді, зираттарды, қоқыс тастайтйн жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қоқыс жинауды ұйымдастыру.
Зират аумағын қоқыстан жинау – 500 шаршы метр.
12
Аудандық бюджет

Заготовка, колка, складирование - 36 кубических метров дров, складирование угля - 5 тонн.
12
Районный бюджет
7. Благоустройство парков, скверов, кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 2000 квадратных метров, благоустройство парка – 2000 квадратных метров, уборка мусора с улиц – 20000 квадратных метров.
12
Районный бюджет
8. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима города.
Побелка, покраска кабинетов – 1900 квадратных метров.
12
Районный бюджет
2
Филиал "Территориальный отдел района Шал акына Департамента по исполнению судебных актов по Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами, в подшивке производств, доставка корреспонденции.
700 единиц кор-
респонденции.
2
12
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района Шал акына»
1. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка 250 дел.
1
12
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Аютаского сельского округа»
1. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Разбивка клумб, посадка цветов, полив, прополка - 100 квадратных метров. Помощь в отлове бродячих собак по мере их выявления.
10
12
Районный бюджет
2. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков.
Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государственным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 5 штук.
12
Районный бюджет
3. Участие в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, переписи населения, статобследования по вопросам занятости и социальной защиты населения).
Подворный обход - 730 дворов.
12
Районный бюджет
4. Заготовка дров и кормов, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкультбыта города и района.
Заготовка, колка, складирование - 20 кубических метров дров, складирование угля - 3 тонн.
12
Районный бюджет
5. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска кабинетов – 1900 квадратных метров.
12
Районный бюджет