"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 қазандағы N 21/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда N 2388 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 07 тамыздағы N 15.2.02-04/168 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 07.08.2015 N 15.2.02-04/168 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылдың 16 қаңтарында № 2069 тіркелген, аудандық "Парыз" газетінде 2013 жылғы 25 қаңтарда, аудандық "Новатор" газетінде 2013 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі басылымда баяндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2-қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
"1) кіріс – 2043039 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 238872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8657,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 40050,9 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1755459 мың теңге;
2) шығындар – 2054625,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 9633,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несие – 10386 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 752,1 мың теңге
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті - -21220,7 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 21220,7 мың теңге;
займдардың түсімі – 10386 мың теңге;
займдарды өтеу – 752,1 мың теңге;
пайдаланатын бюджеттік қаражат қалдықтары - 11586,8.";
көрсетілген шешімдегі 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына келісті жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 20 декабря 2012 года N 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 октября 2013 года N 21/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 октября 2013 года N 2388. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07 августа 2015 года N 15.2.02-04/168)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.08.2015 N 15.2.02-04/168).
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 20 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2069 от 16 января 2013 года, опубликовано от 25 января 2013 года в районной газете "Парыз", от 25 января 2013 года в районной газете "Новатор" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
"1) доходы – 2043039 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 238872 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8657,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40050,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1755459 тысяч тенге;
2) затраты – 2054625,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9633,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 752,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – –21220,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 21220,7 тысяч тенге;
поступление займов – 10386 тысяч тенге;
погашение займов – 752,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11586,8.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению (прилагаются).

6738
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9595
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7615
06
Әлеуметтiк көмек
90060
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90060
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11358
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
519
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3753
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7727
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1381
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25217
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15702
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3598
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18776
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
329
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
40937
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6699
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5266
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
1433
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
2268
026
Жұмыспен қамту Жол картасы 2020 бойынша селолық елді мекендерді дамыту аясында нысандарды жөндеу
2268
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11356
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6465
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4891
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
600

6738
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9595
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7615
06
Социальная помощь
90060
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90060
002
Программа занятости
11358
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
519
005
Государственная адресная социальная помощь
3753
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7727
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1381
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25217
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15702
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18776
021
Капитальные расходы государственного органа
1700
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
329
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
40937
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6699
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5266
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
1433
464
Отдел образования района (города областного значения)
2268
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2268
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11356
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6465
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4891
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
600