2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 24/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 2478 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 07 тамыздағы N 15.2.02-04/168 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 07.08.2015 N 15.2.02-04/168 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісіне 1, 2, 3 қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде:
1) кіріс – 2 021 221,2 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 230 905,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 376,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер – 19 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1 760 939,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 038 623,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 3 748,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несие – 5 193,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 444,1 мың теңге;
4) қаржылық активтармен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатқаннан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -21151,5 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 21151,5 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 5 193,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 444,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланатын қалдықтар – 17 402,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 21.11.2014 N 33/1 шешімімен (01.01.2014 ісіне енеді).
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің кірісі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен құрылды деп белгіленсін:
облыстық мәслихатпен белгіленген, кірістерді тарату нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалардың, жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
мыналарға:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түріне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген алкоголь өніміне;

О районном бюджете на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года N 24/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2014 года N 2478. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07 августа 2015 года N 15.2.02-04/168)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.08.2015 N 15.2.02-04/168).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 021 221,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 230 905,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 376,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 760 939,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 038 623,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 748,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 444,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21151,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 21151,5 тысяч тенге;
поступление займов – 5 193,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 444,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 402,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21.11.2014 N 33/1 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2014 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога по нормативам распределения доходов, установленного областным маслихатом;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизы на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
алкогольную продукцию, произведенную на территории Республики Казахстан;

Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген құрамындағы этил спиртінің көлемі 0,5 проценттен аспайтын сыраға;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген темекі бұйымдарына;
Қазақстан Республикасының аумағында жасалған жеңіл автомобильдерге (мүгедектер үшін арнайы арналған қолмен басқарылатын немесе қолмен басқаруға бейімделген автомобильдерден басқа);
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің кірісі келесі салықтық емес түсімдер есебінен құрылады деп белгіленсін:
мемлекеттік жеке меншіктен басқа кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
аудан бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірісі мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату есебінен қалыптасады деп белгіленсін.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген бюджеттік субвенция түсімі – 1448748 мың теңге соммасында бекітілсін.
6. 4, 5, 6-қосымшаға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Сергеевка қаласы және селолық округтерінің бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
7. 7-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару үдерісінде қысқартылуға жатпайын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізімі бекітілсін.
8. 8-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мақсатты трансферттер және бюджеттік несиелер бекітілсін:
1) 96730 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын жүзеге асыру үшін;
2) 8194 мың теңге – химия кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтау;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша санатын жоғарлатудан өткен мұғалімдерге еңбек ақысын жоғарлатуға – 14725 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 Қаулысымен бекітілген, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және селолық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға – 2000 мың теңге;
5) 5193 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау іс шараларын жүзеге асыру үшін республика бюджетінен бюджеттік несиелер.
9. 2014 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 1500 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. 2014 жылы бюджеттік сферадағы жұмысшыларға еңбек ақысын төлеуді толық көлемде қамтамасыз ету.

пиво с объемным содержанием этилового спирта не более 0,5 процента, произведенное на территории Республики Казахстан;
табачные изделия, произведенные на территории Республики Казахстан;
легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), произведенные на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельностью;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы районного бюджета на 2014 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
прочие доходы от государственной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет продаж государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями.
5. Утвердить поступление бюджетной субвенции, переданной из областного бюджета в бюджет района в сумме – 1448748 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджетные программы города Сергеевка и сельских округов на 2014-2016 годы согласно приложениям 4, 5, 6.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 7.
8. Утвердить в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 8:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 96730 тысяч тенге;
2) на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии – 8194 тысяч тенге;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 14725 тысяч тенге;
4) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 – 2000 тысяч тенге;
5) бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов – 5193 тысяч тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме – 1500 тысяч тенге.
10. Обеспечить в 2014 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.

11. Селолық елді мекендерде орналасқан мемлекеттік мекемелерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария қызметкерлерінің лауазымдық ақылары мен тарифтік ставкалары қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын қызметкерлердің лауазымдық ақысы мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процентке арттыру белгіленсін. Осы тармақтың қолданысы ветеринария облысында қызметін жүзеге асыратын ветеринарлық пункттердің ветеринарлық мамандарына қолданады.
12. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан ісіне енеді.

11. Установить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в государственных организациях, расположенных в сельских населенных пунктах повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях. Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов, ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.

12-1. Аудан бюджетінің шығындары 9-қосымша сәйкес қаржылық жыл басына қалыптасқан 2013 жылы пайдаланбаған бюджеттік қаражатының бос қалдықтары есебінен қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 24.04.2014 N 28/4 шешімімен (01.01.2014 ісіне енеді).
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
ХХIV сессиясының төрағасы
С. Мендібаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті

12-1. Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года неиспользованных в 2013 году, согласно приложения 9.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 24.04.2014 N 28/4 (вводится в действие с 01.01.2014).
Председатель ХХIV сессии
маслихата районa Шал акына
Северо-Казахстанской области
C. Мендыбаев
Секретарь маслихата
районa Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Дятлов
Приложение 1 к решению маслихата района Шал акына от 23 декабря 2013 года № 24/1
Бюджет района Шал акына на 2014 год

55846,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
30388,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6523,9
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8538,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6907,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8420,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
100642,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79050,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12415,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9550,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9422,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1228,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27871,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14488,2
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4075,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19941,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
924,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
726,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
30770,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
8359,1
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8359,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4951,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4951,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

55846,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
30388,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6523,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8538,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6907,0
За счет средств местого бюджета
6907,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организации
8420,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
8194,0
015
За счет средств местного бюджета
226,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
100642,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79050,8
002
Программа занятости
12415,2
005
Государственная адресная социальная помощь
9550,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9422,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1228,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27871,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14488,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4075,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19941,0
021
Капитальные расходы государственного органа
924,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
726,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30770,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
8359,1
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8359,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4951,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4951,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
300,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
58927,4
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23841,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13300,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
700,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1411,5
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
541,5
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4242,7
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
803,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
1843,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6315,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6315,7
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
28770,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
28770,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6892,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6892,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6892,0
12
Көлік және коммуникация
27042,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26400,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26400,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
642,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
642,0
13
Басқалар
28539,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6140,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6140,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12479,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
300,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
58927,4
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23841,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13300,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1000,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
700,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1411,5
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
541,5
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4242,7
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
803,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1843,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6315,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6315,7
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
28770,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
28770,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6892,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6892,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
6892,0
12
Транспорт и коммуникации
27042,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26400,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26400,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
642,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
642,0
13
Прочие
28539,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6140,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6140,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения,поселка, села,сельского округа
12479,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

5062
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5062
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
220
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
110
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
110
04
Бiлiм беру
1208318
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
26389
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
26389
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3071
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3071
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1157245
003
Жалпы білім беру
1104780
006
Балаларға қосымша білім беру
52465
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
21613
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6510
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8990
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5964
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
149
06
Әлеуметтiк көмек
91405
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71478
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12501
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3795
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4042
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1637
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25287
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19252
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4964
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19927
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5062
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5062
122
Аппарат акима района (города областного значения)
220
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
110
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
110
04
Образование
1208318
464
Отдел образования района (города областного значения)
26389
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
26389
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения,поселка, села,сельского округа
3071
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3071
464
Отдел образования района (города областного значения)
1157245
003
Общеобразовательное обучение
1104780
006
Дополнительное образование для детей
52465
464
Отдел образования района (города областного значения)
21613
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6510
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8990
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
5964
022
Выплата единновременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
91405
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71478
002
Программа занятости
12501
005
Государственная адресная социальная помощь
3795
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4042
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1637
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25287
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
19252
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4964
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

6007
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
350
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
34971
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
34447
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
524
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5248
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5248
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6544
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6544
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8168
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7668
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
55351
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
20342
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13482
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
700
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1013
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1353
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1794
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6239
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6239
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6239
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
28770
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
28770
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6419
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6419
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6007
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
350
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
34971
006
Функционирование районных (городских) библиотек
34447
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
524
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5248
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5248
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6544
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8168
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7668
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
55351
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
20342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13482
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1000
006
Организация санитарного убоя больных животных
700
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1013
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1353
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1794
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6239
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6239
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
28770
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
28770
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6419
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6419
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне