Атырау облысы Атырау қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 131-V шешімі және Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 140 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 2714 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 62737-баптарына сәйкес, Атырау облысы Атырау қалалық өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Балықшы кенттік округінің Балықшы кенті таратылсын.
2. Әкімшілік орталығы Көкарна селосында болатын Балықшы кенттік округі Балықшы ауылдық округіне өзгертіліп, құрамына Ақжайық, Водниково, Құрсай, Көкарна елді мекендері енгізілсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы Т.Б. Мұқатановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және олар алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Облыс әкімі
М. Қаражігітова                            Б. Ізмұхамбетов
Мәслихат хатшысы                           С. Лұқпанов

О внесении изменений в административно-территориальное устройство города Атырау Атырауской области
Решение областного маслихата Атырауской области от 17 апреля 2013 года № 131-V и постановление акимата Атырауской области от 16 апреля 2013 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 апреля 2013 года № 2714
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 62737 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнения представительных и исполнительных органов города Атырау Атырауской области акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат V созыва на очередной ХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Упразднить поселок Балыкшы Балыкшинского поселкового округа города Атырау.
2. Преобразовать Балыкшинский поселковый округ в Балыкшинский сельский округ, с административным центром в селе Кокарна, включить в состав сельского округа населенные пункты Акжайык, Водниково, Курсай, Кокарна.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на Шакимова Т.А. - заместителя акима области и Мукатанова Т.Б. - председателя Постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите Атырауского областного маслихата.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Аким области
М. Каражигитова                            Б. Измухамбетов
Секретарь маслихата                        С. Лукпанов