V шақырылған облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № 173-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 қазанда № 2780 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 213-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 213-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХVІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2667 рет санымен тіркелген 2013 жылғы 17 қаңтарда "Атырау" газетінде № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"124 963 495" деген сандар "124 679 557" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 293 409" деген сандар "57 950 451" деген сандармен ауыстырылсын;
"549 265" деген сандар "610 948" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 663" деген сандар "0" деген сандармен ауыстырылсын;
"129 279 641" деген сандар "128 948 433" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 823 598" деген сандар "4 822 461" деген сандармен ауыстырылсын;
"363 500" деген сандар "364 637" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 467 425" деген сандар "3 505 785" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 485 425" деген сандар "3 523 785" деген сандармен ауыстырылсын;
"-12 607 169" деген сандар "-12 597 122" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 607 169" деген сандар "12 597 122" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"Әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;
меншікті облыстық бюджетке - 100%;" деген абзац келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Исатай, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;
Қызылқоға және Мақат аудандарына – 70%;
Индер, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке - 100%;"
9-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение IХ сессии областного маслихата V созыва от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 20 сентября 2013 года № 173-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 04 октября 2013 года № 2780. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30 января 2014 года № 213-V
Сноска. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 213-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2013-2015 годы, областной маслихат V созыва на очередной XVІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение IХ сессии областного маслихата от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2667, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "124 963 495" заменить цифрами "124 679 557";
цифры "58 293 409" заменить цифрами "57 950 451";
цифры "549 265" заменить цифрами "610 948";
цифры "2 663" заменить цифрами "0";
цифры "129 279 641" заменить цифрами "128 948 433";
цифры "4 823 598" заменить цифрами "4 822 461";
цифры "363 500" заменить цифрами "364 637";
цифры "3 467 425" заменить цифрами "3 505 785";
цифры "3 485 425" заменить цифрами "3 523 785";
цифры "-12 607 169" заменить цифрами "-12 597 122";
цифры "12 607 169" заменить цифрами "12 597 122";
в пункте 2:
абзац "по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам, городу Атырау – 50%;
собственно-областному бюджету – 100%;"
изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу:
Курмангазинскому, Исатайскому, Жылыойскому районам и городу  Атырау – 50%;
Кзылкогинскому и Макатскому районам – 70%;
Индерскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;"
в пункте 9:

"25. 1 1 120 001 "Облыс әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 5 849 000 теңге кассалық шығындары 1 1 120 002 "Ақпараттық жүйелер құру" бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын."
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Ә. Жұбанов) жүктелсін.

"25. Произведенные кассовые расходы по специфике 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 1 1 120 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима области" в сумме 5 849 000 тенге перенести на специфику 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 1 1 120 002 "Создание информационных систем."
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии (А. Жубанов).

253
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
9322004
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2723078
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
304715
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
126152
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
80553
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
228425
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
334517
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
677683
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
6322
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
666322
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
4174237
4
Емханалар
2646450
253
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
2646450
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2062321
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
524718
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
59411
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
465562
253
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
465562
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
441900
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 662
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1770445
253
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
914998
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

253
Управление здравоохранения области
9322004
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2723078
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
304715
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
126152
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
80553
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
228425
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
334517
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
677683
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
6322
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
666322
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
4174237
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
4
Поликлиники
2646450
253
Управление здравоохранения области
2646450
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2062321
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
524718
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
59411
5
Другие виды медицинской помощи
465562
253
Управление здравоохранения области
465562
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
441900
029
Областные базы спецмедснабжения
23 662
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1770445
253
Управление здравоохранения области
914998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения