V шақырылған облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 193-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2802 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 213-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 213-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың IХ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 90-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2667 рет санымен тіркелген 2013 жылғы 17 қаңтарда "Атырау" газетінде № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"124 679 557" деген сандар "119 013 971" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 950 451" деген сандар "52 867 580" деген сандармен ауыстырылсын;
"610 948" деген сандар "608 019" деген сандармен ауыстырылсын;
"66 118 158" деген сандар "65 538 372" деген сандармен ауыстырылсын;
"128 948 433" деген сандар "122 623 147" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 822 461" деген сандар "4 793 545" деген сандармен ауыстырылсын;
"364 637" деген сандар "393 553" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 505 785" деген сандар "4 194 401" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 523 785" деген сандар "4 212 401" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Атырау қаласына және Жылыой ауданына – 50%;" деген абзац келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы ауданына – 100%;
Индер ауданына – 100%;
Исатай ауданына – 100%;
Қызылқоға ауданына – 100%;
Мақат ауданына – 100%;
Махамбет ауданына – 100%;
Жылыой ауданына – 100%;
меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Атырау қаласына – 50%;"
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Исатай, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;
Қызылқоға және Мақат аудандарына – 70%;
Индер, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке - 100%;" деген абзац келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы ауданына – 50%;
Исатай ауданына – 50%;
Атырау қаласына – 55%;
Қызылқоға ауданына – 70%;
Мақат ауданына – 70%;
Махамбет ауданына - 75%;
Индер ауданына - 100%;
Жылыой ауданына 100%;
меншікті облыстық бюджетке - 100%;"
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение IХ сессии областного маслихата V созыва от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 09 декабря 2013 года № 193-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2013 года № 2802. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30 января 2014 года № 213-V
Сноска. Утратило силу - решением областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 213-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2013-2015 годы, областной маслихат V созыва на очередной XІX сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение IХ сессии областного маслихата от 12 декабря 2012 года № 90-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2667, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 5) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
цифры "124 679 557" заменить цифрами "119 013 971";
цифры "57 950 451" заменить цифрами "52 867 580";
цифры "610 948" заменить цифрами "608 019";
цифры "66 118 158" заменить цифрами "65 538 372";
цифры "128 948 433" заменить цифрами "122 623 147";
цифры "4 822 461" заменить цифрами "4 793 545";
цифры "364 637" заменить цифрами "393 553";
цифры "3 505 785" заменить цифрами "4 194 401";
цифры "3 523 785" заменить цифрами "4 212 401";
в пункте 2:
абзац "по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
Жылыойскому району и городу Атырау – 50%;"изложить в следующей редакции:
"по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому району – 100%;
Индерскому району – 100%;
Исатайскому району – 100%;
Кзылкогинскому району – 100%;
Макатскому району – 100%;
Махамбетскому району – 100%;
Жылыойскому району – 100%;
собственно-областному бюджету – 100%;
городу Атырау – 50%;"
абзац "по социальному налогу:
Курмангазинскому, Исатайскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;
Кзылкогинскому и Макатскому районам – 70%;
Индерскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;"
изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу:
Курмангазинскому району – 50%;
Исатайскому району – 50%;
городу Атырау – 55%;
Кзылкогинскому району – 70%;
Макатскому району – 70%;
Махамбетскому району - 75%;
Индерскому району – 100%;
Жылыойскому району – 100%;
собственно-областному бюджету – 100%;"
в пункте 8:

13 9 266 065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасының 612 "Квазимемлекеттік сектордың жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту" ерекшелігіне 365 000 000 теңге жылжытылсын."
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Ә. Жұбанов) жүктелсін.

на специфику 612 "Формирование и увеличение уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора" программы 13 9 266 065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" сумму 365 000 000 тенге."
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике, промышленности и развития предпринимательства. (А. Жубанов).

228425
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
334517
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
733973
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
6322
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
632401
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
4101592
4
Емханалар
2604299
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2604299
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
2016227
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
524718
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
63354
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
445662
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
445662
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
422000
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23662
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1417255
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
907070
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65473
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
5669
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
63400
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
35112
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
20930
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2570
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
713916
271
Облыстың құрылыс басқармасы
510185
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
484216
083
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
25969
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

228425
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
334517
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
733973
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
6322
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
632401
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
4101592
4
Поликлиники
2604299
253
Управление здравоохранения области
2604299
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2016227
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
524718
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
63354
5
Другие виды медицинской помощи
445662
253
Управление здравоохранения области
445662
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
422000
029
Областные базы спецмедснабжения
23662
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1417255
253
Управление здравоохранения области
907070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
65473
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
5669
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
63400
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
35112
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
20930
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2570
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
713916
271
Управление строительства области
510185
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
484216
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
25969
06
Социальная помощь и социальное обеспечение