2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 желтоқсандағы № 194-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 желтоқсанда № 2832 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 367-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 13.03.2015 № 367-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет жобасын қарап, облыстық мәслихат ХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиiсiнше 12және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2014 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
кірістер – 138 457 773 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57 189 125 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 583 729 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 701 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 79 682 218 мың теңге;
2) шығындар – 149 531 956 мың теңге;
3) таза бюджеттік  несиелендіру – 2 233 886 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 3 162 448 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 928 562 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –    5 536 320 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 555 288 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 18 968 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 844 389 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 18 844 389 мың теңге:
қарыздар түсімі - 2 855 448 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 889 894 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 878 835 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 211-V; 10.04.2014 № 236-V; 11.07.2014 №  288-V; 10.10.2014 № 323-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Атырау қаласы мен аудандар бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2014 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Атырау қаласына және Жылыой ауданына – 50%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Атырау қаласына – 50%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталатын:
меншікті облыстық бюджетке – 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталмайтыннан:
меншікті облыстық бюджетке – 100%;
әлеуметтік салық бойынша:
Исатай ауданына – 100%;
Қызылқоға ауданына – 100%;
Жылыой ауданына - 90%;
Атырау қаласына – 69%;
меншікті облыстық бюджетке - 100%.

Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы
Решение областного маслихата Атырауской области от 09 декабря 2013 года № 194-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 декабря 2013 года № 2832. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13 марта 2015 года № 367-V
Сноска. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13.03.2015 № 367-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом области проект областного бюджета на 2014-2016 годы, областной маслихат на XIX сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 138 457 773 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 57 189 125 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 583 729 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2 701 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 79 682 218 тысяч тенге;
2) затраты – 149 531 956 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 233 886 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 162 448 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 928 562 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 536 320 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 555 288 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 18 968 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -18 844 389 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  18 844 389 тысяч тенге:
поступление займов – 2 855 448 тысяч тенге;
погашение займов – 889 894 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 16 878 835 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 изменениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 211-V; от 10.04.2014 № 236-V; от 10.10.2014 № 323-V; от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить на 2014 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджеты районов и города Атырау в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кызылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
городу Атырау и Жылыойскому району – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кызылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
городу Атырау – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету – 100%;
по социальному налогу:
по социальному налогу:
Исатайскому району – 100%;
Кзылкогинскому району – 100%;
Жылыойскому району – 90%;
городу Атырау – 69%;
собственно-областному бюджету – 100%.

Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 11.07.2014 № 288-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Тиісті бюджеттің кірісіне:
бірыңғай бюджеттік сыныптаманың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша - бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар жөніндегі берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың бұрын Жол қорына түсіп келген аударымдары;
"Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" коды бойынша – бұрын Жол қорына түсіп келген бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндірушілер көтерме саудада сататын, өзі өндіретін дизель отыны" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсіп келген дизель отынынан алынатын алым бойынша берешек есептелетін болып белгіленсін.
4. Жұмыс берушiлер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 процентi шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне жатқызылады.
5. Аудан және қала бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2014 жылға арналған көлемдері 44 428 893 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жылыой ауданынан – 4 650 731 мың теңге;
Атырау қаласынан - 39 778 162 мың теңге болып белгіленсін.
6. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерлері 2014 жылға 8 594 916 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы – 2 837 072 мың теңге;
Индер ауданы – 1 996 310 мың теңге;
Исатай ауданы – 807 234 мың теңге;
Қызылқоға ауданы – 1 742 169 мың теңге;
Мақат ауданы – 259 018 мың теңге;
Махамбет ауданы – 953 113 мың теңге болып белгіленсін.
7. 2014 жылы 1 қаңтардан бастап әскери қызметшілерге (мерзімді қызметтегі әскери қызметшілерден басқа), сондай-ақ ішкі істер органдарының жедел-іздестіру, тергеу және саптық бөлімшелерінің қызметкерлеріне тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтер көрсету шығыстарын төлеу үшін ақшалай өтемақының айлық мөлшері 3 739 теңге сомасында белгіленсін.
8. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:

Сноска. Пункт 2 изменениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 11.07.2014 № 288-V; от 28.11.2014 №  334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
3. Установить, что в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд.
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.
4. Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Установить на 2014 год объемы бюджетных изъятий из районных и городского бюджетов в областной бюджет в сумме 44 428 893 тысяч тенге, в том числе:
Жылыойского района – 4 650 731 тысяч тенге;
города Атырау – 39 778 162 тысяч тенге.
6. Установить на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты, в сумме 8 594 916 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району – 2 837 072 тысяч тенге;
Индерскому району – 1 996 310 тысяч тенге;
Исатайскому району – 807 234 тысяч тенге;
Кызылкугинскому району – 1 742 169 тысяч тенге;
Макатскому району – 259 018 тысяч тенге;
Махамбетскому району – 953 113 тысяч тенге.
7. Установить с 1 января 2014 года месячный размер денежной компенсации военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы), а также сотрудникам оперативно-розыскных, следственных и строевых подразделений органов внутренних дел для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальные услуги в сумме 3 739 тенге.
8. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 2 254 476 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге - 231 780 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 96 479 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 52 739 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға – 200 000 мың теңге;
дәрілік заттар, вакциналар және басқа иммунды биологиялық препараттарды сатып алуға – 2 175 978 мың теңге;
кепілді тегін медициналық көмек мөлшерін қамтамасыз ету және ұлғайтуға – 7 518 892 мың теңге;
жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 684 703 мың теңге;
әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 8 343 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 21 600 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 10 881 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 1 446 298 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 17 952 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға – 88 020 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға – 4 574 мың теңге;
жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға – 0 мың теңге;

2 254 476 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
231 780 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
96 479 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
52 739 тысяч тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
200 000 тысяч тенге - на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования;
2 175 978 тысяч тенге - на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов;
7 518 892 тысяч тенге - на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;
684 703 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
8 343 тысяч тенге - на введение стандартов социальных услуг;
123 427 тысяч тенге - на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
3 336 тысяч тенге - на обеспечение безопасности дорожного движения;
868 629 тысяч тенге - на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020".
Распределение сумм целевых текущих трансфертов с первого по четвертый абзацы включительно данного пункта районным бюджетам и бюджету города Атырау определяется на основании решения местного исполнительного органа.
21 600 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
10 881 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
1 446 298 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
17 952 тысяч тенге - на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования;
88 020 тысяч тенге - на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования;
4 574 тысяч тенге - на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
0 тысяч тенге - на поддержку использования возобновляемых источников энергии;

көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 2 500 000 мың теңге;
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға – 123 427 мың теңге;
автокөлік жолдарында қауіпсіздікті қамтамасыз ету – 3 336 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 868 629 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге – 201 602 мың теңге.
Осы тармақтағы бірінші мен төртіншіні қоса алғандағы абзацтардағы ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне бөлу жергілікті атқарушы органының шешімінің негізінде айқындалады.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 10.04.2014 № 236-V; 11.07.2014 № 288-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте "Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде келесідей көлемде:
бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері - 616 234 мың теңге;
бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері - 62 166 мың теңге;
кәсіпкерлікке микрокредит беруге республикалық бюджеттен - 112 778 мың теңге;
жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық ставканы субсидиялауға – 47 000 мың теңге;
жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге – 10 000 мың теңге;
ағымдағы жайластыруға – 220 739 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 211-V; 11.07.2014 № 288-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемде:
облыстың ауылдық елді мекендерінің сумен қамту және су бұру жүйесінің нысандарын салу және қайта жаңғыртуға – 2 713 244 мың теңге;
білім беру нысандарын салу және қайта жаңғыртуға – 3 136 286 мың теңге;
облыстың елді мекендерін газдандыруға – 1 141 100 мың теңге;
облыстық маңызы бар "Индер-Қарабау-Миялы-Сағыз" автокөлік жолын қайта жаңғыртуға – 2 500 000 мың теңге;
денсаулық сақтау объектісін салуға – 114 206 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 92 913 мың теңге;

2 500 000 тысяч тенге - на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
201 602 тысяч тенге - на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
Сноска. Пункт 8 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 10.04.2014 № 236-V; от 11.07.2014 № 288-V; от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год в рамках "Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы" предусмотрены:
616 234 тысяч тенге - целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов;
62 166 тысяч тенге - целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов;
112 778 тысяч тенге - кредиты из республиканского бюджета для микрокредитования предпринимательства.
Учесть, что целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
47 000 тысяч тенге – на субсидирование процентной ставки по кредитам банков для реализации проектов;
10 000 тысяч тенге – на предоставление грантов на развитие новых производств;
220 739 тысяч тенге – на текущее обустройство.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 211-V; от 11.07.2014 № 288-V; от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
2 713 244 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах области;
3 136 286 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
1 141 100 тысяч тенге – на газификацию населенных пунктов области;
2 500 000 тысяч тенге – на реконструкцию автомобильной дороги областного значения "Индер–Карабау-Миялы–Сагиз";
248 662 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов электроснабжения города Атырау и Атырауской области;
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие районным бюджетам и бюджету города Атырау определяется на основании решения местного исполнительного органа.
114 206 тысяч тенге - на строительство объекта здравоохранения;
92 913 тысяч тенге - на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020";

Қазақстан мен Ресей арасындағы ХІ өңіраралық ынтымақтастық форумының шеңберінде жобаны іске асыруға – 929 492 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 648 993 мың теңге;
Атырау облысы мен Атырау қаласындағы электрмен жабдықтау нысандарының құрылысы және қайта жаңғыртуға – 248 662 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Нысаналы даму трансферттердің сомаларын Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне бөлу жергілікті атқарушы органының шешімінің негізінде айқындалады.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 10.04.2014 № 236-V; 11.07.2014 №  288-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасында "Қол жетімді тұрғын үй - 2020" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде 5 753 097 мың теңге сомасында, оның ішінде:
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кезекте тұрғандар үшін – 1 431 452 мың теңге;
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға жас жанұялар үшін –  622 930 мың теңге;
инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға 2 306 660 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері;
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беруге – 1 392 055 мың теңге көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 10.04.2014 № 236-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде:
ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге - 1 189 632 мың теңге бюджеттік кредиттер;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 148 215 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 11.07.2014 № 288-V; 10.10.2014 № 323-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға - 160 983 мың теңге сомасында бюджеттiк кредит беру көзделгенi ескерiлсiн.
14. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне:
балаларды тасымалдау үшін автокөлік сатып алуға – 30 187 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға – 178 088 мың теңге;

929 492 тысяч тенге - на реализацию проекта в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России;
648 993 тысяч тенге - на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 10.04.2014 № 236-V; от 11.07.2014 № 288-V; от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
11. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и кредиты из республиканского бюджета в рамках Программы "Доступное жилье – 2020" в сумме 5 753 097 тысяч тенге, в том числе:
целевые трансферты на развитие:
1 431 452 тысяч тенге – строительство и (или) приобретение жилья для очередников;
622 930 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья для молодых семей;
2 306 660 тысяч тенге – на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
кредиты:
1 392 055 тысяч тенге - на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением областного маслихата Атырауской области от 10.04.2014 № 236-V; от 28.11.2014 №  334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
12. Учесть, что в областном бюджете в рамках "Дорожной карты занятости 2020" на 2014 год предусмотрены:
1 189 632 тысяч тенге - кредиты на содействие развитию предпринимательства на селе;
148 215 тысяч тенге – целевые текущие трансферты на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 11.07.2014 № 288-V; от 10.10.2014 № 323-V; от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
13. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены кредиты в сумме – 160 983 тысяч тенге кредиты местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
14. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов и бюджету города Атырау в следующих размерах:
1 204 324 тысяч тенге - на обеспечение горячим питанием учащихся детей из малообеспеченных семей и детей с 1 по 4 классы;
34 901 тысяч тенге – на разработку проекта детальной планировки населенных пунктов;
30 187 тысяч тенге – на приобретение автотранспорта для перевоза детей;
178 088 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений образования;

Индер ауданы Елтай селолық округіндегі "Жас өркен" мектеп жанындағы лагерінің ғимараттарын күрделі жөндеуге – 13 815 мың теңге;
сумен қамту және су бұру жүйелерін күрделі жөндеуге – 6 040 мың теңге;
Қиғаш өзені арқылы паром өткелін сатып алуға – 38 000 мың теңге;
қысқы кезеңге дайындалу жұмыстарына - 229 287 мың теңге;
Исатай ауданы Тұшықұдық селолық округіндегі мәдениет үйін күрделі жөндеуге арналған жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және күрделі жөндеуге – 24 000 мың теңге;
мәдениет нысанын материалдық-техникалық жабдықтауға – 6 880 мың теңге;
мемлекеттік саяси қызметшілер мен "А" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің жалақысын өсіруге – 12 955 мың теңге;
елді-мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 2 571 780 мың теңге;
Қазақстан Республикасы мәслихаттарының 20 жылдығына орай семинар өткізу үшін полиграфиялық өнімдер сатып алуға – 2 750 мың теңге;
бюджеттік есеп бағдарламалық өнім алуға және ұстауға - 51 696 мың теңге;
аз қамтылған отбасыларының оқушы балаларын және 1 мен 4 сыныптардағы балаларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 1 204 324 мың теңге;
елді мекендердің егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын жасауға - 34 901 мың теңге;
Құрманғазы аудандық ауылдық округ аппараттары мен мектептеріне интернет желісін қондыруға және ұстауға – 10 968 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеуге – 236 304 мың теңге;
білім беру мекемелерінде өрттік дабыл қаққыш орнатуға – 50 114 мың теңге;
азаматтардың жекелеген топтарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 20 000 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 193 972 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 26 300 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 70 287 мың теңге;
әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 14 554 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдарға қатысушыларға, қаза тапқандардың отбасыларына коммуналдық шығындарын өтеуге – 6 750 мың теңге;
Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне пәтер сатып алып беруге – 20 000 мың теңге;
мәдениет ұйымдарында өрттік дабыл қаққыш орнатуға – 2 723 мың теңге;
елді мекендерді сумен қамту үшін – 10 000 мың теңге;
Құрманғазы ауданын абаттандыруға – 2 240 мың теңге;
жалпы білім беретін білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге - 338 238 мың теңге;

13 815 тысяч тенге – на капитальный ремонт зданий пришкольного лагеря "Жас оркен" сельского округа Елтай Индерского района;
6 040 тысяч тенге – на капитальный ремонт систем водоснабжения и водоотведения;
38 000 тысяч тенге – на приобретение паромной переправы через реку Кигач;
229 787 тысяч тенге – на подготовку к зимнему периоду;
24 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта и на капитальный ремонт дома культуры сельского округа Тушыкудык Исатайского района;
6 880 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение объекта культуры;
12 955 тысяч тенге – на увеличение заработной платы государственных политических служащих и административных государственных служащих корпуса "А";
2 571 780 тысяч тенге - на капитальный ремонт улиц населенных пунктов и автомобильных дорог районного значения;
10 968 тысяч тенге - на установку и содержание интернет сети аппаратам сельских округов и школам Курмангазинского района;
236 304 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов образования;
50 114 тысяч тенге – на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования;
20 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
193 972 тысяч тенге - на приобретение специальной техники для жилищно-коммунального хозяйства;
26 300 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений культуры;
70 287 тысяч тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы;
14 554 тысяч тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
2 750 тысяч тенге - на приобретение полиграфической продукции для проведение семинара в связи с 20 летием маслихатов Республики Казахстан;
51 696 тысяч тенге - на приобретение и содержание программного продукта бюджетного учета;
6 750 тысяч тенге - на возмещение коммунальных расходов участников и инвалидов Великой Отечественной Войны, вдовам воинов погибших в Великой Отечественной Войне и участникам войны в Афганистане и семьям погибших;
20 000 тысяч тенге – на приобретение квартир ветеранам Великой Отечественной Войны;
2 723 тысяч тенге – на установку пожарной сигнализации в организациях культуры;
10 000 тысяч тенге - на водообеспечение населенных пунктов;
2 240 тысяч тенге - на благоустройство Курмангазинского района;
338 238 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;

үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 6 087 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттыруға кеткен мұғалімдерді алмастырған мұғалімдерге еңбекақы төлеуге – 66 365 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттыруға кеткен мұғалімдердің іс-сапар шығындарына - 8 800 мың теңге;
аудандық бюджеттердің кіріс бөлімінің орындалмауына байланысты шығыстарын қаржыландыруға - 50 000 мың теңге.
Ескерту. 14-тармаққа өзгерістер мен толықтырулар енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 211-V; 10.04.2014 № 236-V; 11.07.2014 № 288-V; 10.10.2014 № 323-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
15. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте:
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 3 489 177 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 4 045 426 мың теңге;
тұрғын-үй құрылысы үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға – 90 133 мың теңге;
абаттандыру нысандарын дамытуға – 99 213 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 3 794 мың теңге;
білім беру нысанының құрылысын салуға жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 110 мың теңге;
Махамбет ауданы Алмалы селолық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының құрылысына – 26 353 мың теңге;
Құрманғазы ауданындағы 3 (үш) жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауға – 3 000 мың теңге;
Индер ауданы Елтай селосындағы "Жас-Өркен" балалар лагерінің кіріс газ желісі мен жылу қазандығының қондырғысының құрылысы мен жылу жүйесін қондыруға – 14 302 мың теңге;
Исатай ауданындағы Манаш котлованын тереңдете отырып Ақай каналы дамбысының жанын күшейтуге жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауға және қайта жаңғыртуға – 4 000 мың теңге;
Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округіне әкімшілік ғимарат салу үшін жобалық-сметалық құжаттамасының байламын жасақтауға және құрылысына – 0 мың теңге;
Махамбет ауданының су бұрғыш каналы үшін 2 шлюз құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға – 3 600 мың теңге Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері көзделсін.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 211-V; 10.04.2014 № 236-V; 11.07.2014 №  288-V; 10.10.2014 № 323-V; 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

6 087 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
66 365 тысяч тенге - на выплату заработной платы учителям, заменяющих учителей, которые проходят повышение квалификации по трехуровневой системе;
8 800 тысяч тенге - на командировочные расходы учителям которые проходят повышение квалификации по трехуровневой системе;
50 000 тысяч тенге – на финансирование расходов районных бюджетов в связи с невыполнением доходной части.
Сноска. Пункт 14 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 211-V; от 10.04.2014 № 236-V; от 11.07.2014 № 288-V; от 10.10.2014 № 323-V; от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
15. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие районным бюджетам и бюджету города Атырау в следующих размерах:
3 489 177 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения;
4 045 426 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
90 133 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры и на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительства;
3 794 тысяч тенге - на развитие коммунального хозяйства;
110 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство объекта образования;
26 353 тысяч тенге – на строительство административного здания аппарата акима Алмалинского сельского округа Махамбетского района;
99 213 тысяч тенге – на развитие объектов благоустройства.
3 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительства 3 (трех) пешеходных переходов Курмангазинского района;
14 302 тысяч тенге - на строительство подводящих газопроводных линий, строительство автономной котельной и установка системы отопления детского лагеря "Жас-Оркен" в селе Елтай Индерского района;
4 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и реконструкция уселения бровки дамбы канала Акай с углублением котлована Манаш Исатайского района;
0 тысяч тенге - на привязку проектно-сметной документации и строительство административного здания аппарата акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района;
3 600 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документаций строительства 2 шлюзов для водоотводного канала в Махамбетском районе;
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 211-V; 10.04.2014 № 236-V; 11.07.2014 № 288-V; от 10.10.2014323-V; от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).

16. 2014 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 106 135 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 30.01.2014 № 211-V; 11.07.2014 № 288-V; 10.10.2014 № 323-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
17. Облыстық бюджетте 2014 жылға жергілікті атқарушы органдар қарызын өтеу үшін 931 136 мың теңге қаралсын.
Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 28.11.2014 № 334-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2014 жылдың 31 желтоқсанға жергілікті атқарушы органдар лимитіндегі борышы 11 500 404 мың теңге сомасында белгіленсін.
19. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
20. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (А. Жұбанов) жүктелсін.
21. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.

16. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 106 135 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Атырауской области от 30.01.2014 № 211-V; 11.07.2014 № 288-V; от 10.10.2014323-V; от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
17. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год 931 136 тысяч тенге для погашения и обслуживания долга местного исполнительного органа.
Сноска. Пункт 17 с изменением, внесенным решением областного маслихата Атырауской области от 28.11.2014 № 334-V (вводится в действие с 01.01.2014).
18. Установить лимит долга местных исполнительных органов на 31 декабря 2014 года в размере 11 500 404 тысяч тенге.
19. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
20. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике, промышленности и развития предпринимательства (А. Жубанов).
21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.

22. 8 1 271 016 "Мәдениет объектілерін дамыту" бағдарламасының 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігі бойынша жұмсалған 570 254 014 теңге кассалық шығындары 13 9 271 048 "Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының ХІ форумының шеңберінде жобаларды іске асыру" бағдарламасының 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігіне жылжытылсын.

22. Произведенные кассовые расходы по специфике 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 8 1 271 016 "Развитие объектов культуры" в сумме 570 254 014 тенге перенести на специфику 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 13 9 271 048 "Реализация проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России.

Ескерту. Шешім 22-тармақпен толықтырылды - Атырау облыстық мәслихатының 10.04.2014 № 236-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
23. 10 9 255 028 "Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету" бағдарламасының 153 "Көлiктiк қызмет көрсетулерге ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 1 214 699 теңге 10 тиын кассалық шығындары 10 9 719 028 "Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер" бағдарламасының 153 "Көлiктiк қызмет көрсетулерге ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 22 в соответствии с решением областного маслихата Атырауской области от 10.04.2014 № 236-V (вводится в действие с 01.01.2014).
23. Произведенные кассовые расходы по специфике 153 "Оплата транспортных услуг" программы 10 9 255 028 "Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения" в сумме 1 214 699 тенге 10 тиын перенести на специфику 153 "Оплата транспортных услуг" программы 10 9 719 028 "Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения".

Ескерту. Шешім 23-тармақпен толықтырылды - Атырау облыстық мәслихатының 11.07.2014 № 288-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24. 16 1 257 018 "Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару" бағдарламасының 714 "Бюджет кредиттерінің пайдаланылмаған сомаларын қайтару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 611 000 теңге кассалық шығындары 16 1 257 015 "Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу" бағдарламасының 711 "Жоғары тұрған бюджеттің алдында негізгі борышты өтеу" ерекшелігіне жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 23 в соответствии с решением областного маслихата Атырауской области от 11.07.2014 № 288-V (вводится в действие с 01.01.2014).
24. Произведенные кассовые расходы по специфике 714 "Возврат не использованных сумм бюджетных кредитов" программы 16 1 257 018 "Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета" в сумме 611 000 тенге перенести на специфику 711 "Погашение основного долга перед вышестоящим бюджетом" программы 16 1 257 015 "Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом".

21600
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10881
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
215832
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
116545
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82846
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1793
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8343
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8659
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8154
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6750
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14821
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14821
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
47893
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
46679
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1214
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16504650
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8658606
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
13790
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13790
261
Облыстың білім басқармасы
86254
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86254
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
51479
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

21600
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10881
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
215832
256
Управление координации занятости и социальных программ области
116545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82846
007
Капитальные расходы государственного органа
1793
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8343
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8659
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8154
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6750
263
Управление внутренней политики области
36573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14821
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
14821
298
Управление государственной инспекции труда области
47893
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
46679
003
Капитальные расходы государственного органа
1214
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16504650
1
Жилищное хозяйство
8658606
256
Управление координации занятости и социальных программ области
13790
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13790
261
Управление образования области
86254
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
86254
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
51479
021
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

55671
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
123778
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
9264
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
100807
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
20943
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
144
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
28112
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
201602
719
Облыстық ветеринария басқармасы
15996
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8356
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
5140
2
Су шаруашылығы
236898
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
236898
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
236898
3
Орман шаруашылығы
91009
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
91009
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
86009
006
Жануарлар дүниесін қорғау
5000
5
Қоршаған ортаны қорғау
188700
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
175700
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53285
008
Қоршаған ортаны қорғау жөнінде іс-шаралар өткізу
90415
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13000
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
13000
6
Жер қатынастары
24400
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
24400
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

55671
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
123778
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
9264
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
100807
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
20943
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
144
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
28112
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
201602
719
Управление ветеринарии области
15996
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8356
003
Капитальные расходы государственного органа
2500
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
5140
2
Водное хозяйство
236898
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
236898
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
236898
3
Лесное хозяйство
91009
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
91009
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
86009
006
Охрана животного мира
5000
5
Охрана окружающей среды
188700
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
175700
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей  среды на местном уровне
53285
008
Проведение мероприятий по охране окружающей среды
90415
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32000
271
Управление строительства области
13000
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
13000
6
Земельные отношения
24400
251
Управление земельных отношений области
24400
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области

1100706
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38982
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
38982
261
Облыстың білім басқармасы
57073
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
57073
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1047926
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66620
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1077
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
52800
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9951
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
757131
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
62730
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
38817
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1800
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
439653
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
439653
269
Облыстың дін істері басқармасы
171565
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68181
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9500
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
93464
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2084532
048
Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының ХІ форумының шеңберінде жобаларды іске асыру
1802794
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

1100706
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
38982
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
38982
261
Управление образования области
57073
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
57073
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1047926
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
66620
003
Капитальные расходы государственного органа
1077
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
52800
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
9951
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
757131
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
62730
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020
38817
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1800
038
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
57000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
439653
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
439653
269
Управление по делам религий области
171565
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
68181
003
Капитальные расходы государственного органа
420
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9500
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
93464
271
Управление строительства области
2084532
048
Реализация проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России
1802794
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020 года"

005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
212193
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
61781
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
79545
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
879
3
Мамандандырылған медициналық көмек
2916973
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2916973
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2548640
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
78445
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
62626
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
227262
4
Емханалар
980504
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
980504
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
103876
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
803452
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
73176
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
556205
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
556205
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық  көмек көрсету және санитарлық авиация
531961
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24244
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
677931
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
677931
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67533
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1761
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
71388
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25571
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
21335
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
490343
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
212193
006
Услуги по охране материнства и детства
61781
007
Пропаганда здорового образа жизни
79545
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
879
3
Специализированная медицинская помощь
2916973
253
Управление здравоохранения области
2916973
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2548640
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
78445
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
62626
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
227262
4
Поликлиники
980504
253
Управление здравоохранения области
980504
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
103876
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
803452
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
73176
5
Другие виды медицинской помощи
556205
253
Управление здравоохранения области
556205
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
531961
029
Областные базы спецмедснабжения
24244
9
Прочие услуги в области здравоохранения
677931
253
Управление здравоохранения области
677931
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
67533
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1761
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
71388
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25571
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21335
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
490343
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 187 500
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
3 187 500
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
147500
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
147500
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
147500
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
147500
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
-18000
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
18000
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
18000
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
18000
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
18000
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2905300
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2905300
Облыстық мәслихаттың ХІХ
сессиясының 2013 жылғы 9
желтоқсандағы № 194-V
шешіміне 4-қосымша
2014 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде
секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетiлетiн медициналық көмектi қоспағанда, халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектiлерiнен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Республикалық бюджет қаражаты есебiнен көрсетiлетiн және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектiлерi көрсететiн медициналық көмектi қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жiберу бойынша денсаулық сақтау субъектiлерiнiң стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуi
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндiру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Республикалық бюджет қаражаты есебiнен көрсетiлетiн және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектiлерi көрсететiн медициналық көмектi қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзелiс және мiнез-құлқының өрескел бұзылуынан, оның iшiнде психикаға белсендi әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетiспеушiлiгi бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитетi жеткiлiксiз науқастарды, сондай-ақ бүйрегiн транспланттаудан кейiнгi науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық науқастарға тегiн медициналық көмектiң кепiлдiк берiлген көлемi шеңберiнде медициналық көмек көрсету
Аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектiлерiнiң тегiн медициналық көмектiң кепiлдiк берiлген көлемi шеңберiнде халыққа медициналық көмек көрсетуi
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрiлiк заттармен және балаларға арналған және емдiк тағамдардың арнаулы өнiмдерiмен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудiң амбулаториялық деңгейiнде жеңiлдiктi жағдайда дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргiзу үшiн вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жiтi миокард инфарктi бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейiн жеткiзудi ұйымдастыру
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
__________________________

271
Управление строительства области
3 187 500
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
3 187 500
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Погашение бюджетных кредитов
147500
5
Погашение бюджетных кредитов
147500
01
Погашение бюджетных кредитов
147500
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
147500
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
-18000
Приобретение финансовых активов
0
Класс
Сумма (тысяч тенге)
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Поступления от продажи финансовых активов государства
18000
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
18000
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
18000
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
18000
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
V. Дефицит (профицит) бюджета
-3451395
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
3451395
Приложение 4 к решению ХIХ
сессии областного маслихата от
9 декабря 2013 года № 194-V
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и субъектами здравоохранения районного значения и села
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и субъектами здравоохранения районного значения и села
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Услуги по охране материнства и детства
________________________________