Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 263 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 4 шілдедегі № 703 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде № 2747 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабын және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 263 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) (2012 жылғы 21 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-155 болып тіркелген, облыстық "Атырау" газетінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 24 (19408) санында жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
Қаулының 1 қосымшасының 18 және 21 тармақтары келесі редакцияда жазылсын:
"18. Балықшы ауылдық округі
21. Жұмыскер ауылдық округі", әрі қарай мәтін бойынша.
2. "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Атырау қалалық әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Қарабаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С. Айдарбеков

О внесении изменений в постановление акимата города Атырау от 15 февраля 2012 года № 263 "Об организации общественных работ"
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 4 июля 2013 года № 703. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июля 2013 года № 2747
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Атырау от 15 февраля 2012 года № 263 "Об организации общественных работ" (далее - Постановление) (зарегистрированное 21 февраля 2012 года в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-155, опубликованное 28 февраля 2012 года в областной газете "Прикаспийская коммуна" за № 24 (19342)) следующее изменения:
пункты 18 и 21 приложения 1 Постановления изложить в следующей редакции:
"18. Балыкшинский сельский округ
21. Жумыскерский сельский округ", далее по тексту.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Атырау" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсах акимата города Атырау.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Карабаеву А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Айдарбеков С.