Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 130 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде № 2757 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 ақпандағы № 179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2675 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"55 652 727" деген сандар "57 285 005" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 605 352" деген сандар "8 805 926" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"58 676 374" деген сандар "60 263 652" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 1 тармақтың 3) тармақшасында:
"70 000" деген сандар "155 000" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 1 тармақтың 4) тармақшасында:
"- 3 093 647" деген сандар "- 3 133 647" деген сандармен ауыстырылсын;
5) 1 тармақтың 5) тармақшасында:
"3 093 647" деген сандар "3 133 647" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 610 000" деген сандар "2 650 000" деген сандармен ауыстырылсын;
6) 7 тармақта:
"900 763" деген сандар "1 153 483" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 780" деген сандар "49 024" деген сандармен ауыстырылсын;
7) 11 тармақта:
"552 000" деген сандар "612 000 " деген сандармен ауыстырылсын;
8) келесі мазмұндағы 18, 19, 20 тармақтармен толықтырылсын:
"18. 2013 жылға арналған қалалық бюджет құрамында жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға - 12 743 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение городского Маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 12 июля 2013 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июля 2013 года № 2757. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03 февраля 2014 года № 179
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03.02.2014 № 179.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2675, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "55 652 727" заменить цифрами "57 285 005";
цифры "8 605 352" заменить цифрами "8 805 926";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "58 676 374" заменить цифрами "60 263 652";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "70 000" заменить цифрами "155 000";
4) в подпункте 4) пункта 1:
цифры "- 3 093 647" заменить цифрами "- 3 133 647";
5) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "3 093 647" заменить цифрами "3 133 647";
цифры "2 610 000" заменить цифрами "2 650 000";
6) в пункте 7:
цифры "900 763" заменить цифрами "1 153 483";
цифры "57 780" заменить цифрами "49 024";
7) в пункте 11:
цифры "552 000" заменить цифрами "612 000";
8) дополнить пунктами 18, 19, 20 следующего содержания:
"18.Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 12 743 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.

19. 2013 жылға арналған қалалық бюджет құрамында білім беру ұйымдарында өрттік дабыл қаққыш орнатуға – 18 410 мың теңге көлемінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферті көзделгені ескерілсін.
20. 12.1.458.023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелік бойынша 35 900 000 теңге, 168 "Сатып алынатын тауарлар, қызмет көрсетулер мен жұмыстар бойынша ҚҚС сомасын өнім берушіге аудару" ерекшелік бойынша 77 756 251 теңге 48 тиын және 422 "Жолдарды күрделі жөндеу" ерекшелік бойынша 623 568 758 теңге 92 тиын жұмсалған кассалық шығындары 12.1.458.045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бағдарламасының тиісінше 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу", 168 "Сатып алынатын тауарлар, қызмет көрсетулер мен жұмыстар бойынша ҚҚС сомасын өнім берушіге аудару", 422 "Жолдарды күрделі жөндеу" ерекшеліктеріне жылжытылсын".

19. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 18 410 тысяч тенге на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования.
20. Произвести передвижку кассовых расходов, произведенных по программе 12.1.458.023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" по специфике 159 " Оплата прочих услуг и работ" 35 900 000 тенге, по специфике 168 "Перечисление поставщику суммы НДС, по приобретаемым товарам, услугам и работам" 77 756 251 тенге 48 тиын и по специфике 422 "Капитальный ремонт дорог" 623 568 758 тенге 92 тиына соответственно на специфики 159 "Оплата прочих услуг и работ", 168 "Перечисление поставщику суммы НДС, по приобретаемым товарам, услугам и работам" и 422 "Капитальный ремонт дорог" программы 12.1.458.045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов".

2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
4. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне еніп, 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХV сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық Мәслихатының

2. Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета (С. Ерубаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХV сессии, секретарь
городского маслихата                       Б. Казиманов
Приложение к решению
Атырауского городского Маслихата