Атырау қалалық Мәслихаты депутаттығына № 2 және № 18 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 936 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 қыркүйекте № 2779 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 1350 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 26.12.2013 № 1350 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Атырау қалалық Мәслихаты депутаттығына № 2 және № 18 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Атырау қалалық әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімі аппаратының  басшысы Б. Құсниевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы            Ж. Қарағаев
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы (келісім бойынша)         А. Абдолов
12.09.2013 ж.
Қалалық әкiмдіктің

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов Атырауского городского Маслихата по избирательным округам № 2 и № 18
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области № 936 от 12 сентября 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 сентября 2013 года № 2779. Утратило силу - постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 26 декабря 2013 года № 1350
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 26.12.2013 № 1350.
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить по согласованию с Атырауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов Атырауского городского Маслихата по избирательным округам № 2 и № 18 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Атырау" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсах акимата города Атырау.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кусниева Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города                               Карагаев Ж.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауской городской
территориальной избирательной
комиссии (по согласованию)                       Абдолов А.
12.09.2013 г.
Приложение
к постановлению акимата города

2013 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 936 қаулысына қосымша
Атырау қалалық Мәслихаты депутаттығына № 2 және № 18 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Орналасқан жері
1
Дамбы селолық округi, Амангелдi селосы, Аманкелді Иманов көшесі, № 15 үй мекен-жайында орналасқан "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорнына қарасты Дамбы селолық Мәдениет үйi маңындағы стенд
2
Кеңөзек селолық округi, Тасқала селосы, Ерсұлтан Молдашев көшесiнде орналасқан № 24 үй мекен-жайында орналасқан "Айзере" дүкенi маңындағы стенд
3
Геолог селолық округі, Геолог селосы, 65А үй мекен-жайында орналасқан кітапхана ғимараты маңындағы стенд
4
Қайыршақты селолық округi, Томарлы селосы, Колхоз көшесiнде орналасқан № 2 үй, "Iңкәр" дүкенi маңындағы стенд

от 12 сентября 2013 год №
Места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов Атырауского городского Маслихата по избирательным округам № 2 и № 18
Место расположения
1
Стенд около Дамбинского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Дворец культуры имени Курмангазы", расположенного по адресу улица Аманкельды Иманова, дом № 15, села Амангельды, Дамбинского сельского округа
2
Стенд около магазина "Айзере", расположенного по адресу улица Ерсултана Молдашева, дом № 24, села Таскала, Кенозекского сельского округа
3
Стенд около здания библиотеки, расположенного по адресу дом № 65А, села Геолог, Геологского сельского округа
4
Стенд около магазина "Iңкәр", расположенного по адресу улица Колхозная, дом № 2, села Томарлы, Кайыршахтинского сельского округа