Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013 - 2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2811 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 ақпандағы № 179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 және 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2675 рет санымен тіркелген 2013 жылғы 24 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"58 056 498" деген сандар "56 254 079" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 717 164" деген сандар "8 550 261" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"61 035 145" деген сандар "59 232 726" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 2 тармақта:
"әлеуметтік салық – 50%" деген жол жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық – 55%";
4) 7 тармақта:
"3 600" деген сандар "1 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 427" деген сандар "44 162" деген сандармен ауыстырылсын;
"210 004" деген сандар "168 025" деген сандармен ауыстырылсын;         "49 024" деген сандар "25 295" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 894" деген сандар "3 433" деген сандармен ауыстырылсын;
5) 9 тармақта:
"45 669" деген сандар "42 816" деген сандармен ауыстырылсын;
6) 11 тармақта:
"552 000" деген сандар "515 000" деген сандармен ауыстырылсын;
7) 17 тармақта:
"1 689 556" деген сандар "1 683 958" деген сандармен ауыстырылсын;
8) 18 тармақта:
"12 743" деген сандар "12 266" деген сандармен ауыстырылсын;
9) 19 тармақта:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10 декабря 2013 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2013 года № 2811. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03 февраля 2014 года № 179
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03.02.2014 № 179.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2675, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "58 056 498" заменить цифрами "56 254 079";
цифры "8 717 164" заменить цифрами "8 550 261";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "61 035 145" заменить цифрами "59 232 726";
3) в пункте 2:
строку "по социальному налогу - 50 %" изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу - 55 %";
4) в пункте 7:
цифры "3 600" заменить цифрами "1 600";
цифры "50 427" заменить цифрами "44 162";
цифры "210 004" заменить цифрами "168 025";
цифры "49 024" заменить цифрами "25 295";
цифры "3 894" заменить цифрами "3 433";
5) в пункте 9:
цифры "45 669" заменить цифрами "42 816";
6) в пункте 11:
цифры "552 000" заменить цифрами "515 000";
7) в пункте 17:
цифры "1 689 556" заменить цифрами "1 683 958";
8) в пункте 18:
цифры "12 743" заменить цифрами "12 266";
9) в пункте 19:

"18 410" деген сандар "8 869" деген сандармен ауыстырылсын;
10) 21 тармақ алып тасталсын.
2. 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХ сессиясының төрағасы                    А. Бопылдықов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық Мәслихатының

цифры "18 410" заменить цифрами "8 869".
10) пункт 21 исключить.
2. Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХХ сессии                     А. Бопылдыков
Секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение 1 к решению
Атырауского городского Маслихата