Жылыой аудандық мәслихат депутаттығына № 6 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 493 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қазанда № 2782 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 582 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 13.11.2014 № 582 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулынының қосымшасына сәйкес, Жылыой аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Жылыой ауданы № 6 сайлау округі бойынша Жылыой аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. "Жылыой ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының Жылыой ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Жылыой ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә. Шәкіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           Ж. Ахметов
Келісілді:
Жылыой аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы                           З. Қалмұханова
24.09.2013 жыл
Жылыой ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 24 кыркүйектегі
№ 493 қаулысына қосымша
Жылыой аудандық мәслихат депутаттығына № 6 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орыны
Елді мекен
Орналасатын жер
1
Құлсары қаласы
"№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Жылыойского районного маслихата по избирательному округу № 6
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области № 493 от 24 сентября 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 09 октября 2013 года № 2782. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 13 ноября 2014 года № 582
Сноска. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 13.11.2014 № 582.
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жылыойского района Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жылыойской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Жылыойского районного маслихата по избирательному округу № 6 Жылыойского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жылыойского района" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсе акимата Жылыойского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жылыойского района Шакирова А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района       Ж. Ахметов
Согласовано:
Председатель Жылыойской районной
территориальной избирательной комиссии           З. Калмуханова
24.09.2013 г.
Приложение к постановлению
районного акимата № 493
от 24 сентября 2013 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Жылыойского районного маслихата по избирательному округу № 6
Населенный пункт
Место расположения
город Кульсары
Стенд на передней площади здания государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 13"