Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 13 қарашадағы № 585 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2806 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № 523 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 18.11.2014 № 523 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 238-бабының3-тармағына және V шақырылған аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 14 маусымдағы ХІІІ сессиясының № 13-7 "Бюджет қаражаты есебінен ауылдық жерде жұмыс істейтін және кемінде жиырма бес процент жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесіне келісім беру туралы" шешіміне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Өмірбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі міндетін атқарушы
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық мәслихаттың ХІІІ
сессиясының төрағасы
13 қараша 2013 жыл
Жылыой ауданы мәслихатының
хатшысы
13 қараша 2013 жыл
М. Ізбасов
Т.Майлыбаев
М. Кенғанов
Жылыой ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 13 қарашадағы № 585
қаулысына қосымша
Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары
1) күтiм жөнiндегi әлеуметтiк қызметкер;
2. Білім беру мамандарының лауазымдарының тізбесі:
1) директор;
2) директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары; жалпы білім беретін мектептердің директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары,
3) интернат, кітапхана меңгерушісі;
4) барлық мамандықтағы мұғалімдер, педагог-психолог, әлеуметтiк педагог, аға вожатый, интернат тәрбиешісі, тәрбиеші, үйірме жетекшісі, дене шынықтыру нұсқаушысы, көркемдік жетекші, музыкалық жетекші, кітапханашы, зертханашы, медициналық бике.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесі:
1) Клуб меңгерушісі;
2) әдіскер;
3) музыкалық жетекші;
4) кітапхана меңгерушісі;

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в сельской местности
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области от 13 ноября 2013 года № 585. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2013 года № 2806. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 18 ноября 2014 года № 523
Сноска. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 18.11.2014 № 523.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и решением XIІІ сессии районного маслихата V созыва от 14 июня 2013 года № 13-7 "О даче согласие к перечню должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в аульной (сельской) местности", акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Умирбаева Н. - заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района
СОГЛАСОВАНО:
Председатель ХІІІ сессии
маслихата Исатайского района
13 ноября 2013 года
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
13 ноября 2013 года
М.Ізбасов
Т.Майлыбаев
М.Кенганов
Приложение к постановлению
акимата Жылыойского района
от 13 ноября 2013 года № 585
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в сельской местности
1.Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу;
2.Перечень должностей специалистов образования:
1)директор;
2) заместитель директора по учебной части; заместитель директора средней по воспитательной части;
3) заведующий библиотекой, интернатом;
4) педагоги всех специальностей, социальный педагог, старший вожатый, педагог-психолог, воспитатель интерната, воспитатель, руководитель кружка, инструктор физической культуры, художественный руководитель, музыкальный руководитель, библиотекарь, лаборант, медицинская сестра.
3.Перечень должностей специалистов культуры:
1)заведующий клубом;
2)методист;
3)музыкальный руководитель;
4)заведующий библиотекой;

5) кітапханашы.

5)библиотекарь.