Махамбет аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 98 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 тамызда № 2762 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 17.01.2014 № 162 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2673 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 458 810" деген сандары "3 927 529" деген сандарымен ауыстырылсын;
"145 806" деген сандары "151 751" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 940 533" деген сандары "2 403 307" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 474 797" деген сандары "3 947 181" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "1 295 002" деген сандары "1 757 776" деген сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "56 320" деген сандары "52 548" деген сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "10 630" деген сандары "10 173" деген сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "182 947" деген сандары "24 006" деген сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы абзацтар алынып тасталсын;
он сегізінші абзацтағы "1 575" деген сандары "2 259" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацтағы "20 800" деген сандары "20 728" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацтағы "587 146" деген сандары "855 510" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацтағы "2 320" деген сандары "2 302" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацтағы "52 000" деген сандары "94 000" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзацтағы "14 000" деген сандары "13 216" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 16 июля 2013 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 01 августа 2013 года № 2762. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17 января 2014 года № 162
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17.01.2014 № 162.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2673, опубликовано 17 января 2013 года в районной газете "Жайық шұғыласы" за № 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 458 810" заменить цифрами "3 927 529";
цифры "145 806" заменить цифрами "151 751";
цифры "1 940 533" заменить цифрами "2 403 307";
в подпункте 2):
цифры "3 474 797" заменить цифрами "3 947 181";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "1 295 002" заменить цифрами "1 757 776";
в абзаце девятом цифры "56 320" заменить цифрами "52 548";
в абзаце десятом цифры "10 630" заменить цифрами "10 173";
в абзаце двенадцатом цифры "182 947" заменить цифрами "24 006";
исключить абзацы тринадцатый, четырнадцатый, пятнадцатый, шестнадцатый;
в абзаце восемьнадцатом цифры "1 575" заменить цифрами "2 259";
в абзаце двадцать пятом цифры "20 800" заменить цифрами "20 728";
в абзаце двадцать шестом цифры "587 146" заменить цифрами "855 510";
в абзаце двадцать седьмом цифры "2 320" заменить цифрами "2 302";
в абзаце двадцать восьмом цифры "52 000" заменить цифрами "94 000";
в абзаце двадцать девятом цифры "14 000" заменить цифрами "13 216";

отыз екінші абзацтағы "2 000" деген сандары "10 568" деген сандарымен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацтағы "13 260" деген сандары "14 610" деген сандарымен ауыстырылсын;
отыз төртінші абзац алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 8 505 мың теңге;";
"білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 72 354 мың теңге;";
"мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 9 832 мың теңге;";

в абзаце тридцать втором цифры "2 000" заменить цифрами "10 568";
в абзаце тридцать третьем цифры "13 260" заменить цифрами "14 610";
исключить абзац тридцать четвертый;
дополнить абзацами следующего содержания:
"8 505 тысяча тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;";
"72 354 тысяча тенге – на материально–техническое оснащение организации образования;";
"9 832 тысяча тенге – на материально–техническое оснащение организации культуры;";

"әлеуметтік маңызы бар объектілерге пандус жасатуға жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 2 650 мың теңге;";
"автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 241 500 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімге 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
13-сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                           А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 16 шілдедегі
кезектен тыс 13-сессиясының

"2 650 тысяча тенге – на разработку проектно–сметной документации на сооружение пандусов на социально значимых объектах;";
"241 500 тысяча тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог.".
2. Приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
13-сессии районного маслихата,
секретарь маслихата                        А. Курманбаев

6100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1184
006
Тұрғын үй көмегі
519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
18373
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29932
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5876
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14735
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 053
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
1244759
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
25656
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1650
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
24006
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
44 773
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
34 205
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
1 184
006
Оказание жилищной помощи
519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 373
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29 932
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 876
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 735
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
4 053
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 244 759
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25 656
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 650
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте  занятости 2020
24 006
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
042
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
44 773
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
34 205
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
10551
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7160
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
661
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10074
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7344
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30173
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30173
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13922
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13922
001
Жергілікті деңгейде құрылыс,сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11192
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
12
Көлік және коммуникация
242612
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1112
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
241500
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдары және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
241500
13
Басқалар
37158
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2944
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
10551
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7160
003
Капитальные расходы государственного органа
2730
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
661
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10074
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7344
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственного органа
2730
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30173
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30173
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13922
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13922
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11192
017
Капитальные расходы государственного органа
2730
12
Транспорт и коммуникации
242612
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1112
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
241500
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
241500
13
Прочие
37158
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24944
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"