Махамбет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 139 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2816 тіркелді. Күші жойылды - Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 17.01.2014 № 162 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2673 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"3766867" деген сандары "3636985" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1378140" деген сандары "1421882" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7078" деген сандары "9928" деген сандарымен ауыстырылсын;
"66995" деген сандары "14763" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2314694" деген сандары "2190412" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3786519" деген сандары "3656637" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3) таза бюджеттік несиелендіру - 10858 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 15579 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 4721 мың теңге;";
4) тармақшада:
"-48231" деген сандары "-43510" деген сандарымен ауыстырылсын:
5) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 43510 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 15579 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4721 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32652 мың теңге.".
2) 2 тармақта:
бірінші абзацтағы "1669163" деген сандары "1544881" деген сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "26196" деген сандары "23076" деген сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "3100" деген сандары "2473" деген сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "11196" деген сандары "9154" деген сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "8593" деген сандары "5970" деген сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "24944" деген сандары "23933" деген сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "19768" деген сандары "19707" деген сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "2144" деген сандары "1794" деген сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "84928" деген сандары "64928" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "677170" деген сандары "634555" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацтағы "10568" деген сандары "9280" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацтағы "75339" деген сандары "75195" деген сандарымен ауыстырылсын;
отызыншы абзац алынып тасталсын;
отыз бірінші абзацтағы "241500" деген сандары "193749" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12 декабря 2013 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 декабря 2013 года № 2816. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17 января 2014 года № 162
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 17.01.2014 № 162.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 56 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2673, опубликовано 17 января 2013 года в районной газете "Жайық шұғыласы" за № 3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3766867" заменить цифрами "3636985";
цифры "1378140" заменить цифрами "1421882";
цифры "7078" заменить цифрами "9928";
цифры "66995" заменить цифрами "14763";
цифры "2314694" заменить цифрами "2190412";
в подпункте 2):
цифры "3786519" заменить цифрами "3656637";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 10858 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15579 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4721 тысяча тенге;";
в подпункте 4):
цифры "-48231" заменить цифрами "-43510";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 43510 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 15579 тысяча тенге;
погашение займов – 4721 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32652 тысяча тенге.".
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "1 669 163" заменить цифрами "1 544 881";
в абзаце третьем цифры "26 196" заменить цифрами "23 076";
в абзаце пятом цифры "3 100" заменить цифрами "2 473";
в абзаце шестом цифры "11 196" заменить цифрами "9 154";
в абзаце седьмом цифры "8 593" заменить цифрами "5 970";
в абзаце одиннадцатом цифры "24 944" заменить цифрами "23 933";
в абзаце двенадцатом цифры "19 768" заменить цифрами "19 707";
в абзаце четырнадцатом цифры "2 144" заменить цифрами "1 794";
в абзаце девятнадцатом цифры "84 928" заменить цифрами "64 928";
в абзаце двадцатом цифры "677 170" заменить цифрами "634 555";
в абзаце двадцать пятом цифры "10 568" заменить цифрами "9 280";
в абзаце двадцать шестом цифры "75 339" заменить цифрами "75 195";
исключить абзац тридцатый;
в абзаце тридцать первом цифры "241 500" заменить цифрами "193 749".

2. Көрсетілген шешімге 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің  1және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
17-сессиясының төрағасы                    М. Бисенова
Аудандық мәслихат хатшысы                  А. Құрманбаев
Махамбет аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы кезекті
17-сессиясының № 139 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной 17-сессии
районного маслихата                       М. Бисенова
Секретарь районного маслихата             А. Курманбаев
Приложение 1 к решению
№ 139 очередной 17-сессии
Махамбетского районного маслихата
от 11 декабря 2013 года
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85663
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23977
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
23977
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
260
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып кетуді ұйымдастыру
260
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1369106
003
Жалпы білім беру
1264248
006
Балаларға қосымша білім беру
30618
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7839
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2216
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16164
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8546
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2473
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33121
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
131892
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21532
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21532
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110360
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38293
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85663
464
Отдел образования района (города областного значения)
23977
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
23977
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
260
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
260
464
Отдел образования района (города областного значения)
1369106
003
Общеобразовательное обучение
1264248
006
Дополнительное образование для детей
30618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7839
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2216
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16164
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
2730
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8546
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2473
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33121
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
131892
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
21532
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21532
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110360
002
Программа занятости
38293
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

5470
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
685
006
Тұрғын үй көмегі
202
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
13896
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
934
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26444
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6443
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14735
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
383
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2875
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
1024331
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23483
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1900
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
21583
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
74685
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
65405
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

5470
005
Государственная адресная социальная помощь
685
006
Оказание жилищной помощи
202
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13896
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
934
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26444
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6443
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14735
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
383
021
Капитальные расходы государственного органа
2875
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1024331
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
23483
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1900
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
21583
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
042
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
74685
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
65405
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

10826
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7435
003
Мемлекеттік органның  күрделі шығыстары
2730
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
661
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10124
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7394
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30173
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30173
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14237
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14237
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11507
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
12
Көлік және коммуникация
194721
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
972
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
972
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
193749
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдары және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
193749
13
Басқалар
36444
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
713
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
713
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

10826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7435
003
Капитальные расходы государственного органа
2730
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
661
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10124
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7394
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственного органа
2730
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30173
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30173
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14237
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14237
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11507
017
Капитальные расходы государственного органа
2730
12
Транспорт и коммуникации
194721
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
972
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
972
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
193749
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
193749
13
Прочие
36444
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
713
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа