Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 201 "Исатай ауданында жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімінің 2013 жылғы 08 сәуірдегі № 80 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 мамырда № 2723 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 30 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімінің 01.07.2013 № 30 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес, Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 201 "Исатай ауданында жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-4-191 тіркелген, 2012 жылы 5 қаңтарда аудандық "Нарын таңы" газетінің № 1 (3538) жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулының № 12 қосымшалары осы қаулының № 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Р. Өтеғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 наурызынан туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.
Исатай ауданының әкімі                     Т. Сұлтанбеков
Келісілді:
"Аслим" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
директоры _______________________________________Г. Сибатова 2013.04.05
Атырау облысы бойынша Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік
қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа
қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру
комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының филиалының директоры____Қ. Қоныс
2013.04.05
"Атырау облыстық Ішкі істер департаментінің Исатай
аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы_____________________А. Болат
2013.04.05
"Исатай аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Исатай
аудандық ветеринариялық стансасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының директоры__________________________А. Рахметов
2013.04.05
"Исатай аудандық мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік
мекемесінің директоры____________________________Б. Бакишева
2013.04.05
Исатай ауданының прокуроры_______________________М. Ермеков
2013.04.05
"Исатай аудандық Мәслихатының аппараты" мемлекеттік
мекемесінің басшысы______________________________Ж. Маштахов
2013.04.05
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот
актілерін орындау комитеті Атырау облысы бойынша
Сот актілерін орындау департаменті Исатай ауданының
аумақтық бөлімі" филиалының аға сот орындаушысы__Б.Ескулов
2013.04.05
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу
қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің
"Атырау облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі
орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Исатай ауданындағы филиалының басшысы С. Ахметов
2013.04.05
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Атырау
облысы Исатай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы___А. Кенжегулов
2013.04.05
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Атырау облысының
Әділет Департаменті Исатай ауданының Әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы__________________Ж. Мұқашев
2013.04.05
Исатай аудандық сотының төрағасы_________________Е. Майпасов
2013.04.05
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі жол
полициясының басқармасы бөлімі бөлімшесінің аға
мемлекеттік автокөлік инспекторы_________________А. Жоламанов
2013.04.05
"Нұр Отан" Халықтық Демократиялық партиясы" қоғамдық
бірлестігінің Атырау облысы Исатай аудандық филиалы"
төрағасы_________________________________________Т. Сұлтанбеков
2013.04.05
Аудан әкімдігінің

О внесении изменений в постановление районного акимата от 28 ноября 2011 года № 201 "Об организации в Исатайском районе для безработных общественных работ"
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 08 апреля 2013 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 мая 2013 года за № 2723. Утратило силу решением Исатайского районного акимата Атырауской области от 01 июля 2013 года № 30
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного акимата Атырауской области от 01.07.2013 № 30.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление районного акимата от 28 ноября 2011 года № 201 "Об организации в Исатайском районе для безработных общественных работ" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-4-191, опубликованное в районной газете "Нарын таңы" 5 января 2012 года № 1 (3538)) следующие изменения:
Приложения № 12 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложениям № 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегалиева М.Р.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 1 марта 2013 года.
Аким Исатайского района                    Т. Султанбеков
Согласовано:
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Аслим"_________________________Сибатова Г.
05.04.2013
Директор филиала Республиканского государственного
предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр
обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров
обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан по Атырауской области______ Коныс К.
05.04.2013
Исполняющий обязанности руководителя государственного
учреждения "Исатайского районного отдела внутренних дел
департамента внутренних дел Атырауской области"  Болат А.
05.04.2013
Директор коммунального государственного предприятия
"Исатайской районной ветеринарной станции" на праве
хозяйственного ведения государственного учереждения
"Отдела ветеринарии Исатайского района"__________Рахметов А. 05.04.2013
Директор государственного учреждения "Исатайского
районного государственного архива"_______________Бакишева Б.
05.04.2013
Прокурор Исатайского района______________________Ермеков М.
05.04.2013
Руководитель государственного учреждения "Аппарата
Исатайского районного маслихата"_________________Маштахов Ж.
05.04.2013
Руководитель филиала по Исатайскому району
Республиканского Государственного казенного
предприятия "Центр по недвижимости по Атырауской области"
Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан________Ахметов С
05.04.2013
Старший судебный исполнитель филиала "Территориального
отдела Исатайского района Департамента по исполнению
судебных актов Атырауской области Комитета по
исполнению судебных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан" ___________________________Ескулов Б.
05.04.2013
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Отдела по делам обороны Исатайского
района Атырауской области" Министерства обороны
Республики Казахстан_____________________________Кенжегулов А.
05.04.2013
Руководитель государственного учреждения
"Управления юстиции Исатайского района Департамента
юстиции Атырауской области Министерство юстиции
Республики Казахстан" ___________________________Мукашев Ж.
05.04.2013
Председатель Исатайского районного суда__________Майпасов Е. 05.04.2013
Старший государственной автоинспектор управления
дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики
Казахстан отдела отделении дорожной полиции______Жоламанов А. 05.04.2013
Председатель Исатайского районного филиала
Атырауской области общественного объединения
"Народно-Демократической партии "Нур Отан"_______Султанбеков Т.
05.04.2013
Приложение № 1 утверждено
постановлением акимата района

20160 қағаз айналымы 45360 қағаз айналымы 34020 қағаз айналымы
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,3

20160 бумагооборот 45360 бумагооборот 34020 бумагооборот
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,3