Аудандық Мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 117-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 мамырда № 2731 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 183-V қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.03.2014 № 183-V қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2672 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 7 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 059 417" деген сандар "3 282 130" деген сандармен ауыстырылсын;
"844 157" деген сандар "1 032 077" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 208 390" деген сандар "2 243 183" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 074 391" деген сандар "3 297 104" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
"143 738" деген сандар "86 738" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 5-тармақта:
"2 269" деген сандар "1 530" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 7-тармақта:
"2 320" деген сандар "8 520" деген сандармен ауыстырылсын;
"80" деген сандар "280" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға – 3 568 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 31 060 мың теңге;
5) 8-тармақта:
"194 429" деген сандар "219 933" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 200" деген сандар "16 200" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 18 және 19-тармақтармен толықтырылсын:
18. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға – 20 000 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30 апреля 2013 года № 117-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 мая 2013 года за № 2731. Утратило силу - решением Исатайского районного Маслихата Атырауской области от 19 марта 2014 года № 183-V
Сноска. Утратило силу - решением Исатайского районного Маслихата Атырауской области от 19.03.2014 № 183-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата района об уточнений районного бюджета на 2013-2015 годы районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2672, опубликованное 14 февраля 2013 года в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 059 417" заменить цифрами "3 282 130";
цифры "844 157" заменить цифрами "1 032 077";
цифры "2 208 390" заменить цифрами "2 243 183";
в подпункте 2):
цифры "3 074 391" заменить цифрами "3 297 104";
2) в пункте 3:
цифры "143 738" заменить цифрами "86 738";
3) в пункте 5:
цифры "2 269" заменить цифрами "1 530";
4) в пункте 7:
цифры "2 320" заменить цифрами "8 520";
цифры "80" заменить цифрами "280";
дополнить строками следующего содержания:
3 568 тысяч тенге – на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020;
31 060 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
5) в пункте 8:
цифры "194 429" заменить цифрами "219 933";
цифры "10 200" заменить цифрами "16 200";
6) дополнить пунктами 18 и 19 следующего содержания:
18. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на сумму – 20 000 тысяч тенге на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020.

19. 123 009 000 "Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету"
бағдарламасы бойынша жұмсалған 3 188 теңге 58 тиын кассалық шығындары 123 001 000 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына ауыстырылсын".
2: Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3: Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа  енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХІ
сессиясының төрағасы:                      А. Сидеғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Исатай аудандық мәслихаттың

19. Произведенные кассовые расходы по программе 123 009 000 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" в сумме 3 188 тенге 58 тиын перенести на программу 123001000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа".
2. Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХІ сессии
районного маслихата:                       А. Сидегалиев
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов
Приложение 1 утверждено решением
Исатайского районного маслихата