Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 131-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 тамызда № 2768 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 183-V қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 19.03.2014 № 183-V қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 133 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 81-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2672 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 7 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 282 130" деген сандар "3 876 122" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 032 077" деген сандар "970 012" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 670" деген сандар "5 427" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 200" деген сандар "1 850" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 243 183" деген сандар "2 898 833" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 297 104" деген сандар "3 891 096" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
"86 738" деген сандар "75 063" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 420" деген сандар "10 870" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 6 656 мың теңге;
3) 5-тармақ алынып тасталсын;
4) 7-тармақта:
"419" деген сандар "255" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 000" деген сандар "18 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"395" деген сандар "531" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 568" деген сандар "5 507" деген сандармен ауыстырылсын;
"селолық округ әкімдеріне қызметтік автокөлік сатып алуға – 11 060 мың теңге;" деген жолдар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"селолық округ әкімдеріне және мемлекеттік басқару органдарына қызметтік автокөлік сатып алуға – 14 910 мың теңге;"
"елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету үшін арнайы техника сатып алуға – 10 000 мың теңге;" деген жолдар келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16 июля 2013 года № 131-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 августа 2013 года № 2768. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2014 года № 183-V
Сноска. Утратило силу - решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19.03.2014 № 183-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 15 июля 2013 года № 133 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 81-V "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2672, опубликованное 14 февраля 2013 года № 7 в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 282 130" заменить цифрами "3 876 122";
цифры "1 032 077" заменить цифрами "970 012";
цифры "5 670" заменить цифрами "5 427";
цифры "1 200" заменить цифрами "1 850";
цифры "2 243 183" заменить цифрами "2 898 833";
в подпункте 2):
цифры "3 297 104" заменить цифрами "3 891 096";
2) в пункте 3:
цифры "86 738" заменить цифрами "75 063";
цифры "11 420" заменить цифрами "10 870";
дополнить строками следующего содержания:
6 656 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
3) пункт 5 исключить;
4) в пункте 7:
цифры "419" заменить цифрами "255";
цифры "8 000" заменить цифрами "18 000";
цифры "395" заменить цифрами "531";
цифры "3 568" заменить цифрами "5 507";
строки "11 060 тысяч тенге – на приобретение служебных автомобилей для акимов сельских округов;"
изложить в следующей редакции:
"14 910 тысяч тенге - на приобретение служебных автомобилей для акимов сельских округов и государственных органов управления;"
строки "10 000 тысяч тенге – на приобретение спецтехники для обеспечения санитарии населенных пунктов;" изложить в следующей редакции:

"елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 50 140 мың теңге;"
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
білім беру ұйымдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға – 70 789 мың теңге;
білім беру ұйымдарында өртке қарсы жұмыстарды жүргiзуге – 17 590 мың теңге;
автомобиль жолдарды күрделі және орташа жөндеуге – 500 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу жұмыстарын жүргізуге – 2 250 мың теңге;
әлеуметтік маңызы бар нысандарда пандустар салу үшін жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 3 398 мың теңге;
5) 8-тармақта:
"219 933" деген сандар "365 939" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 200" деген сандар "66 178" деген сандармен ауыстырылсын;
6) 18-тармақ алынып тасталсын;
7) келесі мазмұндағы 20, 21 және 22-тармақтармен толықтырылсын:
20. 123 027 011 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасының 168 "Сатып алынатын тауарлар, қызмет көрсетулер мен жұмыстар бойынша ҚҚС сомасын өнім берушіге аудару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 8 463 390 теңге 07 тиын кассалық шығындары 423 "Мемлекеттiк кәсiпорындардың жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігіне ауыстырылсын.
21. 123 027 011 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасының 168 "Сатып алынатын тауарлар, қызмет көрсетулер мен жұмыстар бойынша ҚҚС сомасын өнім берушіге аудару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 1 532 892 теңге 00 тиын кассалық шығындары 423 "Мемлекеттiк кәсiпорындардың жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігіне ауыстырылсын.
22. 123 040 011 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру" бағдарламасының 168 "Сатып алынатын тауарлар, қызмет көрсетулер мен жұмыстар бойынша ҚҚС сомасын өнім берушіге аудару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 137 544 теңге 00 тиын кассалық шығындары 423 "Мемлекеттiк кәсiпорындардың жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігіне ауыстырылсын.
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"50 140 тысяч тенге – на обеспечения санитарии населенных пунктов;"
дополнить строками следующего содержания:
70 789 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений образования;
17 590 тысяч тенге – на проведение противопожарных работ в учреждениях образования;
500 000 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог;
2 250 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
3 398 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для сооружения пандусов на социально значимых объектах;
5) в пункте 8:
цифры "219 933" заменить цифрами "365 939";
цифры "16 200" заменить цифрами "66 178";
6) пункт 18 исключить;
7) дополнить пунктами 20, 21 и 22 следующего содержания:
"20. Произведенные кассовые расходы по специфике 168 "Перечисление поставщику суммы НДС, по приобретаемым товарам, услугам и работам" программы 123 027 011 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" в сумме 8 463 390 тенге 07 тиын перенести на специфику 423 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий".
21. Произведенные кассовые расходы по специфике 168 "Перечисление поставщику суммы НДС, по приобретаемым товарам, услугам и работам" программы 123 027 015 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" в сумме 1 532 892 тенге 00 тиын перенести на специфику 423 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий".
22. Произведенные кассовые расходы по специфике 168 "Перечисление поставщику суммы НДС, по приобретаемым товарам, услугам и работам" программы 123 040 011 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"" в сумме 137 544 тысяч тенге 00 тиын перенести на специфику 423 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий"."
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.