2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 2841 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 250-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 250-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 244 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2014 жылға келесі көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 678 134 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 159 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 71 323 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 738 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 442 884 мың теңге.
2) шығындар – 4 713 580 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 23 321 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 558 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -58 767 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 767 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 30 558 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 237 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 446 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 04.02.2014 № 168-V; 17.04.2014 № 189-V; 25.07.2014 № 205-V; 15.10.2014 № 210-V ; 03.12.2014 № 220-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2014 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі – 807 234 мың теңге болып белгіленсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі мөлшерде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 97 151 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 500 мың теңге;

О районном бюджете на 2014 - 2016 годы
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 10 декабря 2013 года № 156-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 января 2014 года № 2841. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2015 года № 250-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 250-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.         В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и рассмотрев постановление районного акимата от 9 декабря 2013 года № 244, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 678 134 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 159 189 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71 323 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 738 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 442 884 тысяч тенге;
2) затраты – 4 713 580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 321 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 558 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 767 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  58 767 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 30 558 тысяч тенге;
погашение займов – 7 237 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 446 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 04.02.2014 № 168-V; от 17.04.2014 № 189-V; от 25.07.2014 № 205-V; от 15.10.2014 № 210-V; от 03.12.2014 № 220-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год объем субвенций в сумме – 807 234 тысяч тенге, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
97 151 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
500 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;

мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 87 800 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 11 647 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 15 870 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 667 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 04.02.2014 № 168-V; 17.04.2014 № 189-V; 25.07.2014 № 205-V; 03.12.2014 № 220-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 297 476 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі мөлшерде:
аз қамтылған отбасыларының оқушы балаларын және 1 мен 4 сыныптардағы балаларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 61 660 мың теңге;
мемлекеттік саяси қызметшілер мен "А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жалақысын өсіруге – 1 965 мың теңге;
автомобиль жолдарды күрделі және орташа жөндеуге – 753 512 мың теңге;
Қазақстан Республикасының мәслихаттарының 20 жылдығына орай өткізілетін семинар үшін қажетті полиграфиялық өнімдер сатып алуға – 500 мың теңге;
"Қазынашылық клиент" жүйесі үшін бағдарлама сатып алуға және ұстауға – 6 397 мың теңге;
мәдениет нысандарын күрделі жөндеуге және жобалық-сметалық құжаттама дайындауға – 24 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу жұмыстарын жүргізуге – 87 400 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 16 392 мың теңге;
әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық–диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 1 407 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге - 13 275 мың теңге;
балаларды тасымалдау үшін автокөлік сатып алуға – 5 948 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдарға қатысушыларға, қаза тапқандардың отбасыларына коммуналдық шығындарын өтеуге – 330 мың теңге;

87 800 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных
11 647 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
15 870 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
667 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 04.02.2014 № 168-V; от 17.04.2014 № 189-V; от 25.07.2014 № 205-V; от 03.12.2014 № 220-V (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на сумму – 297 476 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
61 660 тысяч тенге – на обеспечение горячим питанием учащихся детей из малообеспеченных семей и детей с 1 по 4 классы.
16 392 тысяч тенге – на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
1 965 тысяч тенге – на увелечение заработной платы политических государственных служащих и административных государственных служащих корпуса "А";
753 512 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог;
500 тысяч тенге – на приобретение необходимых полиграфических продукции для проведение семинара в связи с 20 летием маслихатов Республики Казахстан;
6 397 тысяч тенге – на приобретение и содержание программы для системы "Казначейство клиент";
24 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документаций и капитальный ремонт объектов культуры;
87 400 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
1 407 тысяч тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
13 275 тысяч тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы.
5 948 тысяч тенге – на приобретение автотранспорта для перевоза детей;
330 тысяч тенге - на возмещение коммунальных расходов участников и инвалидов Великой Отечественной Войны, вдовам воинов погибших в Великой Отечественной Войне и участникам войны в Афганистане и семьям погибших;

мұғалімдердің іс-сапар шығындарына – 8 800 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттыруға кеткен мұғалімдерді алмастырған мұғалімдердің еңбек ақысын төлеуге – 6 900 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге – 3 685 мың теңге;
Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне пәтер сатып алып беруге –12 000 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға– 24 135 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 565 мың теңге;
елді мекендерді сумен қамту үшін – 10 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
жалпы білім беретін білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу -әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге - 17 749 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер мен толықтыру енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 04.02.2014 № 168-V; 17.04.2014 № 189-V; 25.07.2014 № 205-V; 15.10.2014 № 210-V ; 03.12.2014 № 220-V(01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі мөлшерде:
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 458 210 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 605 709 мың теңге;
алынып тасталды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 220-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Исатай ауданындағы Манаш котлованын тереңдете отырып Акай каналы дамбасының жанын күшейтуге жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауға және қайта жаңғыртуға – 4 000 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 04.02.2014 № 168-V; 17.04.2014 № 189-V; 25.07.2014 205-V; 15.10.2014 № 210-V; 03.12.2014 № 220-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға - 30 558 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
8. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 23 160 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
9. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір ауылдық округ әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Қабделов) жүктелсін.

8 800 тысяч тенге – на командировочные расходы учителей;
6 900 тысяч тенге – на выплату заработной платы учителям, заменяющих учителей которые проходят повышение квалификации по трехуровневой системе;
3 685 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
12 000 тысяч тенге - на приобретение квартир ветеранам Великой Отечественной Войны;
24 135 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений образования;
565 тысяч тенге – на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
10 000 тысяч тенге – на водообеспечение населенных пунктов;
17 749 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 04.02.2014 № 168-V; от 17.04.2014 № 189-V; от 25.07.2014 № 205-V; от 15.10.2014 № 210-V; от 03.12.2014 № 220-V (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
458 210 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
605 709 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья.
исключен решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 220-V (вводится в действие с 01.01.2014).
4 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и реконструкция уселения бровки дамбы канала Акай с углублением котлована Манаш Исатайского района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 04.02.2014 № 168-V; от 17.04.2014 № 189-V; от 25.07.2014 № 205-V; от 15.10.2014 № 210-V; от 03.12.2014 № 220-V (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме – 30 558 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 23 160 тысяч тенге.
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить перечень финансирования бюджетных программ районного бюджета на 2014 год в разрезе аппаратов акима сельских округов согласно приложению 5.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на  постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С. Кабделов).

12. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
13. 459 022 000 "Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару" бағдарламасы бойынша жұмсалған 2 039 943 теңге 18 тиын кассалық шығындары 459 005 000 "Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу" бағдарламасына ауыстырылсын.
Ескерту. Шешім 13-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 220-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аудандық мәслихаттың ХVІІ
сессиясының төрағасы
Л. Мутянова
Аудандық мәслихат хатшысы Ж. Қадимов
Исатай аудандық мәслихаттың

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
13.Произведенные кассовые расходы по программе 459 022 000  "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета" в сумме 2 039 943 тенге 18 тиын перенести на программу 459 005 000 "Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом".
Сноска. Решение дополнено пунктом 13 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 220-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Председатель ХVІІ сессии
районного маслихата                        Л. Мутянова
Секретарь районного маслихата              Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению сессии
районного маслихата "О районном
бюджете на 2014-2016 годы" от

109 077
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
109 077
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 670
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
35 247
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5 316
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
288
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
56 166
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114 023
02
Әлеуметтiк көмек
96 479
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 986
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14 986
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81 493
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
50 611
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 055
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 838
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
444
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 031
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
689
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 671
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
154
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17 544
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 710
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 863
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 067
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

109 077
464
Отдел образования района (города областного значения)
109 077
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 670
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35 247
012
Капитальные расходы государственного органа
390
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 316
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
288
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 166
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
114 023
02
Социальная помощь
96 479
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 986
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 986
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81 493
002
Программа занятости
50 611
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 055
005
Государственная адресная социальная помощь
1 838
006
Оказание жилищной помощи
444
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 031
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
689
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 671
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
154
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17 544
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 863
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 067
021
Капитальные расходы государственного органа
390
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

"2014-2016 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы"
аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 156-V шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір ауылдық округ әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 220-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бағдарлама
Аққыстау
Исатай
Жанбай
Забурын
Бюджеттік бағдарлама атауы
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

бюджете на 2014-2016 годы" от
10 декабря 2013 года № 156-V
Финансирование бюджетных программ районного бюджета на 2014 год в разрезе сельских округов в следующих размерах:
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 220-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Программа
Аккистау
Исатай
Жанбай
Забурун
Наименование бюджетных программ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа