Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № XVIII-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қазанда № 2789 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № XХV-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 25.07.2014 № XХV-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы БюджетКодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № 174 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2668 тіркелген, 2013 жылы 31 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 5 (616) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"4 554 757" деген сандар "4 176 495" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 771 089" деген сандар "3 392 827" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 2–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 1.1.123.001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына қаралған 138098,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 1.1.123.001.015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасына ауыстырылсын".
3) 4-тармақтың 5) тармақшасында:
"8 194" деген сандар "5 250" деген сандармен ауыстырылсын;
"11) жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 9 267 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын;
"12) жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге – 14 781 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын;
"13) жастар тәжірибесі бағдарламасына – 14 291 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын;
"14) жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 262 267 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын.
4) 5-тармақта:
"4) "Отау" ұлттық спутниктік телехабарына қосу үшін – 3040 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын;
6) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № Х-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 30 сентября 2013 года № XVIII-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 октября 2013 года № 2789. Утратил силу - решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XХV-3 от 25 июля 2014 года
Сноска. Утратил силу - решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XХV-3 от 25 июля 2014 года.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января  2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 12 июля 2013 года № 174 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года  № Х-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2668, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 31 января 2012 года № 5 (616)) следующие изменения :
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 554 757" заменить цифрами "4 176 495";
цифры "3 771 089" заменить цифрами "3 392 827".
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Заменить 138098,0 тысяч тенге предусмотренное на программу 1.1.123.001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" вместе с кассовыми расходами на подпрограмму 1.1.123.001.015 "За счет средств местного бюджета".
3) в подпункте 5) пункта 4:
цифры "8 194" заменить цифрами "5 250";
подпункт "11) на обеспечение деятельности центров занятости населения – 9 267 тысяч тенге" исключить;
подпункт "12) на оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости  2020 – 14 781 тысяч тенге" исключить;
подпункт "13) на программу молодежная практика – 14 291 тысяч тенге" исключить;
подпункт "14) на развития  сельских населенных пунктов в рамках программы занятости 2020 – 262 267 тысяч тенге" исключить.
4) в пункте 5:
подпункт "4) на подключение к национальному спутниковому телевещанию "Отау" – 3 040 тысяч тенге" исключить;
в подпункте 6):

"40 048" деген сандар "38 908" деген сандармен ауыстырылсын;
13) тармақшасында:
"22 453" деген сандар "26 853" деген сандармен ауыстырылсын;
"15) сумен жабдықтау және су бөлу жүйесін күрделі жөндеуге – 45 467 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын.
5) 7-тармақта:
1) тармақшасында:
"120 033" деген сандар "107 068" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"30 000" деген сандар "20 000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 4.2.464.003.015 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 141 "Азық-түлiк өнiмдерiн сатып алу" ерекшелігіне қаралған 8 497 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 163 "Жалпыға бiрдей мiндеттi орта бiлiм қорының шығындары" ерекшелігіне ауыстырылсын.
3. 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "40 048" заменить цифрами "38 908";
в подпункте 13):
цифры "22 453" заменить цифрами "26 853";
подпункт "15) на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения – 45 467 тысяч тенге" исключить.
5) в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "120 033" заменить цифрами "107 068";
в подпункте 3):
цифры "30 000" заменить цифрами "20 000".
2. Заменить 8 497 тысяч тенге предусмотренное на специфику 141 "Приобретение продуктов питания" программы 4.2.464.003.015 "Общеобразовательное обучение" вместе с кассовыми расходами на специфику 163 "Затраты Фонда всеобщего обязательного среднего образования".
3. Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.