Индер ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 393 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда № 2830 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137-баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 313-баптарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Индер ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Алдерзинге жүктелсін.

Об утвержении перечня автомобильных дорог районного значения по Индерскому району
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 29 ноября 2013 года № 393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 декабря 2013 года № 2830
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 313 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Индерскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Алдерзина.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Арыстан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атырау облысы Жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы                  А. Такешев
29 қараша 2013 жыл
Аудан әкімдігінің

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Арыстан
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Атырауской области"                              А. Такешов
Утвержден постановлением
районного акимата