2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 2843 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс ХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2014 жылға келесідей көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 5 799 826 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 597 465 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 535 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 199 826 мың теңге;
2) шығындар – 5 814 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71 202 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 71 202 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 44 448 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 448 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44 448 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 171-V; 17.04.2014 № 191-V; 25.07.2014 № 213-V; 21.10.2014 № 229-V; 05.12.2014 № 240-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2014 жылға келесі мөлшерлерде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық бойынша – 50%.
3. Тиісті бюджеттің кірісіне:
бірыңғай бюджеттік сыныптаманың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша - бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар жөніндегі берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың бұрын Жол қорына түсіп келген аударымдары;
"Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" коды бойынша – бұрын Жол қорына түсіп келген бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндірушілер көтерме саудада сататын, өзі өндіретін дизель отыны" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсіп келген дизель отынынан алынатын алым бойынша берешек есептелетін болып белгіленсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2013 года № 161-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 января 2014 года № 2843
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат на внеочередной XIX сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 799 826 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 597 465 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 535 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5 199 826 тысяча тенге;
2) затраты – 5 814 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71 202 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71 202 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 44 448 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 448 тысяч тенге:
поступление займов – 44 448 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 171-V; от 17.04.2014 № 191-V от 25.07.2014 № 213-V; от 21.10.2014 № 229-V; от 05.12.2014 № 240-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить на 2014 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районном бюджете в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100%;
по социальному налогу – 50%.
3. Установить, что в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд.
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.

4. Жұмыс берушiлер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне жатқызылады.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялар көлемі 2014 жылға – 1 996 310 мың теңге сомасында белгіленсін.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі мөлшерлерде (6-қосымша):
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 109 846 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 25 553 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 2 473 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 680 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 2 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 2 493 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 83 651 мың теңге;
464 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің  және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламасының 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 720 000 теңге 00 тиын кассалық шығынды осы бюджеттік бағдарламаның 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасына 720 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
458 050 "Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру" бюджеттік бағдарламасының 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 56 000 теңге 00 тиын кассалық шығынды осы бюджеттік бағдарламаның 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасына 56 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 27 662 мың теңге көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер мен толықтырулар енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 17.04.2014 № 191-V; 05.12.2014 № 240-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Установить на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет, в сумме -1 996 310 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах (приложение 6):
109 846 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
25 553 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
2 473 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
680 тысяч тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов.
2 000 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
2 493 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
83 651 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемые из местного бюджета;
Использованные кассовые расходы 720 000 тенге 00 тиын по подпрограмме 011 «За счет трансфертов из республиканского бюджета» программы 464067 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций», перенести на подпрограмму 015 «За счет средств местного бюджета» данной программы в сумме 720 000 тенге 00 тиын»;
«Использованные кассовые расходы 56 000 тенге 00 тиын по подпрограмме 011 «За счет трансфертов из республиканского бюджета» программы 458050 «Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов», перенести на подпрограмму 015 «За счет средств местного бюджета» этой программы в сумме 56 000 тенге 00 тиын»;
27 662 тысяч тенге - на увеличение государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 17.04.2014 № 191-V; от 25.07.2014 № 213-V; от 05.12.2014 № 240-V (вводится в действие с 01.01.2014).

7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ауданның ауылдық елді мекендерін сумен қамту және су бұру жүйесінің нысандарын салу және қайта жаңғыртуға - 581 181 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте "Жұмыспен қамту-2020 жол картасы" бағдарламасы аясында білім саласының объектілерін күрделі жөндеуге – 14 479 мың теңге;
тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 20 000 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 23 342 мың теңге;
әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 1 151 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу үшін – 24 350 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны көзделсін;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде мәдениет үйлерін күрделі жөндеуге -  4 382 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 17.04.2014 № 191-V; 25.07.2014 № 213-V; 21.10.2014 № 229-V; 05.12.2014 № 240-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдарға ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға – 47 226 мың теңге сомасында бюджеттiк кредит беру көзделгенi ескерiлсiн.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 25.07.2014 № 213-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте аз қамтылған отбасыларының оқушы балаларын және 1 мен 4 сыныптардағы балаларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 63 281 мың теңге;
егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын жасауға – 15 400 мың теңге;
күрделі жөндеуден өткен мектептерді материалдық-техникалық жарақтандыруға – 18 293 мың теңге";
Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің коммуналдық шығындарын өтеуге -  1 050 мың теңге;
Елтай ауылында орналасқан "Жас-Өркен" балалар лагеріне газ желілерінің құрылысын жүргізуге, жылу қазандығын салуға және газ жүйесін орнатуға - 14 302 мың теңге;
Индербор кентінде қоғамдық-мәдени орталық салуға - 24 932 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 50 411 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін;
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге – 24 172 мың теңге;

7. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета 581 181 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах района;
8. Учесть, что в районном бюджете в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020" на 2014 год предусмотрены 14 479 тысяч тенге – целевые текущие трансферты на капитальный ремонт объектов образования.
20 000 тысяч тенге - на приобретение специальной техники для жилищно-коммунального хозяйства;
23 342 тысяч тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы;
1 151 тысяч тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
24 350 тысяч тенге - на подготовку к зимнему периоду;
4 382 тысяч тенге - на капитальный ремонт домов культуры в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 17.04.2014 № 191-V; от 25.07.2014 № 213-V; от 21.10.2014 № 229-V; от 05.12.2014 № 240-V (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены кредиты в сумме – 47 226 тысяч тенге бюджетные кредиты местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 25.07.2014 № 213-V (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты 63 281 тысяч тенге - на обеспечение горячим питанием учащихся детей из малообеспеченных семей и детей с 1 по 4 классы.
15 400 тысяч тенге – на разработку проекта детальной планировки;
18 293 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение школ прошедшие капитальный ремонт;
1 050 тысяч тенге - на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны;
14 302 тысяч тенге - на строительство подводящих газопроводных линий, строительство котельной и установка системы отопления детского лагеря "Жас-Оркен", расположенный в селе Елтай;
24 932 тысяч тенге - на строительство общественно-культурного центра в поселке Индербор;
50 411 тысяч тенге - на приобретение спецтехники для жилищно-коммунального хозяйства;
24 172 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района;

Индер ауданының Бөдене, Жарсуат, Құрылыс ауылдарындағы ауылішілік автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге – 40 500 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 17.04.2014 № 191-V; 25.07.2014 № 213-V; 21.10.2014 № 229-V; 05.12.2014 № 240-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте келесі мөлшерде:
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 844 467 мың теңге, тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 1 132 934 мың теңге;
білім беру нысанының құрылысын салуға жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 110 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 17.04.2014 № 191-V; 25.07.2014 № 213-V; 21.10.2014 № 229-V; 05.12.2014 № 240-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
12. 2014 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві – 12 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

40 500 тысяч тенге - на капитальный ремонт внутрисельских автомобильных дорог в селах Будене, Жарсуат, Курылыс Индерского района.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 17.04.2014 № 191-V; от 25.07.2014 № 213-V; от 21.10.2014 № 229-V; от 05.12.2014 № 240-V (вводится в действие с 01.01.2014).
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
844 467 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения;
1 132 934 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
110 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство объекта образования.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 17.04.2014 № 191-V; от 25.07.2014 № 213-V; от 21.10.2014 № 229-V; от 05.12.2014 № 240-V (вводится в действие с 01.01.2014).
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме – 12 000 тысяч тенге.

13. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2014 жылға арналған кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 7-қосымшаға және білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға қаражат мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (А. Үмітқалиев).

13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
14. Утвердить объем финансирования бюджетных программ аппаратов акимов поселка, сельских округов согласно приложению 7 и на укрепление материально-технической базы в учреждениях образования на 2014 год согласно приложению 5.
15. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).

016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
кезектен тыс ХІХ сессиясының
№ 161-V шешіміне 5-қосымша
Қазақстан Республикасында білім берудің 2010-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында 2014 жылға жергілікті бюджеттің білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық базасын нығайтуға бағытталған қаражат мөлшері
Бағдарлама әкімгері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру

016
Государственные пособия на детей до 18 лет
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
005
Государственная адресная социальная помощь
Приложение 5 к решению
№ 161-V внеочередной ХIХ
cессии районного маслихата
от 11 декабря 2013 года
Выделенный объем из средств местного бюджета на 2014 год в рамках реализации государственной программы Республики Казахстан по образованию на 2010-2015 годы на укрепление материально-технической базы в учреждениях образования
Наименование учреждения
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
Отдел образования района (города областного значения)
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования

4097
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18932
Барлығы:
23029
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
кезектен тыс ХІХ сессиясының
№ 161-V шешіміне 6-қосымша
2014 жылға арналған республикалық және жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің көлемі
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
258657
1.1
Республикалық бюджет есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
140334
Білім саласында балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі "Балапан" бағдарламасын іске асыруға
109846
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
4097
"Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
25553
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
838
1.2
Жергілікті бюджет есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
118323
Аудан мектептерін ыстық тамақпен қамтуға
63281
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
35042
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
20 000
2
Нысаналы даму трансферттері
1874394
2.1
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
581181
2.2
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
355213
2.3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
938000
Барлығы:
2133051
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
кезектен тыс ХІХ сессиясының
№ 161-V шешіміне 7-қосымша
Кенттiк, ауылдық округтер әкiмдерi аппараттарының 2014 жылға арналған бюджеттiк бағдарламаларын қаржыландыру мөлшерi
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 05.12.2014 № 240-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
(мың теңге)
Бағдарламалардың коды
Кенттiң, ауылдық округтердiң атауы
Бюджеттiк бағдарламалардың атауы
Индербор кенті
Жарсуат ауылдық округi
Бөдене ауылдық округi
Көктоғай ауылдық округi
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 292
15 419
14 122
16 332
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету

4097
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18932
Итого:
23029
Приложение 6 к решению
№ 161-V внеочередной ХIХ
cессии районного маслихата
от 11 декабря 2013 года
Объем целевых текущих трансфертов и целевых трансфертов на развитие выделенный из республиканского и местного бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1
Целевые текущие трансферты
258657
1.1
За счет республиканского бюджета
140334
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования по программе "Балапан"
109846
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
4097
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
25553
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
838
1.2
За счет местного бюджета
118323
на обеспечение горячим питанием учащихся в общеобразовательных учреждениях
63281
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
35042
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
20000
2
Целевые трансферты на развитие
1874394
2.1
Развитие системы водоснабжения и водоотведения за счет средств  республиканского бюджета
581181
2.2
Развитие системы водоснабжения и водоотведения за счет средств местного бюджета
355213
2.3
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
938000
Итого:
2133051
Приложение 7 к решению
№ 161-V внеочередной ХIХ
cессии районного маслихата
от 11 декабря 2013 года
Объем финансирования бюджетных программ на 2014 год аппаратов акимов поселка, сельских округов (тысяч тенге)
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Индерского районного маслихата Атырауской области от 05.12.2014 № 240-V (вводится в действие с 01.01.2014).
(тысяч тенге)
Код программы
Наименование поселка, сельских округов
Наименование бюджетных программ
Поселок Индербор
Жарсуатский сельский округ
Буденевский сельский округ
Коктогайский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 292
15 419
14 122
16 332
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому