Мақат ауданы бойынша ауылдық округ және кенттер әкімдеріне үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін кандидаттарға орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 209 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 шілдеде № 2751 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 8 тамыздағы № 238 қаулымен
Ескерту. Күші жойылды - Мақат аудандық әкімдігінің 2013.08.08 № 238 қаулымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, Мақат ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Мақат аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Мақат ауданы бойынша ауылдық округ және кенттер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. "Мақат ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының аудан Мақат ауданы әкімідігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарына жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Мақат ауданы әкімі аппаратының басшысы А. Абилгазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Умаров
КЕЛІСІЛДІ:
Мақат аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                           Ә. Ерғожиев
22 шілде 2013 ж.
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 22 шілдедегі № 209
қаулысына қосымша
Мақат ауданы бойынша ауылдық округ және кенттер әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізімі
Мекен-жәйы
Орналасқан жері
1
Мақат поселкесі, Бәйге-төбе ауылы, 3
"Бәйге-төбе орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің алдыңғы алаңындағы стенд
2
Макат поселкесі, Орталық алаңы, 2
"Мақат аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының алдыңғы алаңындағы стенд
3
Доссор поселкесі, Завод бөлімшесі, 1 үй
"Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің алдыңғы алаңындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Макатскому району для кандидатов в акимы сельских округов и поселков
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 22 июля 2013 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 июля 2013 года № 2751. Утратило силу - постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 8 августа 2013 года № 238
Сноска. Утратило силу - постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 08.08.2013 № 238
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Макатской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по Макатскому району для кандидатов в акимы сельских округов и поселков согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Макатского района" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсах.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Макатского района Абилгазиева А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Умаров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Макатской районной
территориальной избирательной комиссии           Ергужиев А.
22 июля 2013 г.
Приложение к постановлению
районного акимата
от 22 июля 2013 года № 209
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по Макатскому району для кандидатов в акимы сельских округов и поселков
Адрес
Место нахождения
1
Поселок Макат, аул Байге-тюбе, 3
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Средняя школа Байге-тобе"
2
Поселок Макат Центральная площадь, 2
Стенд на передней площаде Коммунального Государственного казенного предприятия "Макатский районный дом культуры"
3
Поселок Доссор, Заводской участок, д.1
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая"