Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 352 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қаңтарда № 2845 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 98 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 17.04.2014 № 98 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 238-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137-баптарына және аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 173-V "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесімен келісу туралы" шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  П.М. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Умаров
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХІХ сессиясының төрағасы                   Ж. Ермұханов
26 желтоқсан 2013 жыл
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Жолмағамбетов
26 желтоқсан 2013 жыл
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 352 қаулысына қосымша
Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік  қамсыздандыру мамандары лауазымдары:
1) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушiсi;
2) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Білім беру мамандары лауазымдарының тізбесі:
1) мемлекеттiк мекеме мен қазыналық кәсiпорын басшысы (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
2) мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
3) мектепке дейiнгi қазыналық кәсiпорын басшысы;
4) мамандар (бас, аға): барлық мамандықтағы мұғалімдер және дәрігерлер, әдіскер, шеберхана меңгерушісі, алғашқы әскери даярлық оқытушы-ұйымдастырушы, кітапхана меңгерушісі, кітапханашы, тәлімгер, тәрбиеші, интернат-меңгерушісі, әлеуметтік педагог, медициналық бике, емдәм бике, музыкалық жетекші, хореограф, педагог-психолог, зертханашы, дене тәрбиесінің нұсқаушы, еңбек жөніндегі нұсқаушы.

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в сельской местности
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 27 декабря 2013 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 января 2014 года № 2845. Утратило силу - постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 17 апреля 2014 года № 98
Сноска. Утратило силу - постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 17.04.2014 № 98.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 173-V "О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в сельской местности", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хасанова П.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Умаров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель сессии Макатского
районного маслихата                        Ермуханов Ж.
26 декабря_2013 года
Государственное учреждение "Аппарат
Макатского районного Маслихата"
секретарь районного Маслихата              Жолмагамбетов Т.
26 декабря_2013 года
Приложение к постановлению
акимата района от
27 декабря_2013 года № 352
ПЕРЕЧЕНЬ
Должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу;
3) специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
2) заместитель руководителя государственного учреждения (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
3) руководитель дошкольного казенного предприятия;
4) специалисты (главные, старшие): учителя и врачи всех специальностей, методист, заведующий учебным мастерским, преподаватель-организатор начальной военной подготовки, заведующий библиотекой, библиотекарь, вожатый, воспитатель, заведующий интернатом, социальный педагог, медицинская сестра, диетическая сестра, музыкальный руководитель, хореограф, педагог-психолог, лаборант, инструктор по физической культуре, инструктор по труду.

3. Мәдениет мамандары лауазымдары:
1) мемлекеттiк мекеме және қазыналық кәсiпорын басшысы;
2) көркемдік жетекші;
3) кітапхана меңгерушісі;
4) мамандар (бас, аға): әртіс, кітапханашы, редактор, режиссер, солист, дыбыс режиссері, әдістемеші, мәдени ұйымдастырушы, барлық атаудағы суретшілер, хореограф, библиограф, дирижер, концертмейстер, музыкалық жетекші, үйірме жетекшісі.

3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) художественный руководитель;
3) заведующий библиотекой;
4) специалисты (главные, старшие): актер, библиотекарь, редактор, режиссер, солист, звукорежиссер, методист, культорганизатор, художники всех наименований, хореограф, библиограф, дирижер, концертмейстер, музыкальный руководитель, руководитель кружка.