Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы № 113-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 ақпанда № 2695 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 279-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 279-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2671 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2013 жылы 31 қаңтарда № 5 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 332 434" саны "5 639 002" санымен ауыстырылсын;
"4 451 794" саны "4 758 362" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 332 434 " саны "5 687 174" санымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 5) тармақшасында:
"-23 369" саны "-71 541" санымен ауыстырылсын;
4) 1-тармақтың 6) тармақшасында:
бірінші абзацтағы "23 369" саны "71 541" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "48 171" санымен ауыстырылсын;
5) 9-тармақта:
"6 811" саны "6 613" санымен ауыстырылсын;
"72 980" саны "76 780" санымен ауыстырылсын;
6) 13-тармақта:
"745 556" саны "745 555" санымен ауыстырылсын;
"115 648" саны "115 647" санымен ауыстырылсын;
7) 14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 369 367 мың теңге даму трансферті көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына – 35 000 мың теңге;
Котяев селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісін жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттар жасақтауға – 18 000 мың теңге;
Асан-Азғыр-Үштаған селоларындағы магистральды су желісінің жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға - 30 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области № 113-V от 06 февраля 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2013 года № 2695. Утратило силу решением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы"
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 279-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2671, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Серпер" № 5) следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 332 434" заменить цифрами "5 639 002";
цифры "4 451 794" заменить цифрами "4 758 362";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 332 434" заменить цифрами "5 687 174";
3) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-23 369" заменить цифрами "-71 541";
4) в подпункте 6) пункта 1:
в первом абзаце цифры "23 369" заменить цифрами "71 541";
в четвертом абзаце цифру "0" заменить цифрами "48 171";
5) в пункте 9:
цифры "6 811" заменить цифрами "6 613";
цифры "72 980" заменить цифрами "76 780";
6) в пункте 13:
цифры "745 556" заменить цифрами "745 555";
цифры "115 648" заменить цифрами "115 647";
7) пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 369 367 тысяч тенге, из них:
35 000 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды;
18 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации реконструкции водоочистного сооружения и водопроводных линий в селе Котяевка;
30 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации магистрально–водопроводной линии в селах Асан-Азгир-Уштаган;

Ганюшкин селосындағы 1-ші су көтеру мұнарасына жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға - 4 000 мың теңге;
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын түзетуге - 2 800 мың теңге;
Арна, Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту қондырғысы мен селоішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 68 371 мың теңге;
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 35 889 мың теңге;
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен кентішілік су құбыры желісінің құрылыс жұмысына 42 194 мың теңге;
Амангелді елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен кентішілік су құбыры желісінің құрылыс жұмысына 50 955 мың теңге;
Афанасьев елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 35 416 мың теңге;
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылысына және жаңғырту жұмыстарына 31 742 мың теңге;
Д. Нұрпейісова, Афанасьев елді мекендеріндегі су тазарту қондырғыларын электр желісіне қосу үшін жобалау-сметалық құжаттар жасақтауға 15 000 мың теңге".
8) 15-тармақта:
"84 500" саны "104 500" санымен ауыстырылсын.

4 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации вышки 1-го водоподъема в селе Ганюшкино;
2 800 тысяч тенге - на корректировку проектно-сметной документации строительства водоочистного сооружения и водопроводных линий в селе Жыланды;
68 371 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Арна, Жана ауыл;
35 889 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап;
42 194 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл;
50 955 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Амангелды;
35 416 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в населенном пункте Афанасьева;
31 742 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию водопроводных сетей в селе Ганюшкино;
15 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для подключения водоочистных сооружений к электрическим сетям в населенных пунктах Д. Нурпеисова, Афанасьева".
8) в пункте 15:
цифры "84 500" заменить цифрами "104 500";

9) Шешім келесі мазмұндағы тармақпен толықтырылсын:
"21. Аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен Приморье селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға 1 620 мың теңге көзделгені ескерілсін".
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 5-ші қосымша осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. 6-шы қосымша осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

9) Решение дополнить пунктом следующего содержания:
"21. Учесть, что из свободного остатка районного бюджета предусмотрено 1 620 тысяч тенге на реконструкцию водоочистного сооружения в селе Приморье".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.

993
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
2503839
003
Жалпы бiлiм беру
2424007
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
79832
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
89986
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
89986
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10197
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
21897
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17188
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
36291
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
360068
2
Әлеуметтiк көмек
334428
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
24702
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
24702
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
309726
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
92993
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
9000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
48718
006
Тұрғын үй көмегi
4923
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
27041
010
Үйден тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1926
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
111432
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2225
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11468
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25640
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
25640
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

993
464
Отдел образования района (города областного значения)
2503839
003
Общеобразовательное обучение
2424007
006
Дополнительное образование для детей
79832
9
Прочие услуги в области образования
89986
464
Отдел образования района (города областного значения)
89986
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10197
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21897
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17188
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36291
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
360068
2
Социальная помощь
334428
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24702
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24702
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309726
002
Программа занятости
92993
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9000
005
Государственная адресная социальная помощь
48718
006
Оказание жилищной помощи
4923
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27041
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1926
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
111432
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2225
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11468
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25640
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25640
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

7000
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
1431
1624
1923
1476
44790
30614
36284
48277
32301
814575
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 ақпандағы № 113-V шешіміне 3 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V шешіміне 6 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Бағдарлама әкімгерінің коды
Сомасы, мың теңге
Бағдарламаның коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарлама атауы
Шығыстар атауы
1
2
3
4
5
6
467
006
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
Утера селосындағы су желісінің құрылысына
91232
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына
162236
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен су желілерінің құрылысына
115647
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту қондырғысы мен су желілерінің құрылысына
95920
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
235476
Афанасьев елді мекеніндегі су тазарту қондырғысымен су желілерінің құрылыс жұмысына
45044
745555
467
006
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Котяев селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісін жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға
18000
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
35000
Асан-Азғыр-Үштаған селоларындағы магистральды су желісінің жобалау сметалық құжаттарын жасақтауға
30000
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысының жобалау сметалық құжаттарын түзетуге
2800
Ганюшкин селосындағы 1-ші су көтеру мұнарасына жобалау сметалық құжаттарын жасақтауға
4000
Арна-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту қондырғысы мен селоішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
68371
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен селоішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
35889
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен селоішілік су құбыры желісінің құрылыс жұмысына (ортақ қаржыландыру)
42194
Амангелді елді мекендеріндегі су тазарту қондырғысы мен селоішілік су құбыры желісінің құрылыс жұмысына (ортақ қаржыландыру)
50955
Афанасьев елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына (ортақ қаржыландыру)
35416
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылысына және жаңғырту жұмыстарына (ортақ қаржыландыру)
31742
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
1620
355987
467
009
000
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Д. Нүрпейісова, Афанасьев елді мекендердегі су тазарту қонырғыларын электр желісіне қосу үшін жобалау-сметалық құжаттар жасақтауға

7000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1431
1624
1923
1476
44790
30614
36284
48277
32301
814575
Приложение 3 к решению районного маслихата № 113-V от 6 февраля 2013 года
Коды администратора программы
Сумма, тысяч тенге
Коды программ
Коды подпрограммы
Наименование подпрограмм
Наименование расходов
1
2
3
4
5
6
006
011
Трансферты из республиканского бюджета
Строительство водопроводных линий в селе Утера
91232
Строительство водоочистных сооружений в селе Приморье
162236
Строительство водоочистных сооружений с водопроводными сетями в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген
115647
Строительство водоочистных сооружений с водопроводными сетями в населенных пунктах Шестой, Каспий
95920
Строительство водопроводных сетей в селе Ганюшкино
235476
Строительство водоочистных сооружений и водопроводных сетей в населенном пункте Афанасьева
45044
745555
006
015
За счет средств местного бюджета
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водоочистного сооружения и водопроводных линий в селе Котяевка
18000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водоочистного сооружения и водопроводных линий в селе Жыланды
35000
Разработка проектно-сметной документации на магистрально-водопроводной линии в селах Асан-Азгир-Уштаган
30 000
Корректировка проектно-сметной документации строительства водоочистного сооружения и водопроводных линий в селе Жыланды
2800
Разработка проектно-сметной документации вышки 1-го водоподъема в селе Ганюшкино
4000
Строительство водоочистных сооружений и внутри поселковых сетей в населенных пунктах Арна, Жана ауыл
68371
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
35889
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл (софинансирование)
42194
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Амангелды (софинансирование)
50955
Строительство и реконструкция водопроводных сетей в с.Ганюшкино (софинансирование)
35416
Строительство водопроводной линии в раз.Афанасьева (софинансирование)
31742
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Приморье
1620
всего по программе 467 006 015
355987
009
000
За счет средств местного бюджета
Разработка проектно-сметной документации для подключения к электрическим сетям водоочистных сооружений в населенных пунктах Д. Нурпеисова, Афанасьева