Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 151-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 мамырда № 2727 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 279-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 279-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2671 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясының 2013 жылғы 31 қаңтардағы жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 639 002" сандары "6 047 234" сандарымен ауыстырылсын;
"849 237" сандары "874 237" сандарымен ауыстырылсын;
"4 758 362" сандары "5 141 594" сандарымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 687 174" сандары "6 095 406" сандарымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 6) тармақшасында:
"48 171" сандары "48 172" сандарымен ауыстырылсын;
4) 8-тармақта:
"4000" сандары "17 000" сандарымен ауыстырылсын;
5) 9-тармақта:
"349 766" сандары "287 860" сандарымен ауыстырылсын;
6) 10-тармақта:
"13 613" сандары "9 613" сандарымен ауыстырылсын;
7) 14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 630 428 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Жыланды селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысына 35 000 мың теңге;
Котяев селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерін жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттар жасақтауға 18 000 мың теңге;
Асан-Азғыр-Уштаған селоларындағы магистральды – су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға 30 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 апреля 2013 года № 151-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 мая 2013 года за № 2727. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
В редакции от: 12.02.2014
Опубликовано: "Серпер" от 13.06.2013 г. № 25
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 апреля 2013 года № 151-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 мая 2013 года за № 2727. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы"
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2671, опубликовано 31 января 2013 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 639 002" заменить цифрами "6 047 234";
цифры "849 237" заменить цифрами "874 237";
цифры "4 758 362" заменить цифрами "5 141 594";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 687 174" заменить цифрами " 6 095 406";
3) в подпункте 6) пункта 1:
цифры "48 171" заменить цифрами "48 172";
4) в пункте 8:
цифры "4 000" заменить цифрами "17 000";
5) в пункте 9:
цифры "349 766" заменить цифрами "287 860";
6) в пункте 10:
цифры "13 613" заменить цифрами "9 613";
7) пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 630 428 тысяч тенге, из них:
35 000 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды;
18 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации реконструкции водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Котяевка;
30 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации магистрально–водопроводных – водопроводных линий в селах Асан-Азгир-Уштаган;

Ганюшкин селосындағы 1-ші су көтеру мұнарасына жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға 4 000 мың теңге;
Жыланды селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын түзетуге 2 800 мың теңге;
Арна, Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 68 371 мың теңге;
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 35 889 мың теңге;
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 42 194 мың теңге;
Амангелді елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 50 955 мың теңге;
Афанасьев елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына 35 416 мың теңге;
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылысына және жаңғыртуға 31 742 мың теңге;
Д. Нұрпейісова елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 41 626 мың теңге;
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 53 804 мың теңге;
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 76 966 мың теңге;
Шортанбай селосындағы су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға 81 336 мың теңге;
А. Иманов елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 22 329 мың теңге".
8) 15-тармақта:
"7 142" сандары "21 123" сандарымен ауыстырылсын;
"1 530" сандары "9 774" сандарымен ауыстырылсын;
"13 000" сандары "19 000" сандарымен ауыстырылсын;
9) Шешім келесі мазмұндағы 22, 23, 24, 25 тармақтармен толықтырылсын:
"22. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мәдени мекемелердің жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға және күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге 83 252 мың теңге көлемінде ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін;
23. Бюджеттік мекемелердің қысқы дайындық жұмыстарына 50 600 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Жалпы білім беру" бағдарламасына 27 500 мың теңге;
"Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 6 500 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасына 10 600 мың теңге;

4 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации вышки 1-го водоподъема в селе Ганюшкино;
2 800 тысяч тенге - на корректировку проектно-сметной документации строительства водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды;
68 371 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутри поселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Арна, Жана ауыл;
35 889 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап;
42 194 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл;
50 955 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Амангелды;
35 416 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в населенном пункте Афанасьева;
31 742 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию водопроводных сетей в селе Ганюшкино;
41 626 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова;
53 804 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка;
76 966 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутри поселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий;
81 336 тысяч тенге - на реконструкцию водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в селе Шортанбай;
22 329 тысяч тенге - на строительство внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте А. Иманова".
8) в пункте 15:
цифры "7 142" заменить цифрой "21 123";
цифры "1 530" заменить цифрой "9 774";
цифры "13 000" заменить цифрой "19 000".
9) Решение дополнить пунктами 22, 23, 24, 25 следующего содержания:
"22. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены текущие трансферты из областного бюджета в сумме 83 252 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации и на капитальный ремонт учреждений культуры.
23. Учесть, что на работы по подготовке к зиме бюджетных учреждений из областного бюджета предусмотрен текущий трансферт в сумме 50 600 тысяч тенге, из них:
27 500 тысяч тенге - на программу "Общеобразовательное обучение";
6 500 тысяч тенге – на программу "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения";
10 600 тысяч тенге - на программу "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне";

Асан селолық округінің әкімшілік ғимаратына күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге 6 000 мың теңге.
24. "Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту мен жайластыру" бағдарламасына 26 000 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен ағымдағы трансферт көзделгені ескерілсін.
25. 6.2.451.002.011. "Еңбекпен қамту бағдарламасының" 322 "Жеке тұлғаларға трансферттер" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 435 903 тенге 22 тиын кассалық шығындарды 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын".

6 000 тысяч тенге - на капитальный ремонт административного здания Асанского сельского округа.
24. Учесть, что на программу "Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления "Программы занятости 2020" предусмотрен текущий трансферт из республиканского бюджета в сумме 26 000 тысяч тенге.
25. Произведенные кассовые расходы по специфике 322 "Трансферты физическим лицам" программы 6.2.451.002.011 "Программа занятости" в сумме 2 435 903 тенге 22 тиын перенести на специфику 159 "Оплата прочих услуг и работ".

993
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
2518650
003
Жалпы бiлiм беру
2438818
006
Балаларға қосымша бiлiм беру
79832
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
118286
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
118286
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10197
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
21897
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17188
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
64591
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
356068
2
Әлеуметтiк көмек
329498
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
24702
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
24702
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
304796
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
88993
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
9000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
48718
006
Тұрғын үй көмегi
4923
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
27041
010
Үйден тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1926
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
110502
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2225
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11468
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26570
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
26570
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

993
464
Отдел образования района (города областного значения)
2518650
003
Общеобразовательное обучение
2 438 818
006
Дополнительное образование для детей
79832
9
Прочие услуги в области образования
118286
464
Отдел образования района (города областного значения)
118286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10197
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21897
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17188
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64591
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
356068
2
Социальная помощь
329498
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24702
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24702
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
304796
002
Программа занятости
88993
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9000
005
Государственная адресная социальная помощь
48718
006
Оказание жилищной помощи
4923
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27041
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1926
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
110502
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2225
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11468
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26570
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26570
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

7000
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
1431
1624
1923
1476
44790
32679
36784
92493
32801
935541
Аудандық Мәслихаттың 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 151-V шешіміне 3 қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V шешіміне 6 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Бағдарлама әкімшісінің коды
Сомасы, мың теңге
Бағдарламаның коды
Кіші бағдарлама коды
Кіші бағдарлама атауы
Шығыстар атауы
1
2
3
4
5
6
467
006
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
Утера селосындағы су желісінің құрылысына
91232
Приморье селосындағы су тазарту ғимаратының құрылысына
162236
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен су желілерінің құрылысына
115647
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен су желілерінің құрылысына
95920
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
235476
Афанасьев елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен су желілерінің құрылыс жұмысына
45044
Барлығы 467006011 бағдарламасы бойынша
745555
467
003
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалау, салу және (немесе сатып алу)
19000
467
074
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға
26000
467
006
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Котяев селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерін жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттар жасақтауға
18 000
Жыланды селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысына
35000
Асан-Азғыр-Үштаған селоларындағы магистральды-су желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға
30 000
Жыланды селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын түзетуге
2800
Ганюшкин селосындағы 1-ші су көтеру мұнарасына жобалау сметалық құжаттарын жасақтауға
4000
Арна, Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
68371
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
35889
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына (ортақ қаржыландыру)
42194
Амангелді елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)

7000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1431
1624
1923
1476
44790
32679
36784
92493
32801
935541
Приложение 3
к решению районного маслихата
№ 151-V от 23 апреля 2013 года
Приложение 6
к решению районного маслихата
№ 102-V от 21 декабря 2012 года
Коды администратора программы
Сумма, тысяч тенге
Коды программ
Коды подпрограммы
Наименование подпрограмм
Наименование расходов
1
2
3
4
5
6
467
006
011
Трансферты из республиканского бюджета
Строительство водопроводных линий в селе Утера
91232
Строительство водоочистных сооружении в селе Приморье
162236
Строительство водоочистных сооружений с водопроводными сетями в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген
115647
Строительство водоочистных сооружении с водопроводными сетями в населенных пунктах Шестой, Каспий
95920
Строительство водопроводных сетей в селе Ганюшкино
235476
Строительство водоочистных сооружений и водопроводных сетей в населенном пункте Афанасьева
45044
всего по программе 467 006 011
745555
467
003
015
За счет средств местного бюджета
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья для государственного коммунального жилищного фонда
19000
468
074
011
Трансферты из республиканского бюджета
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления "Программы занятости 2020"
26000
467
006
015
За счет средств местного бюджета
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Котяевка
18 000
Строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды
35000
Разработка проектно-сметной документации магистрально-водопроводных линии в селах Асан-Азгир-Уштаган
30 000
Корректировка проектно-сметной документации строительства водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды
2800
Разработка проектно-сметной документации вышки 1-го водоподъема в селе Ганюшкино
4000
Строительство водоочистных сооружений и внутри поселковых сетей в населенных пунктах Арна, Жана ауыл
68371
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
35889
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл (со финансирование)
42194
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Амангелды (со финансирование)

50955
Афанасьев елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
31742
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылысына және жаңғыртуға (ортақ қаржыландыру)
35416
Приморье селосындағы су тазарту ғимаратын жаңғыртуға
1620
Д. Нұрпейісова елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
41626
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
53804
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
76966
Шортанбай селосындағы су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға жұмысына (ортақ қаржыландыру)
81336
А. Иманов елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
22329
Барлығы 467006015 бағдарламасы бойынша
632048
Барлығы
1422603

50955
Строительство и реконструкция водопроводных сетей в с.Ганюшкино (со финансирование)
31742
Строительство водопроводных сетей в населенном пункте Афанасьева (со финансирование)
35416
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Приморье
1620
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в селе Д. Нурпейсова (со финансирование)
41626
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка (со финансирование)
53804
Строительство водоочистных сооружений и внутри поселковых водопроводных сетей в селе Шестой, Каспий (со финансирование)
76966
Реконструкция водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в селе Шортанбай (со финансирование)
81336
Строительство внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте А. Иманова (со финансирование)
22329
Всего по программе 467 006 015
632048
Всего
1422603