Квота белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 мамырдағы № 271 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 маусымда № 2740 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 134 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 14.04.2016 № 134 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2), 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына қарамастан аудан аумағындағы барлық кәсіпорын, мекеме және ұйымдардағы жұмыс орындарының жалпы санының:
1) Орталық атқарушы орган айқындайтын тәртіппен ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін;
2) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмілетке толмағандар үшін бір пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 24.12.2015 № 576 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Мұфтахқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемелекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Баракатов

Об установлении квоты
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 28 мая 2013 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 июня 2013 года № 2740. Утратило силу постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 14 апреля 2016 года № 134
Сноска. Утратило силу постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 14 апреля 2016 года № 134 (вводится в действие со дня подписания).
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 янвря 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",в соответствии с подпунктами 5-2), 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства на всех предприятиях, организациях и учреждениях на территории района независимо от форм собственности:
1) Для трудоустройства инвалидов установить квоту в размере трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, в порядке определяемом центральным исполнительным органом;
2) для лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 24.12.2015 № 576 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мұфтах А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Баракатов