Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 185-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 тамызда № 2766 тіркелдіАтырау облысы. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 279-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 279-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2671 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2013 жылы 31 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"6 047 234" сандары "6 286 126" сандарымен ауыстырылсын;
"874 237" сандары "909 237" сандарымен ауыстырылсын;
"5 141 594" сандары "5 345 486" сандарымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"6 095 406" сандары "6 334 298" сандарымен ауыстырылсын;
3) 9-тармақта:
"287 860" сандары "51 964" сандарымен ауыстырылсын;
"6 613" сандары "6 656" сандарымен ауыстырылсын;
4) 14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1 027 000 мың теңге даму трансферті көзделгені ескерілсін; оның ішінде:
Жыланды селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысына 35000 мың теңге;
Котяев селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерін жаңғыртуға жобалау-сметалық құжаттар жасақтауға 18000 мың теңге;
Асан-Азғыр-Үштаған селоларындағы магистралды-су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға 30 000 мың теңге;
Ганюшкин селосындағы 1-ші су көтеру мұнарасына жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға 1 743 мың теңге;
Жыланды селосындағы су тазарту ғимараты мен су құбыры желілерінің құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын түзетуге 2 800 мың теңге;
Арна, Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 68 371 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 16 июля 2013 года № 185-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 августа 2013 года № 2766. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 16 июля 2013 года № 185-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 августа 2013 года № 2766. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 279-V
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 102-V "Об утверждении районного бюджета на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2671, опубликовано 31 января 2013 года в газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 047 234" заменить цифрами "6 286 126";
цифры "874 237" заменить цифрами "909 237";
цифры "5 141 594" заменить цифрами "5 345 486";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 095 406" заменить цифрами "6 334 298";
3) в пункте 9:
цифры "287 860" заменить цифрами "51 964";
цифры "6 613" заменить цифрами "6 656";
4) пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты развитие из областного бюджета в сумме 1 027 000 тысяч тенге, из них:
35 000 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды;
18 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации реконструкции водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Котяевка;
30 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на магистрально–водопроводных линий в селах Асан-Азгир-Уштаган;
1 743 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации вышки 1-го водоподъема в селе Ганюшкино;
2 800 тысяч тенге - на корректировку проектно-сметной документации строительства водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды;
68 371 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Арна, Жана ауыл;

Жасталап елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 35 889 мың теңге;
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 42 194 мың теңге;
Амангелді елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына 50 955 мың теңге;
Афанасев елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына 35 416 мың теңге;
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылысына және жаңғыртуға 31 742 мың теңге;
Д. Нұрпейісова елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 41 626 мың теңге;
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 53 804 мың теңге;
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 76 966 мың теңге;
Шортанбай селосындағы су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға 81 336 мың теңге;
А. Иманов елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 38 277 мың теңге;
Утера селосындағы су құбыры желілерінің құрылысына 32 622 мың теңге;
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылысына 96 536 мың теңге;
Приморье селосындағы су тазарту ғимаратының құрылысына 51 307 мың теңге;
Ганюшкин селосындағы су тазарту ғимаратын жаңғыртуға 39 522 мың теңге;
Жұмекен селосындағы су тазарту ғимаратын жаңғыртуға 162 894 мың теңге".
5) 15-тармақта:
"24 000" сандары "22 044" сандарымен ауыстырылсын;
"21 123" сандары "20 604" сандарымен ауыстырылсын;
"1 175" сандары "928" сандарымен ауыстырылсын;
"1 555" сандары "2 759" сандарымен ауыстырылсын;
"104 500" сандары "98 780" сандарымен ауыстырылсын;
"26 860" сандары "24 226" сандарымен ауыстырылсын;
"19 000" сандары "69 000" сандарымен ауыстырылсын;
6) Шешім келесі мазмұндағы 26, 27, 28, 29, 30, 31 тармақтармен толықтырылсын:
"26. Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға республикалық бюджеттен 11 759 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін;
27. Білім беру ұйымдарын материалды-техникалық жарақтандыруға облыстық бюджеттен 30 338 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін;
28. Әлеуметтік маңызды объектілерге пандустарды орнатуға жобалау-сметалық құжаттар жасақтауға облыстық бюджеттен 3 160 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін;
29. "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша "Ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасы бойынша Орлы селосындағы мәдениет үйін күрделі жөндеуге облыстық бюджеттен 9 354 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін;

35 889 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап;
42 194 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл;
50 955 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Амангелды;
35 416 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в населенном пункте Афанасьева;
31 742 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию водопроводных сетей в селе Ганюшкино;
41 626 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова;
53 804 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка;
76 966 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий;
81 336 тысяч тенге - на реконструкцию водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Шортанбай;
38 277 тысяч тенге - на строительство внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте А. Иманова;
32 622 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в селе Утера;
96 536 тысяч тенге - на строительство водопроводных сетей в селе Ганюшкино;
51 307 тысяч тенге - на строительство водоочистного сооружения в селе Приморье;
39 522 тысяч тенге - на реконструкцию водоочистного сооружения в селе Ганюшкино;
162 894 тысяч тенге - на реконструкцию водоочистного сооружения в селе Жумекен".
5) в пункте 15:
цифры "24 000" заменить цифрами "22 044";
цифры "21 123" заменить цифрами "20 604";
цифры "1 175" заменить цифрами "928";
цифры "1 555" заменить цифрами "2 759";
цифры "104 500" заменить цифрами "98 780";
цифры "26 860" заменить цифрами "24 226".
цифры "19 000" заменить цифрами "69 000".
6) Решение дополнить пунктами 26, 27, 28, 29, 30, 31 следующего содержания:
26. Учесть, что на увеличение штатной численности местных исполнительных органов предусмотрен текущий целевой трансферт из республиканского бюджета в сумме 11759 тысяч тенге;
27. Учесть, что на материально-техническое оснащение учреждений образования предусмотрен текущий целевой трансферт из областного бюджета в умме 30 338 тысяч тенге;
28. Учесть, что разработку проектно–сметной документации на сооружение пандусов на социально значимых объектах предусмотрен текущий целевой трансферт из областного бюджета в сумме 3 160 тысяч тенге;
29. Учесть, что на капитальный ремонт дома культуры в селе Орлы по программе "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020" предусмотрен текущий целевой трансферт из областного бюджета в сумме 9 354 тысяч тенге;

30. "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасы бойынша мектепке дейінгі білім беру мекемелерін күрделі жөндеуге 11 697 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін;
31. 8.1.123.006.000. "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасының 311 "Заңды тұлғаларға соның ішінде шаруа (фермер) қожалықтарына берілетін субсидиялар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 229 000 теңге сомасында кассалық шығындар 1.1.123.106.000. "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу" бағдарламасының 418 "Мемлекеттік кәсіпорындарды материалды-техникалық жарақтандыру" ерекшелігіне жылжытылсын".
1-ші қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
5-ші қосымша осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
6-шы қосымша осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешім 2013 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХVІІІ
сессиясының төрағасы:
Ш. Жәлелов
Аудандық мәслихат хатшысы: Р. Сұлтанияев

30. Учесть, что на капитальный ремонт дошкольных учреждений образования по программе "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020" предусмотрен текущий целевой трансферт из областного бюджета в сумме 11 697 тысяч тенге.
31. Произведенные кассовые расходы по специфике 311 "Субсидии юридическим лицам, в том числе крестьянским (фермерским) хозяйствам" программы 8.1.123.006.000. "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" в сумме 2 229 000 тенге перенести на специфику 418 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" программы 1.1.123. 106.000 "Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХVІІІ сессии
маслихата:
Ш. Жалелов
Секретарь районного маслихата:
Р. Султанияев

48172
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 16 шілдедегі № 185-V шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 102-V шешіміне 5 қосымша
Селолық (ауылдық) округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
Бағдарламалардың коды
Ауылдық (селолық) округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақкөл
Қиғаш
Азғыр
Асан
Байда
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

48172
Приложение 2 к решению районного маслихата № 185-V от 16 июля 2013 года
Приложение 4 к решению районного маслихата № 102-V от 21 декабря 2012 года
Объемы финансирования бюджетных программ в разрезе аппаратов акимов сельских (аульных) округов
Коды программ
Наименование аульных (сельских) округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Кигач
Азгир
Асан
Байда
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

30000
Ганюшкин селосындағы 1-ші су көтеру мұнарасына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1743
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысының жобалау сметалық құжаттарын түзетуге
2800
Арна, Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
68371
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
35889
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына (ортақ қаржыландыру)
42194
Амангелді елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына (ортақ қаржыландыру)
50955
Афанасев елді мекеніндегі су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
35416
Ганюшкин селосындағы су құбыры желілерінің құрылысына және жаңғыртуға (ортақ қаржыландыру)
31742
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
1620
Д. Нұрпейісова елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
41626
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
53804
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
76966
Шортанбай селосындағы су тазарту ғимараты мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға (ортақ қаржыландыру)
81336
А. Иманов елді мекеніндегі кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
38277
Утера селосындағы су құбыры желісінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
32622
Ганюшкин селосындағы су құбыры желісінің құрылысына (ортақ қаржыландыру)
96536
Приморье селосындағы су тазарту ғимаратының құрылысына (ортақ қаржыландыру)
51307
Ганюшкин селосындағы су тазарту ғимаратын жаңғыртуға (ортақ қаржыландыру)
39522
Жұмекен селосындағы су тазарту ғимаратын жаңғыртуға (ортақ қаржыландыру)
162894
Барлығы 467006015 бағдарламасы бойынша
1028620
Барлығы
1843175

30 000
Разработка проектно-сметной документации вышки 1-го водоподъема в селе Ганюшкино
1743
Корректировка проектно-сметной документации строительства водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды
2800
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Арна, Жана ауыл
68371
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в в населенном пункте Жасталап
35889
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл (софинансирование)
42194
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Амангелды (софинансирование)
50955
Строительство водопроводных сетей в населенном пункте Афанасьева (софинансирование)
35416
Строительство и реконструкция водопроводных сетей в селе Ганюшкино (софинансирование)
31742
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Приморье
1620
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова (софинансирование)
41626
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка (софинансирование)
53804
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий (софинансирование)
76966
Реконструкция водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе Шортанбай (софинансирование)
81336
Строительство внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Иманова (софинансирование)
38277
Строительство водопроводных сетей в селе Утера (софинансирование)
32622
Строительство водопроводных сетей в селе Ганюшкино (софинансирование)
96536
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Жумекен (софинансирование)
32622
Строительство водоочистного сооружения в селе Приморье (софинансирование)
51307
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Ганюшкино (софинансирование)
39522
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Жумекен
162894
Всего по программе 467 006 015
1028620
Всего
1843175