Ауданның 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 2836 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 375-V шешімімен
03.02.2015 редакциясында
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 375-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 761 826 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 123 737 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18 868 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 20 395 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 5 598 826 мың теңге;
2) шығындар - 6 782 496 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 30 256 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 21 580 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 8 676 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -42 250 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 42 250 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 30 256 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 8 665 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 20 659 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 273-V; 22.04.2014 № 298-V; 23.07.2014 № 314-V; 16.10.2014 № 333-V; 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2014 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық бойынша - 50%.
Тиісті бюджетті ң кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
бірыңғай бюджеттік сыныптаманың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша - бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар бойынша берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың бұрын Жол қорына түсіп келген аударымдары;
"Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" коды бойынша – бұрын Жол қорына түсіп келген бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндірушілер көтерме саудада сататын, өзі өндіретін дизель отыны" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсіп келген дизель отынынан алынатын алым бойынша берешек.

Об утверждении районного бюджета на 2014 - 2016 годы
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2013 года № 252-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 января 2014 года № 2836. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 февраля 2015 года № 375-V
В редакции от: 03.02.2015
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.02.2015 № 375-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2014 - 2016 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить районный бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
доходы - 6 761 826 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 123 737 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 18 868 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 20 395 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 5 598 826 тысяч тенге;
затраты - 6 782 496 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование - 21 580 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 30 256 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 8 665 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета - -42 250 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 42 250 тысяч тенге, из них:
поступление займов - 30 256 тысяч тенге;
погашение займов - 8 665 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 20 659 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 273-V; от 22.04.2014 № 298-V; от 23.07.2014 № 314-V; от 16.10.2014 № 333-V; от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Утвердить на 2014 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100%;
по социальному налогу - 50 %.
Установить, что в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации – задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд.
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.

Жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 проценті шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 2014 жылға - 2 837 072 мың теңге сомасында белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 273-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету 5 000 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2014 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 21 523 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі көлемде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 110 285 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге 17 152 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 1 137 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 273-V; 22.04.2014 № 298-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 30 256 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер беру көзделгені ескерілсін.

Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
Установить на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 837 072 тысяч тенге.
Специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 273-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Установить в размере 5 000 тысяч тенге социальную помощь для приобретения топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 21 523 тысяч.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в следующем объеме:
110 285 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
17 152 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
1 137 тысяч тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 273-V; от 22.04.2014 № 298-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы в сельских населенных пунктах в сумме - 30 256 тысяч тенге.

Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту ғимараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына - 93 112 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттер бөлінгені ескерілсін.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аз қамтылған отбасылардың оқушы балаларын және 1 мен 4 сыныптардағы балаларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге - 118 587 мың теңге нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1 547 282 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферті көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
су тазарту ғимараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 284 482 мың теңге;
су тазарту ғимараттары мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға 200 123 мың теңге:
кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 375 958 мың теңге;
1-ші көтеру сорғы стансасының құрылысына 89 719 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 536 000 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 55 000 мың теңге;
3 (үш) жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттарын жасақтауға 6 000 теңге.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілді - Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 273-V; 23.07.2014 № 314-V; 16.10.2014 № 333-V; 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2014 арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық саясаты және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Жүгінісов) жүктелсін.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға 39 709 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 19-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 23.07.2014 № 314-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме - 93 112 тысяч тенге на строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген.
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен целевой трансферт из областного бюджета в сумме - 118 587 тысяч тенге на обеспечение горячим питанием учащихся детей из малообеспеченных семей и детей с 1 по 4 классы.
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 1 537 037 тысяч тенге, из них:
284 482 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий;
200 123 тысяч тенге - на реконструкцию водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий;
375 958 тысяч тенге – на строительство внутрипоселковых водопроводных линий;
89 719 тысяч тенге – на строительство насосной станции 1-го подъема;
535 161 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
48 594 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства 3 (трех) пешеходных переходов.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 12.02.2014 № 273-V; от 23.07.2014 № 314-V; от 16.10.2014 № 333-V; от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
Утвердить объемы финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов согласно приложению 5.
Утвердить перечень программ развития районного бюджета на 2014 год согласно приложению 6.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Б. Жугинисов) районного маслихата по экономике, налоговой политике и бюджету.
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 39 709 тысяч тенге на материально-техническое оснащение учреждений образования.
Сноска. Пункт 19 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 23.07.2014 № 314-V (вводится в действие с 01.01.2014).

2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Қиғаш өзені арқылы паром өткелін сатып алуға 38 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 20-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 273-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен "А" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақысының өсуіне 1 601 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 21-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 273-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Қазақстан Республикасы мәслихаттарының 20 жылдығына орай семинар өткізу үшін полиграфиялық өнімдер сатып алуға үшін 500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 22-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 273-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бюджеттік есеп бағдарламалық өнімін ұстауға 9 856 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 23-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.02.2014 № 273-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 1 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 24-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.04.2014 № 298-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте 18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар төлеуге 5 178 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 25-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.04.2014 № 298-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 173 447 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 38 000 тысяч тенге на приобретение паромной переправы через реку Кигач.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 273-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 1 601 тысяч тенге на увеличение заработной платы административных государственных служащих корпуса "А".
Сноска. Решение дополнено пунктом 21 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 273-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 500 тысяч тенге на приобретение полиграфической продукции для проведения семинара в связи с 20-летием маслихатов Республики Казахстан.
Сноска. Решение дополнено пунктом 22 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 273-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 9 856 тысяч тенге на содержание программного продукта и бюджетного учета.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.02.2014 № 273-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 000 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи.
Сноска. Решение дополнено пунктом 24 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.04.2014 № 298-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 178 тысяч тенге на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.
Сноска. Решение дополнено пунктом 25 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.04.2014 № 298-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 173 447 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемые из местного бюджета.

Ескерту. 26-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен азаматтардың жекелеген топтарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге 20 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 27-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.04.2014 № 298-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға 118 561 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 28-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 16.10.2014 № 333-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 10 968 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Азғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне интернет желісін қондыруға және ұстауға 2 232 мың теңге;
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Асан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне интернет желісін қондыруға және ұстауға 2 231 мың теңге;
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сүйіндік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне интернет желісін қондыруға және ұстауға 2 232 мың теңге;
Азғыр, Асан, Сүйіндік ауылдық округтеріндегі мектептерді интернет жүйесіне қосуға және ұстауға 4 273 мың теңге.
Ескерту. Шешім 29-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.04.2014 № 298-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру нысандарын күрделі жөндеуге 218 008 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 30-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.04.2014 № 298-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бюджеттік мекемелердің қысқы дайындық жұмыстарына 63 917 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
ауылдық округтердің "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша 15 160 мың теңге;

Сноска. Пункт 26 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 20 000 тысяч тенге на обеспечение жильем отдельных категорий граждан.
Сноска. Решение дополнено пунктом 27 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.04.2014 № 298-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 118 561 тысяч тенге на приобретение специальной техники для отрасли жилищно-коммунального хозяйства.
Сноска. Пункт 28 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 16.10.2014 № 333-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 10 968 тысяч тенге, из них:
2 232 тысяч тенге – на установку и содержание интернет сети государственного учреждения "Аппарат акима Азгирского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области";
2 231 тысяч тенге – на установку и содержание интернет сети государственного учреждения "Аппарат акима Асанского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области";
2 232 тысяч тенге – на установку и содержание интернет сети государственного учреждения "Аппарат акима Суюндукского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области";
4 273 тысяч тенге - на установку и содержание интернет сети школ Азгирского, Асанского, Суюндукского сельских округов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 29 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.04.2014 № 298-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 218 008 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов образования.
Сноска. Пункт 30 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 16.10.2014 № 333-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 63 917 тысяч тенге на подготовку к зимнему периоду бюджетных учреждений, из них:
15 160 тысяч тенге - по программе "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" сельских округов;

білім беру мекемелерінің "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша 14 700 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша 30 716 мың теңге;
білім беру мекемелерінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша 2 159 мың теңге;
ауылдық округтердің "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы бойынша 1 383 мың теңге;
ауылдық округтердің "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасы бойынша 3 223 мың теңге".
Ескерту. 31-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 23.07.2014 № 314-V; 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру мекемелерінде өрттік дабыл қаққыш орнатуға 35 425 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 32-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.04.2014 № 298-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық–диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына 1 504 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 33-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді күрделі жөндеуге 9 955 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 34-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.04.2014 № 298-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен негізгі орта және жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 12 291 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 35-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 23.07.2014 № 314-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру мекемелеріне балаларды тегін тасымалын ұйымдастыруға 6 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

14 700 тысяч тенге - по программе "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" учреждений образования;
30 716 тысяч тенге – по программе "Капитальные расходы государственного органа" государственных учреждений;
2 159 тысяч тенге – по программе "Общеобразовательное обучение" учреждений образования;
1 383 тысяч тенге – по программе "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" сельских округов;
3 223 тысяч тенге – по программе "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" сельских округов".
Сноска. Пункт 31 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23.07.2014 № 314-V; от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 35 425 тысяч тенге на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 32 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.04.2014 № 298-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 504 тысяч тенге на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии.
Сноска. Пункт 33 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 9 955 тысяч тенге на капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 34 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.04.2014 № 298-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 12 291 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 35 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23.07.2014 № 314-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 6 000 тысяч тенге на организацию бесплатного подвоза учащихся детей в учреждениях образования.

Ескерту. Шешім 36-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 23.07.2014 № 314-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан Соғысында қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне және Ауғанстандағы ұрыс қимылдарға қатысушыларға, қаза тапқандардың отбасыларына коммуналдық шығындарын өтеуге 1 390 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 37-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 16.10.2014 № 333-V; 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауданды абаттандыруға 2 240 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 38-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
39. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша "қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасы бойынша 5 331 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру мекемелеріне - 2 494 мың теңге;
мәдениет мекемелеріне - 2 837 мың теңге".
Ескерту. 39-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
40. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен жалпы білім беретін білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алуға және жеткізуге 38 598 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 40-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
41. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге 20 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 36 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23.07.2014 № 314-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 390 тысяч тенге на возмещение коммунальных расходов участников и инвалидов Великой Отечественной Войны, вдовам воинов погибших в Великой Отечественной Войне и участникам войны в Афганистане и семьям погибших.
Сноска. Пункт 37 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 16.10.2014 № 333-V; от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 240 тысяч тенге на благоустройство района.
Сноска. Пункт 38 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 331 тысяч тенге по программе "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020", из них:
2 494 тысяч тенге - учреждениям образования;
2 837 тысяч тенге - учреждениям культуры.
Сноска. Пункт 39 с изменениями, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 38 598 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования.
Сноска. Пункт 40 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области маслихата от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 20 000 тысяч тенге на капитальный ремонт автомобильных дорог.

Ескерту. Шешім 41-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 16.10.2014 № 333-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
42. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттыруға кеткен мұғалімдерді алмастырған мұғалімдерге еңбек ақы төлеуге 50 965 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 41 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 16.10.2014 № 333-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 50 965 тысяч тенге на выплату заработной платы учителям, заменяющих учителей, которые проходят повышение квалификации по трехуровневой системе.

Ескерту. Шешім 42-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аудандық мәслихаттың ХХV
сессиясының төрағасы:
Р. Габдушева
Аудандық мәслихат хатшысы: Р. Сұлтанияев
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті туралы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Сноска. Решение дополнено пунктом 42 в соответствии с решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Председатель ХХV сессии
районного маслихата
Р. Габдушева
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев
Приложение 1 к решению районного маслихата № 252-V от 11 декабря 2013 года
О районном бюджете на 2014 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8115
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
60786
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
677
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16402
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
910
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
334298
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
279837
2
Әлеуметтiк көмек
248825
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
24928
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
24928
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
223897
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
67288
004
Ауылдық жерлерде тұратын бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
8560
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
28337
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1060
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
31930
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2495
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
81234
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2839
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
154
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31012
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
29591
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26479
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2722
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8115
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
60786
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
677
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16402
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
910
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
334298
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279837
2
Социальная помощь
248825
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24928
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24928
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223897
002
Программа занятости
67288
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8560
005
Государственная адресная социальная помощь
28337
006
Оказание жилищной помощи
1060
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31930
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2495
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
81234
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2839
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
154
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31012
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29591
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26479
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2722
021
Капитальные расходы государственного органа
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Әкімгер
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
4
Ауданның білім бөлімі
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V шешіміне 5 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 345-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бағдарламалардың коды
Ауылдық (селолық) округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақкөл
Қиғаш
Азғыр
Асан
Байда

Приложение 4 к решению районного маслихата № 252-V от 11 декабря 2013 года
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
4
Отдел образования района
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению районного маслихата № 252-V от 11 декабря 2013 года
Объемы финансирования бюджетных программ в разрезе аппаратов акимов сельских округов
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.12.2014 № 345-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Коды программ
Наименование аульных (сельских) округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Қигач
Азгир
Асан
Байда

19280
Жұмекен Нажмеденов ауылындағы су тазарту имаратын жаңғыртуға
137048
Шортанбай ауылындағы су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерін жаңғыртуға
43795
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту имараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
46958
Афанасьев елді мекеніндегі су тазарту имараты мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына
4315
Барлығы 467006015 бағдарламасы бойынша
950282
Барлығы
1633806

19280
На реконструкцию водоочистного сооружения в селе Жумекен Нажмеденов
137048
На реконструкцию водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в селе Шортанбай
43795
На строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных линий в населенных пунктах Шестой, Каспий
46958
На строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных линий в населенном пункте Афанасьева
4315
всего по программе 467 006 015
950282
всего
1630149